Μεγάλο Κτήριο ΟΚΕΑΝΙΟ ΜΕΛΛΟΝ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser25588
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser25588

Guest
Πρόταση για μεγάλη κτήριο στην νεα εποχη το Ωκεάνιο Μέλλον

6Χ6 Μέγεθος και να έχει 2 μπόνους
1ον Να σου δίνει με πιθανότητες όταν κάνεις τ/π σε άλλον παίχτη 1 στρατιώτη απο την εποχή που είναι το κτήριο όπου κάνεις τ/π. Στο πρώτο λέβελ η πιθανότητα να είναι στο 3%. και να αυξάνετε αν 3% κάθε φορά μέχρι το 10 λέβελ.....
2ο μπόνους. Αύξηση Μπόνους των αποστολών κατά 10% το κάθε λέβελ αρχίζοντας απο το 10% το πρώτο λέβελ....
 

DeletedUser26750

Guest
Καλησπέρα.
Εγώ για μεγάλο κτίριο θα πρότεινα κάτι πρωτότυπο σε μπόνους.
1ον Να σου δίνει την πιθανότητα με κάποιο τρόπο είτε από τ/π, είτε από ΣΕΣ ή ακόμα και από ζούγκλα να παίρνεις επεκτάσεις
2ον Να δίνει την πιθανότητα στους άλλους παίκτες όταν σου κάνουν τ/π να βρίσκουν πόντους για να κρατηθεί ζωντανό το ενδιαφέρον των βοηθειών.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα Καλη Εβδομαδα
Εγω παλι θα ηθελα* να δινει μπονους αμυνας στον στρατο επιθεσης ( τον δικο μας εεε ) και να εχει διαστασεις ..τσεπης δηλ αντε το πολυ 4χ4
ΝΑΙ ...δεν τολμω να γραψω πια το ρημα προτεινω ..γιατι οι προτασεις μου συνηθως υλοποιουνται/πραγματοποιουνται ..κατα το ημισυ
με συνεπεια το τελικο αποτελεσμα ..να ειναι ''ασορτι'' με την μαντα
Φοεκιτακια μου μεταξυ μας δεν θελω να σας ..πανικοβαλω
αλλα κατι μου λεει οτι εαν οτι εισακουστει και αυτη η ''επιθυμια'' μου κατα το ημισυ
μαλλον θα δινει μεν μπονους αμυνας ...αλλα στον στρατο του ''οχθρου''
 

DeletedUser29206

Guest
Καλησπερα Καλη Εβδομαδα
Εγω παλι θα ηθελα* να δινει μπονους αμυνας στον στρατο επιθεσης ( τον δικο μας εεε ) και να εχει διαστασεις ..τσεπης δηλ αντε το πολυ 4χ4
ΝΑΙ ...δεν τολμω να γραψω πια το ρημα προτεινω ..γιατι οι προτασεις μου συνηθως υλοποιουνται/πραγματοποιουνται ..κατα το ημισυ
με συνεπεια το τελικο αποτελεσμα ..να ειναι ''ασορτι'' με την μαντα
Φοεκιτακια μου μεταξυ μας δεν θελω να σας ..πανικοβαλω
αλλα κατι μου λεει οτι εαν οτι εισακουστει και αυτη η ''επιθυμια'' μου κατα το ημισυ
μαλλον θα δινει μεν μπονους αμυνας ...αλλα στον στρατο του ''οχθρου''
Και εγω θα το ΄θελα γιατι μπονους επιθεσης εχουμε 3 κτιρια αλλα 4χ4 δεν παιζει. πανω απο 6 βαζουν, αντε 5.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Εχετε καταλαβει οτι για μας ειναι παιχνιδι μα για αυτους φραγκα???Ποιες επεκτασεις δωρο...χα χα εδω εχουμε χιλιαδες μετάλλια να καθονται και οι επεκτασεις εχουν εξαφανιστει,,,εδω μας σερβιρανε τον ναο των κειμηλιων που ολοι τον εχουμε που πιο μουφα κτηριο απο αυτο δεν υπαρχει??Ποιο 3% ανα επιπεδο τωρα ανακαλυψανε τους δεκαδικους......Αυτο που τους εχετε παρει στα σοβαρα....με τρελαινει.....
 

DeletedUser29206

Guest
Εχετε καταλαβει οτι για μας ειναι παιχνιδι μα για αυτους φραγκα???Ποιες επεκτασεις δωρο...χα χα εδω εχουμε χιλιαδες μετάλλια να καθονται και οι επεκτασεις εχουν εξαφανιστει,,,εδω μας σερβιρανε τον ναο των κειμηλιων που ολοι τον εχουμε που πιο μουφα κτηριο απο αυτο δεν υπαρχει??Ποιο 3% ανα επιπεδο τωρα ανακαλυψανε τους δεκαδικους......Αυτο που τους εχετε παρει στα σοβαρα....με τρελαινει.....
Καλά αυτό που το πας. Καθέ μ/κ που βάζουν έχει πιθανότητες και δεκαδικούς. Κάτι που είναι σταθερό δεν υπάρχει... :confused: Ακόμα και την ταβέρνα που βάλανε ξανά τέτοια έχει
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Πολεμικο παιχνιδι με ταβερνα και τραπεζομαντηλα.....μας εχουμε τρομαξει μπορουν και χειροτερα να δεις .....
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Πολεμικο παιχνιδι με ταβερνα και τραπεζομαντηλα.....μας εχουμε τρομαξει μπορουν και χειροτερα να δεις .....
Καλησπερα
αχ αχ θα σε μαλωσω ....δεν καταλαβα δηλ τι εχουν οι καρεκλιτσες και τα τραπεζακια και η λαμπρη ...αστεριξ-γαλατικη ιστορια εχει αποδειξει οτι ειναι ..ακρως πολεμικα
ολα ξεκινουν παντα απο ενα πλουσιο γευμα και καταληγουν παντα καπως ετσι
http://prntscr.com/dzer4u
... δηλ αυτη εικονα δεν ειναι αμιγως πολεμικη ?
 

DeletedUser29206

Guest
Καλησπερα
αχ αχ θα σε μαλωσω ....δεν καταλαβα δηλ τι εχουν οι καρεκλιτσες και τα τραπεζακια και η λαμπρη ...αστεριξ-γαλατικη ιστορια εχει αποδειξει οτι ειναι ..ακρως πολεμικα
ολα ξεκινουν παντα απο ενα πλουσιο γευμα και καταληγουν παντα καπως ετσι
http://prntscr.com/dzer4u
... δηλ αυτη εικονα δεν ειναι αμιγως πολεμικη ?
Ου,ουυυυυ καλά τα λες κάπως έτσι είναι:D
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Και τελικα το... στεμμα της μις ΜΚ κερδιζει το Μουσειο της Ατλαντιδος
Τι δινει ? ελλειψη χωρου στην πολη μας ? το μονο σιγουρο 6χ7 ειναι .. το καλο το πραγμα εχει ..πιασιματα
Καλα εγω ηξερα οτι ολες οι Μις θελουν ..Παγκοσμια Ειρηνη ..
η δικη μας γιατι δινει πιθανοτητες σε λεηλασια εεεε?
(αναλογα το επιπεδο δινει υλικα και πιθανοτητες να διπλασιαστουν οι ΦΟΕ ποντοι που προερχονται απο λεηλασια
τωρα θα αρμοζε η σοφη ρηση
Πιασ' το αβγο και κουρευ' το
Ομως Πασχα ερχεται και πως θα βαψουμε φαλακρα αβγα?
http://prntscr.com/eesjjw
 

DeletedUser29206

Guest
Καμιά ικανοποίηση θα δίνει και κάτι άλλο, μάλλον καλό!
 
Κορυφή