Συζήτηση Ποιος ο λόγος ύπαρξης του Φόρουμ.

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
<<Μπορείτε να δοκιμάσετε αυτές τις προσθήκες και να παρακολουθήσετε την ανάπτυξη αν μπείτε στον Beta Server μας!
Αν θέλετε να μας πείτε τη γνώμη σας για αυτή την έκδοση, παρακαλούμε επισκεφθείτε μας στο Discord ή το Facebook!
Με εκτίμηση,
Η Ομάδα του Forge of Empires >>


Το απαξίωσαν οι παίκτες γιατί δεν τους πρόσφερε τίποτα τώρα το αποτελειώσατε εσείς,
για τα του παιχνιδιού τις καλές του μέρες όλα ήταν στο φόρουμ η ενημέρωση μας ήταν εδώ τη γνώμη μας τη λέγαμε εδώ τις απορίες μας και τα παράπονα μας.

Ο τελευταίοι παίκτες έγραψαν κάτι πριν από 10 μέρες απαντήσεις δεν πήραν, η ομάδα δεν υπάρχει μήνες τώρα.

Το μαγαζί είναι το Forge of Empires και η εξυπηρέτηση πελατών είναι το φόρουμ
σε ένα σωστό μαγαζί το τηλεφωνικό κέντρο είναι ανοιχτό εσείς το κλείσατε και μας στέλνετε σε άλλα μαγαζιά

άσχετα με το παιχνίδι.

Είναι μία από τις μεγάλες αναβαθμίσεις που μας ανακοινώσατε;;;;;;

Mάλλον δεν θέλετε πλέον προτάσεις για το παιχνίδι, διορθώσεις και τη γνώμη μας, αν και δεν τα λάβατε ποτέ υπόψη σας
και με αυτό που κάνετε θέλετε να αποφύγετε τη κριτική, για τα χάλια μας γιατί εδώ τα λέγαμε στην εξυπηρέτηση πελατών
τώρα να τα λέμε στο Discord ή το Facebook η όπου αλλού μας παραπέμπετε.
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
'Εξυπηρέτηση Πελατών' είναι το κέντρο υποστήριξης.
Εκεί μπορείτε να στέλνετε τα αιτήματα σας για οτιδήποτε χρειάζεστε βοήθεια.
Το Discord είναι το νέο μέσο επικοινωνίας των μελών της κοινότητας με την Ομάδα Υποστήριξης.
Οι σελίδες του Facebook συγχωνεύτηκαν σε μία για όλες τις κοινότητες.
 

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος
Ποιος ο λόγος ύπαρξης του φόρουμ αφού για όλα που κάναμε εδώ
μας παραπέμπετε σε αλλά μέσα;;;;;;
Το φόρουμ τη είναι;;;;;

 
Τελευταία επεξεργασία:

COBRA ΓΙΩΡΓΟΣ

Ενεργό Μέλος

Αλλαγές​

  • Αντικαταστήσαμε τον σύνδεσμο προς το φόρουμ στο μενού με το δεξί κλικ με έναν σύνδεσμο προς το Discord και προσθέσαμε αυτόν τον σύνδεσμο στις Ρυθμίσεις. Εάν δεν έχετε εγγραφεί ακόμη στον διακομιστή μας Discord, σας προσκαλούμε ολόψυχα να το κάνετε κάνοντας κλικ εδώ . Εάν θέλετε, μπορείτε να έχετε ακόμα πρόσβαση στο φόρουμ από το παιχνίδι. Ανοίξτε τις Ρυθμίσεις και κάντε κύλιση προς τα κάτω ή μεταβείτε στην καρτέλα 'Κέντρο Παικτών' και κάντε κλικ στο Άνοιγμα φόρουμ.

Κατάλαβα πάει και αυτό.
Το Discord να το χαίρεστε, ένα μπάχαλο είναι όλα όπως και στο Facebook,
Χάλασαν τη ζούγκλα, τα ΠΜΣ, το φόρουμ και να δούμε τη άλλο θα έρθει
και καλό να είναι
στη πρώτη βελτίωση θα το κάνουν μαντάρα όπως πάντα.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Επειδη κανατε κολλεγια με το discord, δεν ανοιγετε πλεον θεμα με τις παρατηρησεις μας πχ για μια αναβαθμιση ΕΔΩ?
Τι να πω ρε παιδια?
Το οτι με το ζορι θα πρεπει εγω να μπω σε οποιοδηποτε μεσο εσεις θελετε να μας πατε, (για δικους σας λογους τωρα ειναι το discord, και αυριο δεν ξερουμε) για να ενημερωθω ή να εκφρασω το παραπονο μου για καποια στραβα του παιχνιδιου, για ποιο λογο εχει γινει?
Το φορουμ ειναι ορατο απο ολους, εχει κανονες και για εμας αλλα και για εσας, και εντελει απαξιωνετε και αυτο?
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Kαλησπερα εμμεσως πλην σαφως μας λετε οτι τα απανταχου φορουμ λειτουργουν ως οδικες ''ταμπελες'' στον δρομο προς το Discord
οσο παει ..το ΦΟΕ γινεται ακομη καλυτερο
.Ελπιζω συντομα να καταννοησετε οτι ετσι οπως πατε
η απαντηση στην ερωτηση ...μ΄ακοει κανεις
δεν θα ειναι αμιγως καταφατικη 'η ορισμενη αριθμητικως ...... αλλα τοπογραφικη δηλ ηχητικος αντιλαλος

 

ΑΛΜΕ

Νέο Μέλος
Καλημερα ειμαι απο τους πιο παλιους παιχτες στο Forge..
εχω δει πολλα να γινονται και ακομα πιο πολλα να μην γινονται..
Κλεισατε τους χαρτες και μας οδηγησατε σε ενα ειδος παιχνιδιου
που καμμια σχεση δεν εχει με το αρχικο!! Το ερωτημα μου ειναι
πως τοσο καιρο δεν μπορεσατε να κανετε τιποτε για κλικερ και τα μποτακια
που χρησιμοποιουν ολες οι μεγαλες συντεχνιες? Τι ακριβως κανουν οι διαχειριστες?
Τωρα θελετε να κλεισετε και το φορουμ για να μην εχουμε βημα να κανουμε κανενα παραπονο?
ευχαριστω πολυ !
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Ρε παιδια, μιας και ειμαστε εδω μεσα οι περισσοτεροι παλιοι παικτες, να ρωτησω?
Το discord δεν ηταν ενα απο αυτα τα βοηθηματα που "ενοχλουσαν" το παιχνιδι?
Ξαφνικα εγινε συνεταιρος?
Τους πειραζε το helper κατα τα αλλα...οκ...
εντωμεταξυ ο λογαριασμος μου στο discord (που ειχα πριν 10 χρονια) δεν ισχυει...θελει λεει, να κατεβασω το "δεν ξερω γω τι" για να ξανακανω εγγραφη. και κουραφεξαλα...σιγα μην κατεβαζω οτι να ναι...αντε γεια...
 

Εκτορας .

Νέο Μέλος
Ρε παιδια, μιας και ειμαστε εδω μεσα οι περισσοτεροι παλιοι παικτες, να ρωτησω?
Το discord δεν ηταν ενα απο αυτα τα βοηθηματα που "ενοχλουσαν" το παιχνιδι?
Ξαφνικα εγινε συνεταιρος?
Τους πειραζε το helper κατα τα αλλα...οκ...
εντωμεταξυ ο λογαριασμος μου στο discord (που ειχα πριν 10 χρονια) δεν ισχυει...θελει λεει, να κατεβασω το "δεν ξερω γω τι" για να ξανακανω εγγραφη. και κουραφεξαλα...σιγα μην κατεβαζω οτι να ναι...αντε γεια...
Μια απο τα ιδια........... :) :)
 
Κορυφή