Κιτ Πέργκολας

* Mixail *

Νέο Μέλος
Γεια σας, είναι κανονικό να έχω 2 πέργκολες επίπεδο 1;; Διότι μου λείπει μια αναβάθμιση ενώ έχω 2 στο επίπεδο 1...
 

Ζουζούνι

Ενεργό Μέλος
Καλησπέρα.
Μετά από ενα κιτ ως μεγάλο βραβείο, έδινε το βασικό κτήριο και μετά ξανά κιτ.
Δεν είναι ότι χάσαμε ένα κιτ.
Θα μπορούσε να μην είχε το κτήριο επίπεδο 1 ως βραβείο και να έδινε κάτι άλλο, σίγουρα όμως δε θα ήταν κιτ.

Μου λείπε και εμένα ένα κιτ και για κάτι λίγες μπάλες θα χρησιμοποιήσω διαμάντια για ένα τελευταίο γκολ με μεγάλο βραβείο το κιτ.
Δεν ξέρω κατά πόσο χρησιμοποίησες τον 2ο προπονητή που δίνει ένα επιπλέον μέτρο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

* Mixail *

Νέο Μέλος
όλες τις μπάλες τις έπαιξα με τον καλό προπονητή με τα διαμάντια.
 

Ζουζούνι

Ενεργό Μέλος
Εμένα μου έλειπε ένα κιτ, αλλά κέρδισα κάτι λίγες από περιστατικό και έβαλα ένα ακόμα γκολ και πήρα ένα ακόμα κιτ.
Οριακά κατάφερα να συμπληρώσω τα κιτ.
Μάλιστα είχα αγοράσει 1200 μπάλες και είχα χρησιμοποιήσει τον Απόλυτο προπονητή μια φορά.
Με τη καμία δε θα είχα καταφέρει να βγω Χάλκινη κατηγορία και να πάρω απο εκεί άλλο ένα κιτ, ούτε θα είχα πάρει κιτ από μεγάλο βραβείο.
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Ηταν λιγο δυσκολο το εβεντ. Εγω το εβγαλα χωρις διαμαντια αλλα στο οριο και επειδη νου εδωσε αρκετες μπαλες απο περιστατικα. Χρησιμοποιωντας μονο τον προπονητη με το +1 μετρο και με επιλογες τις πιο αποδοτικες σε μετρα (δηλ στοχευα στο κεντρικο δωρο) το εβγαλα οριακα μαζευοντας 1240 μετρα και καταληγωντας στην ερασιτεχνικη κατηγορια. Τα 1200 μετρα ειανι το μινιμουμ για την ολοκληρωση καθως εκει εχεις παρει 8 αναβαθμισεις συν 2 απο τις αποστολες οποτε το τερματιζεις. Οπως ειπε και ο φιλος απο πανω εδωσε περγκολα λεβελ 1 αναμεσα σε δυο αναβαθμισεις οποτε δεν χασαμε καποια αναβαθμιση. Απλα ηταν δυσκολο το εβεντ και γενικα νομιζω οτι απο οταν εκοψαν το μυστηριωδες κουτι συμβαινει αυτο. Παντως εχει τοσα πολλα εβεντ που εγω (και ομιζω πολλοι ακομα παικτες) εχουμε πολλα κτιρια στην αποθηκη γιατι δεν χωρανε ολα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Demme

ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Γεια σας, είναι κανονικό να έχω 2 πέργκολες επίπεδο 1;; Διότι μου λείπει μια αναβάθμιση ενώ έχω 2 στο επίπεδο 1...
Καλησπέρα σας δεν ήταν κάποιο σφάλμα έτσι ήταν ο σχεδιασμός της εκδήλωσης.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Σας ενημερώνουμε ότι έγινε μετακίνηση αυτού του θέματος από την ενότητα "Αναφορές Σφαλμάτων" στην ενότητα "Συζητήσεις για τις εκδηλώσεις" διότι δεν υπήρχε σφάλμα στην εκδήλωση Forge Bowl 2023 επί της ευκαιρίας σας προτρέπουμε να μας πείτε ακόμα περισσότερα μέλη του φόρουμ την προσωπική σας εμπειρία από την παραπάνω εκδήλωση.
 

Demme

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Η προσωπική μου άποψη ως παίκτη και όχι ως μέλος της Ομάδας Διαχείρισης!
Ήταν η 1η εκδήλωση στην οποία χρησιμοποίησα διαμάντια. Επομένως, μάλλον η εταιρεία, ανέβασε το επίπεδο δυσκολίας. Με δεδομένο και το ότι, ο "υπέρ προπονητής" "ακρίβυνε", μάλλον θα πρέπει να επανεξεταστεί το θέμα των ανταμοιβών για την επόμενη εκδήλωση.
 

* Mixail *

Νέο Μέλος
Ναι, σε σχέση με τις άλλες εκδηλώσεις αυτή ήταν πιο δύσκολη.. Έπαιξα 12000 μπάλες με τον καλό προπονητή και βρέθηκα με μείον 1 κιτ.. Τώρα το τι θα 'εκανα το 2η πέργκολα στο επίπεδο 1 δεν έχω καταλάβει.. χώρια που από ένα κιτ αναβάθμισης μπορώ να βγάλω άλλη μία στο επίπεδο 1..
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Τώρα το τι θα 'εκανα το 2η πέργκολα στο επίπεδο 1 δεν έχω καταλάβει..

Εγω εικαζω το εξης. Σχετιζεται με την προαιρετικη σειρα δωρων που επρεπε να πληρωσεις. Εκει ειχε κιτ αναβαθμισης σαν δωρο αλλα οχι λεβελ 1. Οποτε σε εψηνε να παρεις και αυτα ωστε να βγαλεις μαλλον και 2η τερματισμενη! Επισης αφου δεν μας στερησε καποιο κιτ αναβαθμισης δεν πειραζει. Χωρια που το κρατας για του χρονου που θα εχει περγκολα στα ημερησια δωρα και θα βγαλεις απο εει 2ο κτιριο! χεχε Σκεψου μσκροπροθεσμα!
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
τα ταμεια ειναι αδεια...το παλεθουν να τα γεμισουμε......και τα 15ευρουλακια εσκασα και τα διαμαντακια......ισως 4-5 φορα που μου συμβαινει στα 10 χρονια...οποτε αν ολοι ειμαστε σφιχτοι θα κλεισει το μαγαζι....χαλαρωστε και δωστε....
 
Κορυφή