Προθέματα στα νέα θέματα.

finrοd

Banned
Πολύ όμορφα, ευανάγνωστα, χρήσιμα και λειτουργικά τα προθέματα. Γιατί όμως μου εμφανίζει μόνο δύο; Τα υπόλοιπα που προϋπήρχαν; Πλέον μόνο τα προθέματα «Συζήτηση» και «Εκδήλωση» θα 'ναι διαθέσιμα;
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Θα το κοιτάξω το πρωί, μπορεί να πείραξα κάτι που δεν έπρεπε :p

Edit: κάποια προθέματα είναι διαθέσιμα σε συγκεκριμένα φορουμ και διαθέσιμα μόνο για την ομάδα υποστήριξης.
Ποια είναι αυτά που θα ήταν χρήσιμα στους χρήστες του φόρουμ και δεν υπάρχουν?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Μιας και υπαρχουν απαντησεις για ολα.....μπορω να εχω μια απαντηση??Με ποια λογικη στα Πεδια μαχων συμπιπτουν ομαδες που εχουν 30 μελη με ομαδες των 70 η 80 μελων? Ερωτω απο απλη περιέργεια και δεν κρινω το οτι αν ειναι η οχι παραλογο...απλα τη λογικη της εταιριας θελω να διαβάσω...
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Αν και ρωτάς σε λάθος σημείο (βλ. Τίτλο) και έχει ήδη απαντηθεί το συγκεκριμένο ερώτημα στο αντίστοιχο θέμα, θα σου απαντήσουμε.
Με τη λογική του ότι ανεξάρτητα από το μέγεθος της συντεχνίας, λαμβάνεται υπόψη η ενεργητικότητα των μελών, η τρέχουσα κατηγορία τους και οι πόντοι τους στα Πεδία Μάχης.
 

finrοd

Banned
Θα το κοιτάξω το πρωί, μπορεί να πείραξα κάτι που δεν έπρεπε :p

Edit: κάποια προθέματα είναι διαθέσιμα σε συγκεκριμένα φορουμ και διαθέσιμα μόνο για την ομάδα υποστήριξης.
Ποια είναι αυτά που θα ήταν χρήσιμα στους χρήστες του φόρουμ και δεν υπάρχουν?
Τώρα μου εμφανίζει μόνο τα προθέματα:
Συζήτηση
Ιδέα

Για να βοηθήσω αναφέρω, ενδεικτικά κι ουδόλως περιοριστικά, μερικά προθέματα που θεωρώ χρήσιμα για τ' απλά μέλη:
1. Σφάλμα κώδικα (νεοραγιαδιστί bug)
2. Ιδέα
3. Διόρθωση
4. Γραμματικό Λάθος
5. Ερώτηση
6. Σφάλμα (για γενικά σφάλματα στο παιχνίδι)
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Αν και ρωτάς σε λάθος σημείο (βλ. Τίτλο) και έχει ήδη απαντηθεί το συγκεκριμένο ερώτημα στο αντίστοιχο θέμα, θα σου απαντήσουμε.
Με τη λογική του ότι ανεξάρτητα από το μέγεθος της συντεχνίας, λαμβάνεται υπόψη η ενεργητικότητα των μελών, η τρέχουσα κατηγορία τους και οι πόντοι τους στα Πεδία Μάχης.
καλησπερα που επρεπε να γραψω???μιας και θελω να σχολιασω..τη '''λογικη''
 
Κορυφή