Πρόταση event για μεγάλα κτίρια...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31175
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31175

Guest
Καλημέρα σε όλη την κοινότητα του foe...

Aν και παλιός παίκτης αποφάσισα να αρχίσω εκ νέου και να αναστήσω την πόλη μου.. Ωστόσο πίνοντας τον καφέ μου και κάνοντας ένα τσιγάρο μου ήρθε μια σπουδαία πρόταση σχετικά με τα Πολιτιστικά Κτίρια. Ως γνωστόν κερδίζεις σχέδια κάνοντας ενέργειες σε φίλους, συντέχνους και γείτονες, καθώς και από τη συνδρομή σου σε πολιτιστικά κτίρια. Ωραία μέχρι εδώ? Πιστεύω ότι είναι σε καλό δρόμο η πρόταση μου.. Προτείνω λοιπόν για ένα χρονικό διάστημα να τρέξει ένα event πολιτιστικών κτιρίων. Τι εννοώ με αυτό, όπως κάποτε μάζευες αυγά τώρα να μαζεύεις σχέδια τα οποία στο τέλος του event, (υποθετικά μιλώντας, ότι λήγει μετά από 2 βδομάδες), να σου δίνει ανταμοιβές από προηγούμενα event, όπως ευχές, νεκροταφεία, πρωταθλητές, κ.α. Για παράδειγμα με το πέρας του event, να έχεις την δυνατότητα αν έχεις μαζέψει 100 σχέδια από ενέργειες και από τη συνεισφορά σου σε πολιτιστικά, να παίρνεις με 10 σχέδια μια ευχή με 20 έναν πρωταθλητή
και πάει λέγοντας..( ΠΡΟΣΟΧΗ : εγώ δεν είμαι ο αρμόδιος που θα καθορίσει τα δώρα, αλλά η διαχείριση και η irisdp θα το προτείνει στους προιστάμενους της, δηλαδή στην inno games..) Ποιο θα είναι το όφελος από αυτό.. Και οι παίκτες που θα φορτώνουν τα Μεγάλα Κτίρια, φίλων,γειτόνων, συντέχνων να ωφελούνται, αλλά, θα ανέβουν σημαντικά στο χρονικό διάστημα του event και τα πολιτιστικά των παικτών..
Σίγουρα και η innogames θα επωφεληθεί σημαντικά από ένα τέτοιο event, καθώς οι diamond παίκτες θα μπορούν να αγοράσουν σχέδια MK για ξεκλειδώσουν κάποιο σχέδιο που τους λείπει ή για να μαζέψουν σχέδια για κάποια ανταμοιβή από προγενέστερο event..
Εν κατακλείδι, πρόκειται για μια πρόταση και τίποτα παραπάνω που πιστεύω ότι θα έχουν όφελος και οι 2 πλευρές, τόσο οι παίκτες, όσο και η innogames.. Για περαιτέρω προτάσεις και απορίες είμαι στην διάθεση της διαχείρισης, καθώς και των μελών του φόρουμ..


καλημέρα σε όλους φίλοι μου...
piou 1987
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

ΑΛΜΕ

Νέο Μέλος
Καλημερα εγω παλι εχω αλλη απορια και αν καποιος μπορει ας μου απαντησει
Τι ειδους παροχη προς τους παιχτες ειναι να μαζευεις 1000 σχεδια για το καθε Μκτηριο? Υπαρχει περιπτωση δλδ καποιος να το ανεβαεει 1000 επιπεδο?
Εχουμε γεμισει σχεδια απο εκστρατεια απο ενεργιες στη γειτονια απο τις ημερησιες απο παντου γενικα. Κατι πιο ενδιαφερον?
 

finrod

Ενεργό Μέλος
Καλημερα εγω παλι εχω αλλη απορια και αν καποιος μπορει ας μου απαντησει
Τι ειδους παροχη προς τους παιχτες ειναι να μαζευεις 1000 σχεδια για το καθε Μκτηριο? Υπαρχει περιπτωση δλδ καποιος να το ανεβαεει 1000 επιπεδο?
Εχουμε γεμισει σχεδια απο εκστρατεια απο ενεργιες στη γειτονια απο τις ημερησιες απο παντου γενικα. Κατι πιο ενδιαφερον?
Ίσως μια λύση μπορεί να είναι η πώληση στον παλαιοπώλη ολοκληρωμένων σχεδίων Μεγάλων Κτιρίων, ή ακόμη και η πώληση επιμέρους κομματιών τους, με μικρότερο, φυσικά, αντίτιμο.
Βέβαια μην περιμένεις και πολλά. Σαν ακούν τέτοια ...φλύκταινες βγάζουν στην ΙΝΝΟ
 
Κορυφή