Έχει Αναφερθεί Μη διαγραφή μαχών στα Πεδία

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Δε νομίζω ότι μου επιτρέπεται να αναλύσω τη όλη διαδικασία που ακολουθείται, αλλά δεν είναι τόσο απλό. Προσπαθούμε όμως, τόσο εμείς όσο και η ομάδα των προγραμματιστών μας για το καλύτερο
 

finrοd

Banned
Προσπαθούμε όμως, τόσο εμείς όσο και η ομάδα των προγραμματιστών μας για το καλύτερο
Για να το πούμε με λόγια απλά:
Το βλέπουν να συμβαίνει. Το γνωρίζουν ότι συμβαίνει. Αγνοούν γιατί συμβαίνει.
Λογικό πρώτα το να εντοπιστεί η αιτία τού σφάλματος και στη συνέχεια να βρεθεί τρόπος να εξαλειφθεί, δίχως να επηρρεαστεί κάτι άλλο, (λέμε τώρα... χαχα).
Δεν είναι τόσο απλό, φαντάζομαι, αν κι ίσως ...φανταστικά φαντάσματα να φαντάζομαι!
Κι όλα τα δεδομένα να 'χουν από τα όσα γίνανε στις επαρχίες που εμφανίστηκε το σφάλμα και στις όμορές τους, πάλι ίσως άκρη να μη βγει, διότι μπορεί να «φταίει» κάποιος συνδυασμός με τα, στο ίδιο χρόνο, τεκταινόμενα σε 1 ή 2 ή 3 διαφορετικά ΠΜΣ.
Είναι, κάπως, σαν αυτό που λέμε περιγράφοντας το χάος, αρκεί να κουνήσει μισή φορά παραπάνω τα φτερά της μια πεταλούδα στο Πεκίνο, για να γίνει κατακλυσμός στη Νέα Υόρκη....
Άσε που είναι ικανοί, διορθώνοντάς αυτό, να συμβεί το εξής: Να κάνεις μάχες στο ΠΜΣ και να κατακτάς τομείς στον ...ΣεΣ! :D
Κουράγιο. Κι εγώ αδημονώ, γρήγορα να το διορθώσουν, έτσι ώστε χρόνο να βρουν με τον ΣεΣ ν' ασχοληθούν!!! χαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Το πρόβλημα έχει ήδη αναφερθεί και δυστυχώς δε μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο.
Λυπούμαστε που αντιμετωπίζετε ακόμα προβλήματα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή