ΣΧΕΔΙΑ ΣΤΟΝ ΝΕΟ ΚΟΣΜΟ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31298
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31298

Guest
καλησπερα,να ρωτησω κατι βρε παιδια.κανω περιπου 200 Τ/Κ την μερα στον νεο κοσμο Δ και μου εχει δωσει μονο 2 διαφορετικα σχεδια ΜΚ ενω καποιοι αλλοι εχουν σηκωσει ηδη τα ΜΚ τους η τους λειπει ενα σχεδιο για να ολοκληρωσουν.τοσο γκαντεμης ειμαι η κανω κατι λαθος?
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
καλησπερα,να ρωτησω κατι βρε παιδια.κανω περιπου 200 Τ/Κ την μερα στον νεο κοσμο Δ και μου εχει δωσει μονο 2 διαφορετικα σχεδια ΜΚ ενω καποιοι αλλοι εχουν σηκωσει ηδη τα ΜΚ τους η τους λειπει ενα σχεδιο για να ολοκληρωσουν.τοσο γκαντεμης ειμαι η κανω κατι λαθος?
Υπαρχει και ..χειροτερη γκαντεμια
Να ψαχνεις σχεδια Δια
Να κανεις γυρω στις 250 Τ/Π την ημερα
Σχεδια να πετυχαινεις ... ομως μονο της Βαβελ
Εχω κτισει την Βαβελ , εχω και σχεδια ..για αλλη μια συν καποια διπλα Δηλ εχω μαζεψει γυρω στα 25-30 συνολικα σχεδια της Βαβελ (εαν υπολογισω και αυτα που ανταλλαξα)
και Δια ομως συνολικα ....1 σχεδιο
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser28896

Guest
Η απόδοση σχεδίων είναι θέμα τύχης.
Μπορεί κάποιος να αρχίσει να κανει βοήθειες και να πάρει 5 σχέδια στη σειρά η να πάρει 5 σχέδια στις 8 βοήθειες, μπορεί να τύχει να μη πάρεις σχέδιο για 2 μέρες.
 

DeletedUser31298

Guest
Η απόδοση σχεδίων είναι θέμα τύχης.
Μπορεί κάποιος να αρχίσει να κανει βοήθειες και να πάρει 5 σχέδια στη σειρά η να πάρει 5 σχέδια στις 8 βοήθειες, μπορεί να τύχει να μη πάρεις σχέδιο για 2 μέρες.

εμ για αυτο λεω οτι ειμαι γκαντεμης εφοσον στις 1500 βοηθειες που εκανα μεχρι σημερα πηρα απο 2 σχεδια σε 4 διαφορετικα ΜΚ
 
Κορυφή