[Συζήτηση] Αναβάθμιση στην 1.62

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
[iris]εδώ μπορείτε να αφήσετε τα σχόλια σας σχετικά με την αναβάθμιση στην 1.62 [/iris]
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Kαλησπερα και απο δω....)))
Εγω παντως ακομα θα περιμενω ενα μνμ σας, που θα εχει 5000 χαρακτηρες σε 20 γραμμες....
Δεν διαβασα κατι για το θεμα αυτο, και επιμενω....

¡Hasta la victoria siempre!
 

DeletedUser30401

Guest
diokomo και εγώ αυτό περιμένω ..
Το κακό είναι ότι σε ένα τόσο σοβαρό θέμα δεν λαμβάνουμε μία απάντηση.Ας περιμένουμε την νέα αναβάθμιση που θα στοχεύσει στην βελτίωση των μηνυμάτων και από εκεί και πέρα βλέπουμε.
Πολλά τα κακά δυστυχώς αλλά θα μπει ο κάθε κατεργάρης στον πάγκο του.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα
Μια ιδεα ειναι να δοκιμασετε το φορουμ της συντεχνειας σας να το μετατρεψετε σε κεντρο μνμ της συντεχνειας σας
δηλ ενα ειδος κυκλικου
δεν ξερω φυσικα πως θα λειτουργησει στην πραξη ακομη
ομως καθε φορα που υπηρχε καποιο νεο θεμα (αρα μνμ ) στο παρελθον αναβοσβηνε το αντιστοιχο τετραγωνο
εχει την δυνατοτητα να γραψει δε καποιος οσες σειρες και λεξεις θελει
 
Τελευταία επεξεργασία:

AGALITSAS

Μέλος
Καλή σας μέρα..Πολλές φορές, μετά την τελευταία αναβάθμιση και ενώ έχουν διαβαστεί όλα τα νέα μηνύματα, το κουμπάκι της ειδοποίησης του κέντρου μηνυμάτων, εξακολουθεί να αναβοσβήνει, ενώ δεν υπάρχει κανένα νέο μήνυμα.. Το παιχνίδι πάντως, γενικά "σέρνεται"...!!!
 

DeletedUser26916

Guest
Πείτε να φτιάξουν το παιχνίδι, κολλάει μετα από κάμποση ώρα (ανάλογα τις ενέργειες που θα κάνεις)
Πχ
στον χάρτη πολέμου συντεχνιών έπειτα από 5-6 προβολές τομέων και εισαγωγές στρατευμάτων κάποια στιγμή πατώντας προβολη κάποιου τομέα σταματάει να "φορτώνει"/να δείχνει τί στρατεύμετα είναι ήδη μέσα κλπ,

άλλο παράδειγμα,
έπειτα από μερικές δεκάδες ενέργειες (ΤΕΛ ή ΠΑΡ ) σε άλλους συμπαίχτες/παίχτες και μαζεύοντας διάφορα υλικά/χρυσό/προμήθειες κλπ όταν ακυρώνω μια αποστολή δεν θα μου βγάλει επόμενη.

Η μόνη λύση είναι refresh της σελίδας, αυτό δεν συνέβαινε πριν την αναβάθμιση


Επίσης το παιχνίδι κυριολεκτικά ΣΕΡΝΕΤΑΙ σε πιο αργούς υπολογιστές, κάτι που δεν γινόταν πριν τις δυο τελευταίες αναβαθμίσεις..

Κάτι χαλάσανε και πρέπει να το διορθώσουν. Αν δεν το βλέπουν είμαστε άτυχοι..
 

AGALITSAS

Μέλος
Συμφωνώ σε όλα όσα επισημαίνεις παραπάνω φίλε Husker, επιπλέον για να τοποθετηθούν ή να αντικατασταθούν 1 - 2 - 3 άμυνες σε τομείς του χάρτη και να γίνει ή μεταφορά τους, πρέπει πρώτα να κάνουμε αίτηση στο Υπουργείο Μεταφορών Επικοινωνιών και Δικτύων και να περιμένουμε μάλιστα να πάρει και έγκριση η αίτηση μας ;) Καλή σας μέρα και καλό ΠΣΚ ...!!!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα Καλη Κυριακη
Παρακληση καντε κατι με το κεντρο μνμ ..δεν παλευεται πια
Οσο καλοπροαιρετα και να το δει καποιος
Παλια δεν αναβοσβηνε το συμβολο οταν υπηρχαν νεα μνμ, τωρα αναβοσβηνει συνεχεια
Ελπιζω να μην θεωρουν οι προγραμματιστες οτι αυτη ειναι η ...λυση στο προηγουμενο σφαλμα
Εκτος εαν θελουν να μας εξαναγκασουν, με εμμεσο τροπο, να ''υιοθετησουμε'' αλλες μεθοδους επικοινωνιας με μελη, φιλους, γειτονες κλπ. Εαν συμβαινει το τελευταιο, τοτε εχω μια λαμπρη ιδεα:
Νεο Εχτρα παιχνιδι εδω στο Φορουμ
δηλ να προτεινουμε εναλλαχτικους τροπους συνομιλιων
και ο καλυτερος να κερδιζει δωρεαν την κατασκευη του
Ασχετο...καλα την νικη την εχω στο τσεπακι Τρεχω να κανω χωρο στον λοχο, για να μπει ο νεος περιστερωνας μας ... Προβλεπω ο Εθνικος Κηπος στο Ζαππειο , οσονουπω να ωχρια μπροστα μας
Φυσικα θα μου πειτε οτι αυτο εχει και ενα μικρο μειονεκτημα σε ενα παιχνιδι με μαχες
..ξερετε κανονια πυροβολα κλπ=θορυβος-->τρομαζουν τα περιστερακια ..και ακουσια ολο και κατι θα αφηνουν επανω μας ...ε στα εξοδα κατασκευης θα χρεωσω και αυτοματο πλυντηριο πανοπλιων κλπ
αφηστε που με την ταχυτητα που εχουν τωρα οι μαχες στον χαρτη δηλ του στυλ πλανο Αγγελοπουλου νομιζω οτι θα προλαβαινουμε να αποφευγουμε τις ακουσιες αντιδρασεις των περιστεριων και παραλληλα να σπρωχνουμε τον αντιπαλο στην ..καταλληλη θεση, λιγη εξασκηση θελει μονο. Τελικα εαν εχουμε θετικη διαθεση για ολα υπαρχουν λυσεις
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή