Καλη Χρονια 2015

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser25974
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser25974

Guest
ευχομαι καλη χρονια για το 2015, και θα ηθελα να ζητησω συγνωμη εδω στο φορουμ για οσους παικτες και διαχειριστες εχω ή μπορει να εχω προσβαλει. το αγαπημενο μας παιχνιδι προχωραει και αισιως θα κλεισει 3 χρονια. παρολα τα ελλατωματα του παραμενει εδω να μας απασχολει και να μας ενωνει. παιχνιδι ειναι να μην ξεχναμε, κοντρες, αδικιες, ευνοιες, τυχη και αλλα πολλα θα γινονται, αλλα και σωστες πραξεις, ενεργειες και παρεες καλες αναπτυσσονται που αυτες μετρανε πανω απο ολα.

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ λοιπον σε ολη την κοινοτητα του ελληνικου ΦΟΕ.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ 2015
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
[iris] Καλή Χρονιά να έχουμε με υγεία πάνω από όλα για όλους.

Θέλω να σας ευχαριστήσω προσωπικά, όχι σαν εταιρία, όλους εσάς τους παίκτες του Forge of Empires
που μας στηρίξατε και αυτή τη χρονιά που πέρασε.
Με τα καλά μας και με τα στραβά μας είμαστε όλοι μια παρέα και μαζί βοηθάμε στην εξέλιξη του παιχνιδιού.

Μια σύντομη ανασκόπηση της χρονιάς που πέρασε:

FoE _ infographic-2014.jpg


όλοι μαζί καταφέραμε αυτά και το 2015 θα κάνουμε ακόμα περισσότερα [/iris]
 

DeletedUser26831

Guest
χρονια πολλα σε ολουσ.καλη χρονια με υγεια,αγαπη,προσωπικη ευτυχια και επιτυχια στον καθενα
 

DeletedUser796

Guest
Καλη χρονια σ ολους και πανω απ ολα τυχη , γιατι οι επιιβατες του Norman Atlantic υγεια ειχαν χρηματα ισως καποιοι , ευτυχια ισως καπιιοι , και επαθαν λαχταρα μεγαλη ολοι , οταν ολοι καταλαβουμε ποσο ευαλωτοι ειμαστε θα παψουμε να ασχολουμαστε με μικροτητες , κακιες και αλλα χαζα πραγματα και οταν αναρωτηθουμε για ποιον λογο υπαρχουμε και τι πρεπει να κανουμε σ αυτην την συντομη ζωη μας τοτε ολος ο πλανητης θα αλλαξει πορεια την πορεια που χει παρει προς την καταστροφη ΠΑΝΤΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΟΥΜΕ Η ΠΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 2 ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ? ΚΑΙ ΤΙ ΗΡΘΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Σ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙ
 

DeletedUser

Guest
Καλή χρονία εύχομαι και το καλύτερο δυνατό να συμβεί!! Ότι επιθυμεί ο καθένας να το βρει στην αγκαλια του!!
 
Κορυφή