Στατικα.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31767
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31767

Guest
Δυο πραγματακια θελω να πω παιδια.Στην ταβερνα πλεον εχω κανει ολες τις αναβαθμισεις και απλα μαζευω ποντους η καποιες λιγες φορες αλλη μια προσπαθεια στην διαπραγματευση.Οπως και σε δεκαδες κτηρια στην αποθηκη π.χ. 10 εστιατορια και αλλα τοσα σε καπελας και πολλα αλλα.Δεν μπορει να βρεθει ενας τροπος να πουλιουνται για νομισματα , αγαθα η forge ας πουμε γιατι απλα πιανουν χωρο στην αποθηκη.
 

DeletedUser32330

Guest
Θα μπορούσαμε να ανταλλάσσουμε κτίρια και αναβαθμίσεις κτιρίων μεταξύ μας οι παίκτες. Έχω αναβαθμίσεις του Φθινοπωρινού Μύλου και δεν έχω τι να τις κάνω. Μπορεί κάποιος να τις χρειάζεται για να τελειοποιήσει το κτίριο, όπως θέλω και εγώ να τελειοποιήσω τον Θόλο Ινδαλμάτων.
Επίσης οι ημερήσιες προκλήσεις θα μπορούσαν να δίνουν πιο σπάνια δώρα.
 

DeletedUser25588

Guest
οσον αφορα την ταβερνα δεν χρειαζεται να πουλας νομισματα. ομως θα πρεπει να βαλουν περισσοτερα μεσα. παραδειγμα. ειναι απαραδεκτο να μην υπαρχει να αυξανεις τα ποσοστα των αποστολων. ειναι απαραδεκτο να μην υπαρχει μειωση χρονου παραγωγης οτι βγαζει η πολη σου... μαζευουμε τοσα χρονια νομισματα εχουμε κατι μυρια και δεν ξερουμε τι να τα κανουμε
 
Κορυφή