Σικε λογαριασμοί

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser29206
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser29206

Guest
Βλέπω συνεχώς ονόματα με αρίθμηση, είναι σωστό τώρα να αρχίζω να λέω ονόματα στην υποστήριξη για να αρχίζουν να πέφτουν οι ποινές;
 

DeletedUser30258

Guest
Είναι η τρίτη φορά αν θυμάμαι καλά που αποκλείεται τους λογαριασμούς των γιων μου και τον δικό μου , όλες τις φορές σας εξηγώ , ελέγχετε και συνεχίζουμε σαν να μην συνέβη τίποτα. Άντε την πρώτη φορά , άντε και την δεύτερη ..αλλά τρίτη πάει μακριά . Σας προκαλώ να μου πείτε εδώ πως διαπιστώσατε ότι έχω διπλό λογαριασμό ....περιμένω
 

DeletedUser30258

Guest
Θα περιμένουμε μέχρι τις 12 , αν δεν άρετε τους αποκλεισμούς στον Γ , διαγράφουμε τους λογαριασμούς μας και από τους 4 κόσμους. Δεν μπορεί να συνεχίσουμε κάτω από τέτοιες συνθήκες .
 

DeletedUser30258

Guest
Μετά από έλεγχο που πραγματοποιήσαμε στους λογαριασμούς που σας αναφέραμε διαπιστώνουμε ότι παίζονταν από τον ίδιο χρήστη ή δύο χρήστες είχαν εξίσου πρόσβαση και στους δύο λογαριασμούς.

η απάντηση ...μάλιστα , διαπιστώσατε και μάλιστα μετά από έλεγχο ,ότι το ίδιο άτομο παίζει τους ίδιους λογαριασμούς ή ότι δυο άτομα έπαιζαν πότε τον ένα και πότε τον άλλο ! Φυσικά δυο γιους έχω και δυο κόρες , σας πληροφορώ ότι και τα τέσσερα παιδιά μου έπαιζαν ! Πώς άλλωστε θα μπορούσα εγώ Καθηγητής Μαθηματικός διορισμένος με 4 παιδιά να παίζω σε τέτοιο ρυθμό !

Ευχαριστώ όλους χωρίς εξαιρέσεις για την παρέα σας όλα αυτά τα χρόνια . Δεν χρειάστηκε να περιμένω μέχρι τις 12 ! Καλή συνέχεια σε όλους !
 

DeletedUser30258

Guest
α ....και τα στοιχεία που δίνει το σύστημα δεν είναι δυνατόν να σας τα κοινοποιήσουμε ....

η δεύτερη απάντηση ! σε τί επιπέδου ανθρώπους πιστεύετε ειλικρινά ότι απευθύνεστε ;
 

DeletedUser31898

Guest
Είναι απαράδεκτο άνθρωποι τυπικοί και που παίζουν νόμιμα ένα παιχνίδι σαν αυτό να κατηγορούνται μονίμως για διπλούς και τριπλούς λογαριασμούς και άλλοι που έχουν 50 να μένουν έτσι και μάλιστα να ευνοούνται ...μάλλον προφανώς επειδή "πληρώνουν με διαμάντια". Να δείχνονται όλοι οι έλεγχοι που αποδεικνυουν για τριπλους λογαριασμούς του stevie...Πληροφορώ ότι ξέρω απο πρώτο χέρι ότι δεν υπήρξε ποτέ διπλός και τριπλός λογαριασμός του stevie... "Δώστε τροφή στους σικέδες σας και στα άτομα που όντως έχουν πολλαπλούς και μείνετε 3 και ο κούκος" ...γιατί το ποιοι έχουν διπλούς πολλοί το γνωρίζουν! Μαζί με τον stevie θα διαγαφεί ολόκληρη συντεχνία... και παίκτες ετών όχι μηνών απλά...
...Και μια συμβουλή...μην κάνετε παιδιά στην εποχή μας μην τυχόν και θέλουν να παίξουν σε ενα παιχνίδι που παίζουν και οι γονείς τους...
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
το φόρουμ δεν είναι το κατάλληλο μέρος για συζήτηση αποκλεισμών.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή