Κατάθεση Απόψεων

  • Δημιουργός θέματος ---George---
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλησπερα σε ολα τα μελη του παιχνιδιου.

Η αληθεια ειναι πως τις τελευταιες μερες σκεφτομαι να ξεκινησω το παιχνιδι στον πιο προσφατο κοσμο.Ειμαι ενας παιχτης που εχει εμπειρια καθως οταν σταματησα το παιχνιδι ημουν στην εποχη του υστερου μεσαιωνα.Εγω θα ηθελα σε γενικες γραμμες οσοι περισσοτεροι γινεται να παραθεσουν τις αποψεις τους για το παιχνιδι, αν τα πραγματα δηλαδη εχουν αλλαξει, αν υπαρχει "κινηση" στον τελευταιο σερβερ που ανοιξε και διαφορα τετοια.Ο,τι ειπωθει πιστεψτε με θα μου φανει αρκετα χρησιμο οποτε μην δισταζετε.Εστω 2-3 πραγματα θα ειναι και αυτα πολυτιμα.Ελπιζω να υπαρχουν συμμετεχοντες στο διαλογο.

Σας ευχαριστω!:)
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
ωχ φιλαράκι...υπομονή κι επίμονη οπλίσου.Θα είχε ενδιαφέρον να μας γράψεις γιατι σταμάτησες...για να κάναμε μια σύγκριση..Το παιχνίδι αλλάζει...οχι πάντα προς το καλύτερο κι όταν ακόμα γίνεται αντιληπτό το λάθος...οπως με τις απελευθερώσεις και τις πολιορκίες χωρις δικό σου στρατό,,,χρειάζεται να περάσουν χρόνια για να το κατανοήσουν οι σχεδιαστές...Φυσικά η αξιοπιστία του παιχνιδιού ειναι στα πατώματα αφου είναι γνωστό σε όλους οτι τα χειμερινά υποδήματα κάνουν τη διάφορα....και φυσικά τα φοράνε λίγοι...οι οποίοι όμως είναι στην πραγματικότητα οι αληθινοί πελάτες (σκάνε χρήμα) οπότε δικαιούνται και ασυλίας. Οσο για το νεο σερβερ οπως ειναι φυσικο κουβαλά τα ελαττώματα των υπολοίπων.....αφου σε μεγάλο ποσοστό τα ιδια πρόσωπα συμμετέχουν.....Τελικα φιλαράκι αν θες να ανεβαίνει η πίεσή σου στις 8 κάθε βράδυ αν θες να πολεμάς και να σου συμβαίνουν μαγικά πράγματα''' ξαναγύρισε.....προσωπικά αν ειχα απεμπλακεί....θα ήμουν ευτυχισμένος...
 

DeletedUser

Guest
Σταματησα για προσωπικους λογους.Δεν με ενοχλησε κατι σχετικα με το παιχνιδι.Σε γενικες γραμμες στο συγκεκριμενο παιχνιδι θεωρω πως υπαρχει μεγαλυτερο ενδιαφερον απτους διαχειριστες του παιχνιδιου εναντι αλλων παιχνιδιων.Δεν γνωριζω αν συμφωνειτε.

Μπορουν να παραθεσουν και αλλες τις αποψεις τους
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
οι Διαχειριστες κανουν οτι μπορουν....στα πλαισια του --ο πελατης εχει παντα δικιο...αλλα ειναι επισης μερος του προβληματος.......εχουμε βιωσει μπαναρισματα σε προφιλ της πλακας......και στα μεγαλα.....γαργαρες.....αλλα προσωπικα το κατανοω....ριξε μια ματια στα μεγαθηρια....περα απο οτι ειχαν μεγαλο σοι....εχουν σκασει και μπολικο χρημα......οποτε δικαιουνται κατανοησης...και σεβασμου για το παθος τους για την πρωτια και την αγαπη τους στο πουλαω μαγκια στο παιχνιδι..Αν το δεις ετσι....εχουν και τη συμπόνοιά μου.
 
Κορυφή