ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31374
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31374

Guest
ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ PC- TABLET-ΤΗΛΕΦΩΝΟ
ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΘΥΣΑΥΡΟΥ - Ο ΥΠΟΛΕΙΠΟΜΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΙΑ ΤΑ
ΜΕΓΑΛΑ ΚΤΙΡΙΑ -ΤΟ ΣΗΜΑ ΓΙΑ ΕΤΟΙΜΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΛΟΓΟ ΜΕΓΕΘΟΥΣ TABLET-ΤΗΛΕΦΩΝΟ Κ.Λ.Π :(:(:(:(:(
 

DeletedUser29206

Guest
Το παιχνίδι αυτό είναι κυρίως για τον υπολογιστή. Τα άλλα λειτουργικά συστήματα τα έχουν δευτερεύοντα και για αυτό αργούν οι αναβαθμίσεις αυτές.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31374

Guest
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΘΥΣΑΥΡΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ TABLET ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΕΡΔΟΣ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΠΑΙΚΤΗ
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ PC ΚΑΙ ΑΠΟ TABLET
 

DeletedUser29206

Guest
Εγώ πιστεύω πως κάνανε βλακεία που το βγάλανε στο κινητό και στο tablet αφού δεν ήταν έτοιμοι. Αλλά για αυτούς δεν τους νοιάζει τόσο. Κάνουν σιγά σιγά τις αναβαθμίσεις τους. Γιατί δεν τους νοιάζει; Είναι απλό! Μέχρι σήμερα αυτή η εφαρμογή έχει περίπου 10εκ λήψεις! Λεφτά... ;)
 

DeletedUser30097

Guest
Το παιχνίδι αυτό είναι κυρίως για τον υπολογιστή.
Θα συμφωνήσω με τον Μάριο.
Όλα τα σκέλη του παιχνιδιού είναι προσβάσιμα μέσω Η/Υ. Οι εκδόσεις για τις υπόλοιπες συσκευές, έχω την εντύπωση, πως μόνο συνεπίκουρες είναι, παρέχοντας στον παίκτη τη δυνατότητα να 'χει πρόσβαση στο λογαριασμό του, για να προβεί σε κάποιες βασικές ενέργειες σ' αυτόν, (πχ συλλογή παραγωγών, άδειασμα ράβδου φορτζ πόντων κτλ), τις ώρες της ημέρας που δεν μπορεί να βρίσκεται εμπρός στην οθόνη του υπολογιστή του.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Kαλησπερα θα συμφωνισω ..διαφωνωντας με ολους σας
και ναι εχω ..περασει απο μπολικες ταβερνες αλλα δεν εχω πιει και ...τον Βοσπορο
Ακουστε την ..εγραφως ορατη ''υποψια'' μου και θα καταλαβετε τι θελει να πει η ταλα και ασφαλως η ποιητρια μαντα
Ναι πολυ σωστα εχουν απαντησει και οι δυο αγαπημενοι ανωθεν μου φιλοι
με αυτο το σκεπτικο πιστευω οτι ξεκινησε η δυνατοτητα συνδεσης στο φοε δια μεσου κινητου/ταβλετ
ομως στην πορεια ..πιστευω οτι προσεξαν ( ορα υπευθυνους ) οτι ..η αγορα των παιχνιδιων για κινητα/ταβλετ ηταν ..μεγαλυτερη και πιο κερδοφορα
(πολυ πιο ευκολα στελνεις ενα sms ... και φασουλι το φασουλι ..τουμπανο γινεται το σακουλι)
Οποτε αρχισαν να το προχωρουν και ως αυτονομο παιχνιδι για κινητα
Ομως καποια τμηματα δεν μπορουσανν (και δεν μπορουν) να ενταχθουν στην εφαρμογη
επειδη η χρηση τους ..φορτωνει ηδη απιστευτα την μνημη των κανονικων υπολογιστων
αρα εκ των πραγματων ειναι αδυνατον να εφαρμοστουν στα κινητα
Σωστα μιλαει (και παραπονιεται) ο COBRA SKORPIOS αφου αυτο δηλωνε η εταιρια ..
αρχισαμε λοιπον τις ..''τσοντες '' (= μπαλωματα) του στυλ επιτευματα καρεκλες κλπ
ετσι ωστε να δειχνει οτι εχει ενα ..βαθος οραμα και κυριως μια μελλοντικη προπτικη ..το φοεκικο κινητο ως αυτονομο
αλλα πιστευω οτι μεχρι εκει θα σταματουν οι δυνατοτητες απο τα απλα κινητα ταβλετ
δηλ δεν θα μπορει να εχει πληρη την δυνατοτητα ''ομαδικοποιησης'' απο κινητα
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser29206

Guest
Για μένα τα θετικά στα κινητά/tablet είναι:
  • Άμεση πρόσβαση για τις βασικές ενέργειες (συλλογή παραγωγής, ξόδεμα forge πόντων κλπ όπως είπε και ο finrod)
  • Ειδοποιητικά μηνύματα (η παραγωγή ολοκληρώθηκε κλπ)
  • Ευκολότερη χρήση του παιχνιδιού σε αυτές τις συσκευές
Ωστόσο δεν σημαίνει πως ξεπερνά τον υπολογιστή. Εύχομαι σύντομα να τα κάνουν ίσα και να προχωρούν μαζί!
 
Κορυφή