ΜΑΙΜΟΥ ΣΥΝΤΕΧΝΙΕΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser27510
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser27510

Guest
Το πρωι σηκωθηκα και ενω η συντεχνια μου ειχε 14 τομεις βρηκα μονο 2 και αυτους γιατι ειχαν ασπιδα καποιος κυριος με εισαγωγικα εκανε συνεχομενες μαιμου συντεχνιες μεχρι να παρει ολους τους τομεις μας αυτο γιατι του το δεινει το δικαιωμα το παιχνιδι θα ηθελα καποια στιγμη αυτο με της μαιμου συντεχνιες να παρει ενα τελος να μην μπορει καποιος να κανει ευκολα μια συντεχνια για να μπορει να χτυπησει στον χαρτη
Η δικια μου προταση ειναι μια συντεχνια για να βαραει στον χαρτη να εχει το λιγοτερο 5 ατομα και να μην μπορει να κανει διαλυση συντεχνιας τουλαχιστων ενα 24 ωρω
 

DeletedUser30689

Guest
  • να βαλει 250 υλικα το ελαχιστο απο το καθε ενα αγαθο στο θησαυροφυλακιο για να ιδρυθει μια συντεχνια ανάλογα με την εποχη που ειναι ο παιχτης που την ιδρυει
  • να επανελθει η πολιορκια των 8 μοναδων.....και να φευγουν απο τον στρατο του παιχτη που βαζει πολιορκια
  • να μην μπορεί να γινει διαλυση της νεας συντεχνιας για 7 μέρες
  • οποιος φευγει απο μια συντεχνια να μην μπορει να επιστρέψει σε χρονο κατω των 30ημερών και οχι 7 ημερων οπως ειναι τωρα.
  • να εχουν δικαιωμα χορηγιων για τομεις μονο οι αρχηγοι της καθε συντεχνιας και οχι πανω απο 3 ατομα.
  • και πανω στα παραπανω προσθεσε και κατα το ελαχιστο να υπαρχουν 5 ατομα για να μπει χαρτη.....
  • Τομεας με ασπιδα να μην μπορει να γινει χορηγια....
τοτε να τους δουμε ολους και ολες πως μπορουν να παιξουν........
ολοι τα ιδια κανετε τοσο καιρο!!!
Τωρα σας πειραξαν;

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΜΑΣ!!!
ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!
ΤΡΟΠΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ!

Ευχαριστώ
Γιαννης
 

DeletedUser27510

Guest
σε ολα θα συμφονησω εκτος απο τον στρατο πολιορκιας ενας παιχτης που εχει αλκατραζ 30 και 40 επιπεδο δεν εχει προβλημα ενω ενας μικρος θα εχει θεμα και ετσι δεν θα ασχοληθη στα
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
σε ολα θα συμφονησω εκτος απο τον στρατο πολιορκιας ενας παιχτης που εχει αλκατραζ 30 και 40 επιπεδο δεν εχει προβλημα ενω ενας μικρος θα εχει θεμα και ετσι δεν θα ασχοληθη στα
Καλησπερα γι αυτο ειχα πει -εγραφως ορατα - σε παλαιοτερο μνμ μου
Ναι στο να μην ειναι δωρεαν ο στρατος πολιορκιας
αλλα παραλληλα να μην ισχυουν για πολιορκια και επιθεση (στον χαρτη των συντεχνειων) οι ανεξαρτητες μοναδες
και οπως εχω ξαναπει .. μην με ξεσηκωνετε θα βαζω κι αλλα στο τραπεζι.... ρεστα
και για να το παω και λιγο πιο ..παρακατω λοιπον
Κανενα ατομικο μπονους απο τα ΜΚ μας να μην ισχυει ( δηλ αμυνας / επιθεσης ) στον χαρτη του πολεμου των συντεχνειων
Τα μπονους επιθεσης και αμυνας ολων των μελων να ειναι τα ιδια και να εχουν σχεση με το επιπεδο της συντεχνειας , τους τομεις που εχει στην κατοχη της και τις αμυνες που εχει ο καθε τομεας της
Να επενθυμισω δε σε ολους
οτι ο χαρτης του πολεμου των συντεχνειων σχεδιαστηκε για ομαδικο ( συντεχνειακο ) παιχνιδι και οχι για ατομικο
Ω ναιιιιιιιι η τελευταια παραγραφος ειναι .. ηλος - κοινως καρφι - με .. ροτα προς τους προγραμματιστες
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser28431

Guest
Mπα δεν χρειάζεται να φτιαχτούν μούφες συντεχνίες
Έτσι κι αλλιώς υπάρχουν και οι παρατρεχάμενες συντεχνίες
Δηλαδή παίκτες που το μόνο που θέλουν είναι απλά να κάνουν μάχες. Οπότε, σαν άλλοι μιφθοφόροι κάνουν την δουλειά για τα «αφεντικά» τους και σκίσου εσύ να μαζεύεις υλικά και στρατό. Μέσα στο παιχνίδι είναι, έτσι όπως δουλεύει η ΣΕΣ. Το θέμα είναι, ότι γίνεται βαρετό για την πλειοψηφία των παικτών. Τουλάχιστον να μας έλεγαν τι σχεδιάζουν για την ΣΕΣ, που λέγανε ότι θα το αλλάξουν το παιχνίδι για να αποκτήσει ενδιαφέρον...
Προσωπικά, βαριέμαι και το γεγονός ότι μπαίνεις στη ΣΕΣ, και στην ουσία δεν κάνεις μάχες. Ένας τυφλοσούρτης είναι, βάζεις στρατό, αυτόματα, μπαμ, φτου ξανά μανά... Μάχη είναι αυτή?
Μου την έχει δωσει που κάνανε και το Πασχαλινό παιχνίδι, απ΄ότι είδα από τον μπέτα με τα αυγουλάκια όπως όλα τα άλλα ιβέντ. Πάει και το ψαχουλητό να βρεις στην πόλη το αυγουλάκι...
Αμάν, βρε παιδιά, κάντε μας καμμιά εκπληξούλα... Καρμπόν τα κάνατε όλα...
Άντε.. άντε... κάντε κάτι γιατί φάρμα παίζουμε με καλλιέργειες στρατιωτάκια...
Απλά είναι η παρέα μας εδώ... γμτ
 
Κορυφή