ΚΙΤ ΣΥΡΙΚΝΩΣΗΣ ΦΑΡΜΑΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser25588
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser25588

Guest
Καλημερα.... Έχει έρθει ο καιρος πιστευω να βγει στην ζουγκλα κιτ συρικνωσης φαρμας και απο 6χ5 να γινει 5χ5 η φαρμα.....

Πλεον αρχιζουν απο τα διαφορα ιβεντ και βγαινουν κτηρια με μεγεθος μικροτερο απο τους ποντοςυ που δινουν. πχ. κερασοκηπος 5χ5 7 ποντοι η πιατσα 5χ5 8 ποντοι. και παει λεγοντας. με βαση λοιπον τα νεα δεδομενα το οι 5 ποντοι που δινει η φαρμα και ενω ειναι 6χ5 κατανταει ασυμφερη γιαυτο θα πρεπει στο τελος του 4ου επιπεδου να προσθεσουν στις ανταμοιβες και το κιτ συρικνωσης φαρμας. οχι παντα αλλα οποτε τυχαινει.. και επισης να προστεθει στα δωρα του πρασινου αγαλματος
 

DeletedUser29206

Guest
Καλημερα.... Έχει έρθει ο καιρος πιστευω να βγει στην ζουγκλα κιτ συρικνωσης φαρμας και απο 6χ5 να γινει 5χ5 η φαρμα.....

Πλεον αρχιζουν απο τα διαφορα ιβεντ και βγαινουν κτηρια με μεγεθος μικροτερο απο τους ποντοςυ που δινουν. πχ. κερασοκηπος 5χ5 7 ποντοι η πιατσα 5χ5 8 ποντοι. και παει λεγοντας. με βαση λοιπον τα νεα δεδομενα το οι 5 ποντοι που δινει η φαρμα και ενω ειναι 6χ5 κατανταει ασυμφερη γιαυτο θα πρεπει στο τελος του 4ου επιπεδου να προσθεσουν στις ανταμοιβες και το κιτ συρικνωσης φαρμας. οχι παντα αλλα οποτε τυχαινει.. και επισης να προστεθει στα δωρα του πρασινου αγαλματος
Η φάρμα πριν καλά καλά μπει στο παιχνίδι υπήρχαν ήδη κτίρια που δίνουν περισσότερους πόντους από αυτήν. Προσοχή όχι στο σύνολο αλλά ανάλογα με την επέκταση!
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Η φάρμα πριν καλά καλά μπει στο παιχνίδι υπήρχαν ήδη κτίρια που δίνουν περισσότερους πόντους από αυτήν. Προσοχή όχι στο σύνολο αλλά ανάλογα με την επέκταση!

καλησπερα! μαζι σου σε αυτο που λες.απλα η φαρμα δεν δινει μονο ποντους.εχεις 6 επιλογες.
πχ τα αγαθα που δινουν αν τα βαζεις 8ρα ειναι πολυ καλυτερα απ οποιοδηποτε κτιριο παραγωγη της εποχης,και το κυριοτερο εντελως free.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Ναι αλλα τα αγαθα ειναι κακαο, και οι ποντοι κοκα....:p
χαχαχαχαχαχ....
Μητσο μαλλον ολοι στη κοκα το εριξαν....μονο εμεις μειναμε με το κακαο....:D:D:D
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Kαλησπερα Καλο Σ/Κ
Παρ ολο που δεν θα μου κακοπεφτε εαν εκαναν ..καποια εξωτερικη (μονο) διαιτα στην φαρμα
οφειλω να συμφωνισω ομως και με ολα τα λαλουμενα των 7 Μητσων εκ Νικαιας (οχι δεν εχω πυρετο ουτε τελω σε κατασταση συγχυσης 'η μεθης )
Ειναι το μονο πραγματικα τσαμπα πολυμορφικο κτηριο που μπορει να δωσει και 5 φοε ποντους βρεξει χιονισει
δηλ χωρις να χρειαζεται παροτρυνση
 
Τελευταία επεξεργασία:

furfante

Ενεργό Μέλος
Δεν ειμαι καλα σημερα .......... (απο τα post που βλεπω μαλλον)....
κ κανα κιτ συρρικνωσης για το Δημαρχειο μηπως????? η για ΜΚ γενικοτερα?????
τεσπα τον πονο μου εγω...... ΦΤΙΑΞΤΕ τη ΣΕΣ......:p
 
Κορυφή