Επιλυμένο Πεδια Μαχης/android συσκευη

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Απο το πρωι δεν μπορω να μπω στα πεδια μαχης και μου εμφανιζει το μηνυμα στη φωτο που εχω επισυνναψει!
Παιζω μεσω κινητου android το παιχνιδι παρεπιπτωντος.
Προσεξτε τωρα το πιο παραξενο, χρησιμοποιοντας το wifi του σπιτιου μου μου βγαζει αυτο το μηνυμα, ενω χρησιμοποιωντας καποιο αλλο wifi μπαινει κανονικα στα πεδια.
Δηλαδη μπαινω σε ολες τις υπολοιπες λειτουργιες, εκστρατεια συντεχνιων, pvp, χαρτες, εκδηλωσεις κλπ αλλα ΟΧΙ στα πεδια, με το ΔΙΚΟ ΜΟΥ παντα wifi.
Δοκιμασα τοτε λοιπον να παιξω το παιχνιδι μεσω pc με ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ παντα wifi και προς εκπληξη μου μπηκε κανονικα στα πεδια.
Μπαινει στο pc αλλα οχι στο android κινητο;τι φαση;
Και κατι τελευταιο που μου συνεβη παλι σημερα, για καποιο ανεξηγητο λογο δοκιμασα να κανω log in στο παιχνιδι στο κινητο με δεδομενα και οχι wifi και παλι προς εκπληξη μου δεν φορτωνε το παιχνιδι ΟΥΤΕ το ελληνικο φορουμ του foe.Χρησιμοποιω δεδομενα σε ολες τις αλλες εφαρμογες του κινητο συν αλλα παιχνιδια(συγκεκριμενα το rise of cultures της INNO) και φορτωνουν μια χαρα αλλα οχι το foe.
Ολα αυτα ετσι στα καλα καθουμενα.
ΣτIMG_20230125_010054.jpgις 2 τη νυχτα επαιζα μια χαρα και στις 8 το πρωι ΤΙΠΟΤΑ.
ξερεις κανεις τι μπορει να συμβαινει ή αν του εχει τυχει κατι τετοιο ή παρομοιο;
Ευχαριστω!IMG_20230125_010054.jpg
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Υπάρχει προβλημα στην εφαρμογή.. Το προβλημα συμπεριφέρεται διαφορετικά σέ κάθε συσκευή.
Άλλος δεν μπορεί να μπει σε πεδίο από δεδομένα αλλά μπορεί από WiFi.
Άλλος δεν μπορεί να μπει απο WiFi αλλά μόνο από δεδομένα.
Άλλος καθόλου από πουθενα.
Η όπως στην δική σου περίπτωση.
Λογικά θα το φτιάξουν.. Αλλιώς μάζευε λεφτά για υπολογιστή!!
 

Rocky Marciano

Νέο Μέλος
ξαφνικα δεν μπαινω απο κινητο. γιατι ετσι διωχνεται κοσμο απο το παιχνιδι
 

silvo

Banned
Πολλά άτομα έχουν πρόβλημα και στον τρίτο και στον πέμπτο κόσμο με τα ΠΜ απο κινητό!!! Πρέπει να λυθεί άμεσα αυτό
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Λυπούμαστε που αντιμετωπίζετε διάφορα προβλήματα παίζοντας Forge Of Empires.

Έχουμε ενημερώσει τους τεχνικούς και αναμένουμε τη σύντομη επίλυση του θέματος.
 
IMG_20230125_130351.jpg
Ξαφνικα στη κεντρικη συνομιλια μου βγαζει αυτο(οχι οτι τη χρησιμοποιω απλα για να σας δειξω ετσι στα καλα καθουμενα τι συνεβη).
Καλα ξεκαθαρα ειναι bug και μακαρι να διορθωθει αλλα αυτο που μου εκανε τρομερη εντυπωση ηταν να μη μπορω να μπω στο ελληνικο φορουμ ή σε επισημη ιστοσελιδα του foe με δεδομενα;
μα σε ιστοσελιδα;ειμαστε σοβαροι;
λες και δεν αναγνωριζει οτιδηποτε επισημο(παιχνιδι και ιστοσελιδα του foe) τα δεδομενα;
αυτο ειναι ανηκουστο!
τελος παντων μακαρι να διορθωθει γιατι ο κυριος λογος που ξεκινησα να παιζω ηταν επειδη μου φαινεται πιο ευχρηστο μεσω κινητου και αν δε μπορω να το εχω αυτο τοτε θα το παρατησω το παιχνιδι και κριμα τα 3 χρονια που εφαγα.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Προβολή συνημμένου 2160
Ξαφνικα στη κεντρικη συνομιλια μου βγαζει αυτο(οχι οτι τη χρησιμοποιω απλα για να σας δειξω ετσι στα καλα καθουμενα τι συνεβη).
Καλα ξεκαθαρα ειναι bug και μακαρι να διορθωθει αλλα αυτο που μου εκανε τρομερη εντυπωση ηταν να μη μπορω να μπω στο ελληνικο φορουμ ή σε επισημη ιστοσελιδα του foe με δεδομενα;
μα σε ιστοσελιδα;ειμαστε σοβαροι;
λες και δεν αναγνωριζει οτιδηποτε επισημο(παιχνιδι και ιστοσελιδα του foe) τα δεδομενα;
αυτο ειναι ανηκουστο!
τελος παντων μακαρι να διορθωθει γιατι ο κυριος λογος που ξεκινησα να παιζω ηταν επειδη μου φαινεται πιο ευχρηστο μεσω κινητου και αν δε μπορω να το εχω αυτο τοτε θα το παρατησω το παιχνιδι και κριμα τα 3 χρονια που εφαγα.
Σας ευχαριστούμε για την πληροφορία έχει επιβεβαιωθεί και από άλλους χρήστες το σφάλμα στις συνομιλίες παρακαλούμε για την υπομονή σας οι τεχνικοί μας δουλεύουν για την επιδιόρθωση.
 
Εχω και εγω το ιδιο πρόβλημα τι να κανω ??? Sos sos sos
στειλε μηνυμα στην τεχνικη υποστηριξη και πες τους το προβλημα σου.
εμενα μετα απο δυο μερες λυθηκε το προβλημα.
λογικα καποιο bug θα εχεις οπως κγω.
 

Vilya

Ενεργό Μέλος

Το παρόν κλειδώνει γιατί αφορά εκδήλωση που έχει λήξει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή