Μήπως να αγνοήσω πλήρως τις αποστολές ιστορίας;

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32763
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32763

Guest
Ισως μια χαζή ερωτηση, για τους περισσότερους απο εσάς
Εχω μείνει πίσω στις αποστολές ιστορίας Ενω εχω φτάσει στον συγχρονο κόσμο, αυτές ειναι ακόμα ειναι στην αποικιακή εποχή. Με ευθύνη μου. Κάποιες αποστολές τις αγνόησα και τώρα μου ζητά να φτιάξω στρατόπεδο μουσκετοφόρων. Αν τις αγνοήσω, θα αντιμετωπίσω πρόβλημα στο παιχνίδι;
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Ισως μια χαζή ερωτηση, για τους περισσότερους απο εσάς
Εχω μείνει πίσω στις αποστολές ιστορίας Ενω εχω φτάσει στον συγχρονο κόσμο, αυτές ειναι ακόμα ειναι στην αποικιακή εποχή. Με ευθύνη μου. Κάποιες αποστολές τις αγνόησα και τώρα μου ζητά να φτιάξω στρατόπεδο μουσκετοφόρων. Αν τις αγνοήσω, θα αντιμετωπίσω πρόβλημα στο παιχνίδι;
Εαν μπορεις να την ακυρωσεις οχι δεν θα εχεις προβλημα
ομως αυτη ειναι ευκολη
δεν χρειαζεται ουτε να ολοκληρωθει το κτισιμο ουτε να ειναι συνδεδεμενο με δρομο
για να σου δεχτει την αποστολη ως ολοκληρωμενη
βαζεις ενα κτιριο και αμεσως το διαγραφεις
 

DeletedUser32763

Guest
Μιλάω για αποστολή Ιστορίας. Δυστυχώς, έχω βάλει το κτίριο αλλά περιμένει να υλοποιηθεί πρώτα... σε κάθε περίπτωση, μου τρώει πολύτιμο χωρο και μου κοστίζει...
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
η αποστολη ιστοριας δεν μπορει να διαγραφει.θα πρεπει να την κανεις αν θελεις να προχωρησεις στις αποστολες.
αν δεν θελεις δεν πειραζει.δεν επηρεαζεται το παιχνιδι απλα μπορει να χασεις πολυτιμα δωρα οπως διαμαντια κλπ...
 

DeletedUser29206

Guest
Οι αποστολές ιστορίας δεν διαγράφονται. Είναι οι πιο σημαντικές στο τέλος κάθε εποχής δίνουν πολλά διαμάντια.
 
Κορυφή