Συζήτηση Καλοκαιρινή Εκδήλωση 2022

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να σχολιάσετε σχετικά με την Καλοκαιρινή Εκδήλωση
 

poiuy22345

Ενεργό Μέλος
Ειλικρινά Σεπτέμβριο καλοκαιρινή εκδήλωση; Μα τι νόημα έχει;;; Εγώ νόμιζα δεν θα γίνει φέτος και βλέπω τσουπ μία Σεπτεμβρίου αρχίζει...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kortez

finrod

Ενεργό Μέλος
Ειλικρινά Σεπτέμβριο καλοκαιρινή εκδήλωση; Μα τι νόημα έχει;;; Εγώ νόμιζα δεν θα γίνει φέτος και βλέπω τσουπ μία Σεπτεμβρίου αρχίζει...
Το πάει με τα ηλιοστάσια και τις ισημερίες! Ακριβώς στις 21 τού Σεπτέμβρη, φθινοπωρινή ισημερία, τελειώνει η εκδήλωση και το παιχνίδι αποχαιρετά το καλοκαιράκι. :cool:
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
το καλοκαιρι περασε.... ------>

'''Το καλοκαιρι περασε, εγω επαιζα προκριματικα αρχιζουν οι βροχες, ειχα 2-3 νερομπογιες θυμασαι όταν μαλωναμε τους αποχωρισμους? εβγαλα απτην βαλιτσα μου μια στιβα αναμνησεις πηγα ζωγραφισα γεφυρες για να ξαναγυρισεις ΒΟΥ ΒΟΥ ΒΟΥ! Είναι τρελα τα’αεροπλανα για την καινουργια σεζον κανω πλανα είναι ψηλα στους ουρανους, ο Ολυμπιακος παντα με κερδιζει μεσα και εξω, δηλαδη εντος και εκτος εδρας!
Οσα φερνει η ωρα δεν τα φερνει ο καιρος ο Θρυλος φερνει μονο δωρα εγω παντα στο σκοταδι περιμενω που να βρω φως πες μου ποιο είναι το ονομα σου παμε ταξιδακι, ετοιμασου μονο με τον θρυλο περπαταω οποιος κι αν εισαι παραμυθι μου, παμε!''


:pPP
 
  • Like
Αντιδράσεις: finrod
Κορυφή