ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΤΣΑΜΠΙΟΝ!!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser27904
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser27904

Guest
Καλησπέρα! μετά απο παράκληση του σύντεχνου και φίλου mitsos & nikaia & 7, που έχει ξεχάσει τον κωδικό του για το φόρουμ και δεν μπορεί να ποστάρει....:confused::confused::confused:....μεταφέρω μια ιδέα για λογαριασμό του!
Τα πνευματικά δικαιώματα ανήκουν στον κάτοχο της....:p


"εχω μια ιδεα που θα ειναι δικαιη για ολους...τα μεταλλια απο δω και περα θα παιζουν σημαντικο ρολο μιας κ στον νεο χαρτη θα χρειαζονται για πολιορκιες και αμυνες...
τωρα οποιος θελει κανει ψευτομαχες(και ειναι πολλοιιιιι ολη μερα τσαμπιον) οσες μαχες κ να κανει καποιος σε γειτονια κ σεσ δεν εχει καμια ελπιιδα για καλη θεση στον πυργο...οποτε η πρoταση μου ειναι η εξης..
1)κανενας βαθμος σε αγριο τομεα...οποιος θελει τσαμπιον η ελικοπτερα η δεν ξερω γω τι αλλο βαρανε να τα βαρανε ολη μερα αλλα βαθμους 0...βαθμοι μονο σε πραγματικες μαχες...ειναι δικαιο για ολους..\
2)συντεχνια κατω απο 25 ατομα να μην μπορει να κανει μαχες στον σεσ....γιατι θα μπορουν ολοι οι εξυπνοι να κανουν δυο συντεχνιες κ να πολιορκει η μια την αλλη..
3)ο στρατος πολιορκια να χανεται οπως οι αμυνες..δεν υπαρχει πολιορκια στη ιστορια που να κανει ηττα κ να μην πεθαινουν...εδω τι ειναι οι αθανατοι πολιορκητες???
4)οποιος θελει βαθμους να κανει πολεμο σε σεσ κανονικο..να κανει μαχες σε γειτονια...απλα πραγματα.."

υ.γ. δεκτες ολες οι αντιπροτασεις ο αριθμος μελλων συντεχνιας ενδεικτικος για να καταλαβετε το πνευμα μου χχαχαχαχαχ
by mitsos nikaia7
all rights reserved....:cool:



για παράπονα, αντιπαραθέσεις κτλ κτλ κτλ βαράτε τον ίδιο.....do'nt shoot the messenger...:eek:
 
Κορυφή