Κύπελλο Ποδοσφαίρου 2019

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Με αφορμή το Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου Γυναικών που διεξάγεται φέτος στη Γαλλία,
θα θέλαμε από εσάς να μαντέψετε ποιο θα είναι το ζευγάρι του τελικού
και θα έχετε την ευκαιρία να κερδίσετε μέχρι και 2000 Διαμάντια.


FiFa Contest.jpg


Αυτή τη φορά δε θα βάλω όριο νικητών. Όσοι μαντέψουν σωστά το ζευγάρι του τελικού,
θα μοιραστούν 2000 Διαμάντια.

Οι απαντήσεις θα γίνουν δεκτές μέχρι την Τετάρτη 3 Ιουλίου 20:00
(τώρα αν είστε τυχεροί και μου θυμίζει το lolitaki, θα ανανεώνω και την εικόνα καθημερινά :p)
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Με αφορμή το Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου Γυναικών που διεξάγεται φέτος στη Γαλλία,
θα θέλαμε από εσάς να μαντέψετε ποιο θα είναι το ζευγάρι του τελικού
και θα έχετε την ευκαιρία να κερδίσετε μέχρι και 2000 Διαμάντια.


FiFa Contest.jpg


Αυτή τη φορά δε θα βάλω όριο νικητών. Όσοι μαντέψουν σωστά το ζευγάρι του τελικού,
θα μοιραστούν 2000 Διαμάντια.

Οι απαντήσεις θα γίνουν δεκτές μέχρι την Τετάρτη 3 Ιουλίου 20:00
(τώρα αν είστε τυχεροί και μου θυμίζει το lolitaki, θα ανανεώνω και την εικόνα καθημερινά :p)
Το λολιτακι γλυκειά μου Ίρις λίγο οι εφημερίες , λίγο το καλοκαιράκι άφησε το φόρουμ και έπιασε τις παραλίες!
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Άντε φοεκικα αγόρια να μαντεψετε γιατί εμείς οι γυναίκες δεν το χουμε πολύ με τη μπάλα .
 

DeletedUser29206

Guest
Άντε φοεκικα αγόρια να μαντεψετε γιατί εμείς οι γυναίκες δεν το χουμε πολύ με τη μπάλα .
Ποιος είπε ότι το έχουμε εμείς;
Άντε πες ότι ξέρουμε για αντρικό ποδόσφαιρο αλλά στο γυναικείο απ' ότι βλέπω καμιά σχέση.
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Ποιος είπε ότι το έχουμε εμείς;
Άντε πες ότι ξέρουμε για αντρικό ποδόσφαιρο αλλά στο γυναικείο απ' ότι βλέπω καμιά σχέση.
Αν και γυναικείο τότε όντως δυσκολεύουν τα πράγματα αν κρίνω και από το πόσο απρόβλεπτες είμαστε οι γυναίκες γενικά!χαχα
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Ο διαγωνισμός έκλεισε !!! Επιστρέφουμε με νεότερα σύντομα!!
 

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Ο νικητής για να παραλάβει τα διαμάντια θα πρέπει να μας πει τα νούμερα του τζόκερ της επομενης κλήρωσης!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή