Πού να προτείνω;

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser29206
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser29206

Guest
Όλες αυτές οι προτάσεις που κάνουμε στο ελληνικό forge of empires forum και συγκεκριμένα στο θέμα «ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙς» πάνε στράφι; Τα λέμε όλα αυτά για τους τρεις που συμμετέχουμε στο forum και για έναν κούκο; Γιατί απ' ό,τι βλέπω στις προτάσεις γίνεται χαμός στο forge of empires beta forum και εκεί τους ακούνε. Τι, τώρα πρέπει να κάνω λογαριασμό στο beta forum για να εκφράσω την άποψή μου, για να προτείνω; Γιατί αυτό που με ενδιαφέρει δεν είναι να ανταλλάζουμε απόψεις αλλά να εκφράσω την άποψή μου και να την ακούσει κάποιος από την Inno Games, κάποιος Γερμανός!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Όλες αυτές οι προτάσεις που κάνουμε στο ελληνικό forge of empires forum και συγκεκριμένα στο θέμα «ΠΡΟΤΑΣΕΙς ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΕς ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙς» πάνε στράφι; Τα λέμε όλα αυτά για τους τρεις που συμμετέχουμε στο forum και για έναν κούκο; Γιατί απ' ό,τι βλέπω στις προτάσεις γίνεται χαμός στο forge of empires beta forum και εκεί τους ακούνε. Τι, τώρα πρέπει να κάνω λογαριασμό στο beta forum για να εκφράσω την άποψή μου, για να προτείνω; Γιατί αυτό που με ενδιαφέρει δεν είναι να ανταλλάζουμε απόψεις αλλά να εκφράσω την άποψή μου και να την ακούσει κάποιος από την Inno Games, κάποιος Γερμανός!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
Εδω ο ενας κουκος οβερ .. καλα μαζι και η κουκενα μαντα
πιστευω και οτι τα διαβαζουν καποιες φορες απ ευθειας
και οτι ολα τα μεταφερουν οι δικοι μας
ομως καλο θα ηταν να εχετε κανει λογαριασμους στο βετα
τουλαχιστον τα υπολοιπα μελη της ..επαναστατικης μυστικης παρανομης παρακρατικης φοεκικης οργανωσης με την συνθηματικη ονομασια
τρεις κι ο κουκος (που μεταξυ μας ειναι και ολιγον .. κυριιολεκτικη)
για να μπορουμε να γραφουμε τις ενστασεις/διορθωσεις προτασεις για τα ''μελλουμενα'' πριν μπουν στους κανονικους σερβερς
γιατι εγω αγγλικα δεν ξερω και η μαντα ομιλει αγγλικουλα που μονο ο Φιλιππος θα καταλαβαινε ..λογω καταγωγης
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Ειναι πολλοι οι Lurkers που διαβαζουν τις ιδεαρες μας!!! Μην κοιτας που δεν γραφουν!! Εγω πιστευω οτι ειμαστε τουλαχιστον 5 και ο κουκος!!!
 

DeletedUser29206

Guest
Ειναι πολλοι οι Lurkers που διαβαζουν τις ιδεαρες μας!!! Μην κοιτας που δεν γραφουν!! Εγω πιστευω οτι ειμαστε τουλαχιστον 5 και ο κουκος!!!
Ε, τώρα μάλιστα! Πες το νωρίτερα. Τώρα αλλάζει το πράγμα. Άλλο Γιάννης άλλο Γιαννάκης :p
 

DeletedUser29206

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
Εδω ο ενας κουκος οβερ .. καλα μαζι και η κουκενα μαντα
πιστευω και οτι τα διαβαζουν καποιες φορες απ ευθειας
και οτι ολα τα μεταφερουν οι δικοι μας
ομως καλο θα ηταν να εχετε κανει λογαριασμους στο βετα
τουλαχιστον τα υπολοιπα μελη της ..επαναστατικης μυστικης παρανομης παρακρατικης φοεκικης οργανωσης με την συνθηματικη ονομασια
τρεις κι ο κουκος (που μεταξυ μας ειναι και ολιγον .. κυριιολεκτικη)
για να μπορουμε να γραφουμε τις ενστασεις/διορθωσεις προτασεις για τα ''μελλουμενα'' πριν μπουν στους κανονικους σερβερς
γιατι εγω αγγλικα δεν ξερω και η μαντα ομιλει αγγλικουλα που μονο ο Φιλιππος θα καταλαβαινε ..λογω καταγωγης
Για εμένα η βλακεία είναι πως έχουνε κάνει και διαφορετικά forums (ελληνικό, γερμανικό, beta κλπ). Τι χρειάζονται όλα αυτά; Ένα forum έπρεπε να είχαμε και να μιλάγαμε όλοι εκεί, όσοι μπορούμε λόγω της γλώσσας. Η αλήθεια είναι πως τώρα που το σκέφτομαι είναι πως εδώ έχω χάσει τον χρόνο μου σχολιάζοντας-προτείνοντας διάφορα για το FoE αφού τα έλεγα για 5 άτομα και για ένα κούκο. Άντε τώρα να κάθομαι να μεταφράζω τις σκέψεις μου... o_O Αυτό είναι ίσος το λιγότερο αφού ξέρω και αγγλικά, να μην μιλάω καλύτερα καθόλου :cool:
 

DeletedUser29206

Guest
Ωστόσο αν κάνω εγγραφή στο Forge of Empires Beta Forum, κάνω αυτομάτως και στο Forge of Empires Beta (παιχνίδι);
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Βασικα μιας και ειμαστε οι τρεις μας δεν γυρναμε το Thread σε "Περιπετειες του Πουπουλενιου - Season 02" ???
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Βασικα μιας και ειμαστε οι τρεις μας δεν γυρναμε το Thread σε "Περιπετειες του Πουπουλενιου - Season 02" ???
Αντε παιδια
γιατι εχω βαρεθει να βλεπουμε επεισοδια απο το Game of Thrones
κατα απαιτηση των εταιρων μου τριμιση -μαντας πουπουλενιου -
αμ το αλλο που το πατε η μαντα αρχιζει να ντυνεται σαν την ..δρακο μανα
και πολυ φοβομαι μην αρχιζουν να κανουν προβες για τους αντιστοιχους ρολους
θελει πολυ νομιζετε το φτωχικο μου να γινει σταχτη και μπουρμπερη
 

DeletedUser29206

Guest
Αντε παιδια
γιατι εχω βαρεθει να βλεπουμε επεισοδια απο το Game of Thrones
κατα απαιτηση των εταιρων μου τριμιση -μαντας πουπουλενιου -
αμ το αλλο που το πατε η μαντα αρχιζει να ντυνεται σαν την ..δρακο μανα
και πολυ φοβομαι μην αρχιζουν να κανουν προβες για τους αντιστοιχους ρολους
θελει πολυ νομιζετε το φτωχικο μου να γινει σταχτη και μπουρμπερη
Το Game of Thrones πού κολλάει; :D
Μη μου πεις πως βλέπεις Game of Thrones;
Εδώ δε βλέπω εγώ :p
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Καλο ειναι το game of thrones και σαν βιβλια (στο χωρο της φανταστικης λογοτεχνιας βεβαιως) και σαν σειρα. Υπαρχουν βεβαια και πολλα αλλα και βιβλια και σειρες εξισου καλα ή και καλυτερα!
 
Κορυφή