Μεχρι ποτε θα συμβαινουν αυτα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30573
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30573

Guest

DeletedUser28125

Guest
Τελικα εισαστε τελειως απαραδεκτοι!!
Πάντα εκκαλύπτων ο χρόνος εις το φως άγει.

Ειμαι δε σιγουρος οτι απαντηση σε αυτο το προβλημα θα δωσει απαντηση ατομο που ειναι σε αυτες τις συντεχνιες και την διαχειριση. Ελεοςςςς
Τα αφανή τοις φανεροίς τεκμαίρου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28148

Guest
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΤΕΙ Η ΑΚΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ Η ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΕΠΙΒΟΥΛΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΡΟΠΟΥΣ ΒΡΩΜΙΚΟΥΣ?
ΠΩΣ ΘΑ ΑΠΟΖΗΜΙΩΘΟΥΝ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΤΕΧΝΕΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ,ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΦΑΛΜΑ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ?????????????????????
 

DeletedUser796

Guest
μαλλον φταινε η φακες πουεφαγα σημερα βρασανε καλα εγω δεν κανω μαχες καλο θα ταν να κλεισει ο χαρτης μεχρι να διορθοθουν τα πραγματα
 

DeletedUser30573

Guest
Τα ποστ συγχωνεύτηκαν και δόθηκε προειδοποίηση για double-posting.
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30573

Guest
ΤΟ θεατρο του παραλογου συνεχιζεται αντε να δουμαι το αποτελεσμα
Αν δεν μπορουν αλλαξτε τεχνικους ελπιζω να ακυρωθουν ολα σημερα οτι εγινε μετα της 8 αυτο λεει το δικαιο και αμεσα αλλους τεχνικους

αυτο που λεω καποιοι μπορουν αισχος ΑΛΛΑΞΤΕ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ και ατομα στην διαχειριση
http://prntscr.com/aokjxq

---------------

Επεξεργασία από Malfiore: Συγχωνεύτηκαν τα δύο ποστ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27362

Guest
κανενας απο τη διαχειρηση ειναι εδω η μονο τα κοινοχρηστα-διαμαντια ξερετε να μαζευετε
αν ειστε εδω ΑΠΑΙΤΩ να ζητησετε συγνωμμη απο ολους αυτους που παιζουν το παιχνιδι και επισης ΑΠΑΙΤΩ οτι χαθηκε η παρθηκε κατα τη διαρκεια αυτου του σφαλματος να επιστραφει και μη μου πειτε οτι δεν μπορειτε
 

DeletedUser

Guest
Αυτή την όμορφη βραδιά, ας επωφεληθούμε της ευκαιρίας να φρεσκάρουμε στο μυαλό μας μερικούς από τους κανόνες του φόρουμ:
  • Το double-posting απαγορεύεται. Αν θέλετε να προσθέσετε κάτι στο ήδη υπάρχον ποστ σας, παρακαλώ να χρησιμοποιήσετε τη λειτουργία επεξεργασίας των ποστ.
  • Το spamming απαγορεύεται. Παρακαλώ όλα σας τα ποστ να είναι σχετικά με το θέμα, διαφορετικά τιμωρούνται.
  • Υπόνοιες περί της λειτουργίας της ομάδας διαχείρισης απαγορεύονται στο κεντρικό φόρουμ, κυρίως όταν δεν έχετε την παραμικρή ιδέα για το πως λειτουργεί στα παρασκήνια.
  • @jim1313, σας συμβουλεύω να ακολουθήσετε άλλη τακτική, όχι μόνο στο πως αναφέρεστε σε εμένα, αλλά και στο τι "έχετε σκοπό να γράψετε". Τα 4 προηγούμενα infraction στο όνομά σας μοιάζουν επικίνδυνα με αναμμένα κάρβουνα.
  • Το να απαιτείτε προσοχή και αποζημιώσεις για σφάλματα του σέρβερ δεν θα έχει τα επιθυμητά αποτελέσματα.
Αφού σμίξαμε λοιπόν πάνω από τους κανόνες του φόρουμ που επιτρέπουν την παραμονή σας στο κεντρικό φόρουμ εφόσον ακολουθούνται, σας ενημερώνω ότι θα εξαντληθεί πάσα αυστηρότητα σε ποστ μετά από το δικό μου, που δεν πληρούν τους στοιχειώδεις κανόνες συμπεριφοράς.
 

DeletedUser28125

Guest
Τα ποστ συγχωνεύτηκαν και δόθηκε προειδοποίηση για double-posting.
Malfiore αφηστε κατα μερους τις απειλες και κοιταξτε να διορθωσετε τα αδιορθωτα του παιχνιδιου.
Οπως εσεις κρινετε και επικρινεται τους παικτες αλλο τοσο μπορουμε και εμεις να κρινουμε αν κανετε καλα την δουλεια σας!!

Αι μεν βρονταί τους παίδας, αι δε απειλαί τους άφρονας καταπλήττουσι.

--------------

Επεξεργασία από Malfiore: Δεύτερη προειδοποίηση μέσα σε λιγότερο από μια ώρα. Η αδιαφορία σας ως προς τις προειδοποιήσεις που σας κάνω σας οδηγεί ολοταχώς προς την αποβολή για ένα μήνα από το φόρουμ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
MALFIORE ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΟΛΟΙ ΣΤΡΑΤΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΙΟ ΜΑΓΚΕΣ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΔΙΑΤΑΖΟΥΝ.ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ.ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΑΝΑΡΕ ΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ

---------

Επεξεργασία από Malfiore: Η επιθυμία σας διαταγή. Αποβάλλεστε από το φόρουμ για ένα μήνα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28327

Guest
Κυριε Μαλφιορε μονο να υπενθυμιζετε τους κανονες του φορουμ και να μοιραζετε ποινες γνωριζετε??
για να απαντησετε πανω στο προβλημα,να δικαιολογησετε εστω τα αδικαιολογητα ουτε λογος ετσι?
αποφασίζομεν και διατάσσομεν την ειδατε εδω μεσα??
Μαζευτειτε λιγο εχει καταντησει αηδια...
 

DeletedUser28148

Guest
Η αλήθεια είναι ότι προέχει να διασφαλίσεται ότι το παιχνίδι θα είναι δίκαιο για όλους και ότι σε περίπτωση λάθους ή δυσλειτουργίας του συστήματος και μάλιστα αποδεδειγμένα και παραδεκτό από την διαχείρηση,θα αποζημιώνονται οι παίκτες και οι συντεχνίες ως προς το μέγεθος της βλάβης που έχουν υποστεί! Γιατί,μην ξεχνάτε κύριοι της διαχείρησης πως εδώ μέσα περναμε πολλές ώρες της ημέρας από τη ζωή μας και το λιγότερο που επιθυμούμε και απαιτούμε είναι να σέβεστε ότι αυτό το γεγονός,της δικής μας ενασχόλησης,σας δίνει την ευκαιρεία να είστε στη θέση αυτή !
Εξ'άλλου κανένας κανόνας δεν αναφέρει πουθενά ότι σε περίπτωση σφάλματος του server,δεν αποζημιώνεται κανείς και για κανένα λόγο !
Το πιο απλό και έυκολο που θα μπορούσατε να κάνετε είναι να επιστρέψετε την κατάσταση όπως ήταν πριν πέσει το ρολόι και να αφήσετε κατα μέρος τις προειδοποιήσεις γιατί δεν έχετε να κάνετε με νήπια..............και προσωπικά σας χαρίζω τους 200 κακοποιούς που χαράμισα στην προσπάθεια να κατακτήσουμε τους ίδιους τομείς από 20 φορές τον καθένα στην ΜΕΛΛΟΝ και στην ΑΥΡΙΑΝΗ !!
 

DeletedUser30585

Guest
Malfiore αφηστε κατα μερους τις απειλες και κοιταξτε να διορθωσετε τα αδιορθωτα του παιχνιδιου.
Οπως εσεις κρινετε και επικρινεται τους παικτες αλλο τοσο μπορουμε και εμεις να κρινουμε αν κανετε καλα την δουλεια σας!!
κρασακης
..............................................................
ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ
jim1313
...................................................................................
και συμπληρωνω ..οι κανονες ειναι μονο για μας τους παικτες ? δεν εχουν κανονες και οι διαχειριστες? και αν ναι τους τηρητε?? ..σας ειπαν να μιλατε στους παικτες με το αποφασισομεν και διατασσομεν ? δεν ασχοληθηκα ποτε με το φορουμ και ουτε ηθελα να το κανω αλλα μ ενοχλει να βλεπω να απαντατε ετσι στους συμπαικτες μου και να μην δινετε απαντησεις για το προβλημμα του παιχνιδιου γιατι εμας μονο ΑΥΤΟ μας ενδιαφερει .
 

DeletedUser28327

Guest
Σας ενοχλει πολυ φαινετε που γραφουμε εδω γιαυτο μας μπαναρετε ε?
Σαν τις γατουλες οταν κανουν τις σκατουλες τους,τις καλυπτουν με αμμο.χαχααχαχαχ
Καλυψτες τις πομπες σας οσο θελετε.
Ξερουν και ξερουμε ολοι οτι το ψαρι βρωμαει απο το κεφαλι..
 

DeletedUser

Guest
Ένα τελευταίο για καληνύχτα.

Η δουλειά μου σαν Forum Leader είναι να διατηρώ την τάξη στο φόρουμ. Τάξη σε φόρουμ που ανήκει σε εταιρία online παιχνιδιών σημαίνει να ακολουθούνται οι κανόνες. Μόνο όταν ακολουθείτε τους κανόνες που συμφωνήσατε να τηρείτε σας εγγυάται κάποιος την παραμονή σας στο φόρουμ. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση θα δέχεστε και τις προβλεπόμενες ποινές.

Με αυτό υπ' όψιν, κανένας δεν αποφασίζει και διατάζει. Οι μόνοι που αποφασίζουν είστε εσείς, αν θα ακολουθήσετε τους κανόνες ή όχι. Αν επιλέξετε να μην τους ακολουθήσετε, θα κάνω κι εγώ αυτό που προβλέπει η θέση μου στην ομάδα διαχείρισης. Αυτή είναι η φύση του φόρουμ στο οποίο βρίσκεστε, την οποία οφείλετε να γνωρίζετε αν θέλετε να κάνετε παράπονα σχετικά με τον τρόπο λειτουργίας της διαχειριστικής ομάδας.

Δεν ενοχλεί κανέναν το γεγονός ότι γράφετε στο φόρουμ, αφενός γιατί μας αρέσει να υπάρχει κίνηση, αφετέρου γιατί σε αντίθεση με όσα πιστεύετε, δεν βρίσκεστε στη διαδικασία αποκάλυψης μια συνωμοσίας που θα ταράξει το κοινωνικό γίγνεσθαι. Στην πραγματικότητα το μόνο που έχετε καταφέρει να κάνετε (@mikraki & @jim1313) είναι να σκάψετε βαθύτερο λάκκο με τις κατά ριπάς παραβάσεις σας. Αν λοιπόν υπάρχει κάτι που με ενοχλεί στην παρούσα κατάσταση, είναι ότι είμαι αναγκασμένος να επαναλάβω τα ίδια πράγματα για τρίτη φορά στις 2:30 το πρωί.

Οι θεωρίες συνωμοσίας σας ανάλογες με την καχυποψία για το κράτος και την άρχουσα τάξη που ενοχλείται κάθε φορά που ο λαός βγάζει φωνή, δεν έχουν καμία σχέση και θέση στο ελληνικό φόρουμ του forge of empires. Και για να είμαστε εξηγημένοι:
https://forum.gr.forgeofempires.com/index.php?threads/Κανόνες-Φόρουμ.1/
ΚΑΝΟΝΕΣ ΦΟΡΟΥΜ

Το ποστ αυτό αποτελεί και την τελευταία προειδοποίηση. Δεν θα υπάρξει συνέχεια σε συζήτηση περί του έργου της ΟΔ γιατί αυτό απαγορεύεται από τους κανόνες που αποδεχθήκατε, και θα πρέπει να γίνεται μόνο μέσω του κέντρου υποστήριξης.
 
Κορυφή