Συζήτηση: Αναβάθμιση στην 1,74

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να αφήσετε τα σχόλια σας για το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.74
 

DeletedUser31290

Guest
ναι ναι χιλιες φορες εκστρατεια....
παρα ΣεΣ .........εχει καταντησει αηδια . ολο μποτακια . και ''χα!! στην εσκασα ειμαι ποιο γρηγορο κλικ απο σενα ''
ημαρτον ......με ολους τους κολλημενους ...που την εχουνε δει μπασκινες και χωροφυλακες του χαρτη...... οπως ειπε και μια ψυχη
αφου δεν μπορει να γινει τιποτα αλλο. χιλιες φορες εκστρατεια ....και κανε οσα κλικ θες ........ ''κλικατζου''
 

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον προλαλήσαντα,,,,χίλιες φορές εκτραστεία παρά......νεύρα στις 8 απο τα κολλήματα...μποτάκια δεκάδες που μόνο οι διαχειριστές δεν τα βλέπουν...Αλήθεια έχουν κάτσει ποτε να παρακολουθήσουν μάχες...ειδικά με εκείνες τις συντεχνίες που κοκορεύονται οτι είναι κορυφαίες στην κατάταξη του Ελλ. F.O.E.....???
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannouli

Μέλος
Καλησπερα και καλο Παρασκευοσαββατοκυριακο σε ολες και ολους. Η γνωμη μου ειναι οτι η εκστρατεια συντεχνειων ( οπως τρεχει στο μπετα ) σε σχεση με ολα τα προηγουμενα event ειναι μακρα οτι καλυτερο εχει μπει στο παιχνιδι. Ελπιζω να ερθει και στους σερβερ ακριβως οπως ειναι στο μπετα γιατι οποιαδηποτε αλλαγη πιθανον δεν θα ειναι προς το καλυτερο.
 

DeletedUser28431

Guest
Θα σας λυπήσω φίλοι μου, αλλά δεν είναι σε αυτή την αναβάθμιση ο ερχομός της εκστρατείας. Μακάρι να ολοκληρώσουν γρήγορα τι έχουν να φτιάξουν στον μπέτα και να μας την φέρουν.
1ον. Πραγματικά ποιός ........ (βάλτε ότι θέλετε στις τελίτσες γιατί αν βάλω εγώ... την πάτησα) τη ΣΕΣ μετά
2ον. Μπορείς να κάνεις κανονικές μάχες κι όχι κλικ, κλικ μάνα μ, κλικ, κλικ, ωχ έπαθε αγκίλωση το δάχτυλό μου....
3ον. Συνεισφέρει στη συντεχνία ώστε να ανεβαίνει και μπορούν να παίξουν όλοι παίκτες, ανεξαρτήτου εποχής, ο καθένας στην εποχή του, πράγμα απαγορευτικό στη ΣΕΣ
4ον. Αποφεύγεις κάτι, τώρα πώς να τα πώ αυτά τα έρμα τα παιδιά που βγάζουν ότι χτικιό έχουν στην ΣΕΣ, και κάνουν ότι μπορούν να μην αφήνουν κανέναν άλλον να χαρεί το παιχνίδι... Τέλος πάντων, τέλος οι κακές συναναστροφές.
Εμπάσει περιπτώσει, ωραία ιδέα αυτή, κι ας φτιάχτηκε για όσους παίζουν από το κινητό, επειδή δεν μπορούν από εκεί να συμμετέχουν σε συντεχνιακό παιχνίδι. Θα το χαρούμε οι περισσότεροι και θα έχουμε να ευχαριστιόμαστε μάχες
Οπότε, άντε κι εσείς από την διαχείρηση, αν μπορείτε να πείτε τίποτα, καμμιά καλή κουβέντα για να έρθει γρήγορα, θα μας υποχρεώσετε...
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλο Σ/Κ και απο εμενα
Συμφωνω με ολους τους ανωθεν μου ..
Δεν ξερω εαν θα μπει με την αναβαθμιση 1,74 ομως και ο νεος χαρτης ολων των εποχων ('η εαν ηταν μονο για τον ΒΕΤΑ)
Οχι οτι ειναι κατι ξεχωριστο , αντιθετα τον θεωρω αδικο για τους παιχτες μικροτερων εποχων
γιατι ειναι σαν να τους δινουν δωρο ενα κουτι με ...σοκολατες αλλα ξεχασαν να τους δωσουν και το κλειδακι για να το ξεκλειδωσουν
αφου ολοι οι παιχτες που εχουν τελειωσει τις τεχνολογιες .. σιγουρα θα βαζουν πολιορκιες 'η αμυνες με στρατο της τελευταιας εποχης
Τωρα για την νεα δυνατοτητα που θα μας ερθει συντομα δηλ τον χαρτη της ζουγκλας
σιγουρα ειναι μακραν το πιο θετικο που εχει συμβει στο FOE τον τελευταιο χρονο
Ομως για να κανω και τον δικηγορο του ...@@@ (φτου φτου μην πω το ονομα του ακατανομαστου ...Αγιες Μερες και φαω πολλων ειδων αφορισμους )
Το μονο μειον του ( κατα την προσωπικη μου γνωμη ) ειναι οτι μπορει να κανει ο καθε παιχτης περιορισμενο αριθμο μαχων καθε εβδομαδα Ευχομαι και ελπιζω αυτο να ειναι ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ
γιατι εαν παραμεινει το ιδιο χρονικο οριο τοτε ....
σας ερωτω εγω η ... γνωστη κακοβουλως σκεπτομενη ταλα :
Oι γνωστοι-αγνωστοι Αττιλες Σουπερμαν κλπ .. χρησιμοποιουν ολα τα χειμερινα τους υποδηματα **
1) Για το ονορε της συντεχνειας τους και το καλο των ..μελων*** τους ?

2) Για την προσωπικη τους ανοδο και τους πυργους της γειτονιας ?
Εαν επιλεξετε την ..κουρτινα 2 τοτε μαλλον θα δουμε συντομα παλι την εμπρακτη εφαρμογη της λαικης παροιμιας ΄΄Τι ειχες Γιαννη τι ειχα παντα΄΄
** αγνωστα μεν στην πλειψηφια των παιχτων του foe .. αλλα ευκολως πλεον αναγνωρισιμα
*** εδω θα μπορουσε καποιος να γραψει βασικα την φραση '' και των λοιπων .. συγγενων τους '''
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser706

Guest
Καλησπερα σε ολους..
Μια ερωτηση κι αν γνωριζει καποιος..
Το νεο
¨ ιβέντ¨που βλεπουμε στο beta θα ειναι μονο για το πρεστιζ των συντεχνιων??
Αν δεν κανω λαθος μονο εκει αποσκοπει..
και για τις συντεχνιες που ειναι ηδη στο μεγιστο επιπεδο τι γινετε??
Ευχαριστω..
 

DeletedUser28431

Guest
Εσείς είπαμε...
θα περιμένετε να σας φθάσουν και οι υπόλοιποι
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα σε ολους..
Μια ερωτηση κι αν γνωριζει καποιος..
Το νεο
¨ ιβέντ¨που βλεπουμε στο beta θα ειναι μονο για το πρεστιζ των συντεχνιων??
Αν δεν κανω λαθος μονο εκει αποσκοπει..
και για τις συντεχνιες που ειναι ηδη στο μεγιστο επιπεδο τι γινετε??
Ευχαριστω..
Καλησπερα ..απ οτι μπορω να ''υποθεσω'' (.. μην παραβω και κανεναν κανονα ) σιγουρα θα εχουν αναφερθει οι εκει διαχειριστες και σε αυτο το προβλημα και σιγουρα θα εχουν υποσχεθει οτι θα κανουν οτι μπορουν για να το επιλυσουν συντομα
Εαν μου επιτρεπετε μια μικρη διορθωση
Εκτος απο τα συνολικα οφελη της συντεχνειας , ο χαρτης αποστολων συντεχνειας (... για χαρη της υποθετικης μας συζητησης ας του δωσουμε αυτο το ονομα ) ,
υποθετω οτι θα δινει και ατομικα δωρα * σε καθε παιχτη
.. κατι σαν ανταμοιβη ''πριβε ακουσιας '' λεηλασιας
και παντα υποθετικα , πιστευω οτι αρκετα απο τα ατομικα δωρα θα ειναι παρα πολυ καλα
* αντιπαθω την λεξη λεια γι΄αυτο την αντικαθεστησα με την λεξη ..δωρο
 
Τελευταία επεξεργασία:

Zachos Runner

Καμένος Χρήστης
Καλο Σ/Κ και απο εμενα
Συμφωνω με ολους τους ανωθεν μου ..
Δεν ξερω εαν θα μπει με την αναβαθμιση 1,74 ομως και ο νεος χαρτης ολων των εποχων ('η εαν ηταν μονο για τον ΒΕΤΑ)
Οχι οτι ειναι κατι ξεχωριστο , αντιθετα τον θεωρω αδικο για τους παιχτες μικροτερων εποχων
γιατι ειναι σαν να τους δινουν δωρο ενα κουτι με ...σοκολατες αλλα ξεχασαν να τους δωσουν και το κλειδακι για να το ξεκλειδωσουν
αφου ολοι οι παιχτες που εχουν τελειωσει τις τεχνολογιες .. σιγουρα θα βαζουν πολιορκιες 'η αμυνες με στρατο της τελευταιας εποχης
Τωρα για την νεα δυνατοτητα που θα μας ερθει συντομα δηλ τον χαρτη της ζουγκλας
σιγουρα ειναι μακραν το πιο θετικο που εχει συμβει στο FOE τον τελευταιο χρονο
Ομως για να κανω και τον δικηγορο του ...@@@ (φτου φτου μην πω το ονομα του ακατανομαστου ...Αγιες Μερες και φαω πολλων ειδων αφορισμους )
Το μονο μειον του ( κατα την προσωπικη μου γνωμη ) ειναι οτι μπορει να κανει ο καθε παιχτης περιορισμενο αριθμο μαχων καθε εβδομαδα Ευχομαι και ελπιζω αυτο να ειναι ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ
γιατι εαν παραμεινει το ιδιο χρονικο οριο τοτε ....
σας ερωτω εγω η ... γνωστη κακοβουλως σκεπτομενη ταλα :
Oι γνωστοι-αγνωστοι Αττιλες Σουπερμαν κλπ .. χρησιμοποιουν ολα τα χειμερινα τους υποδηματα **
1) Για το ονορε της συντεχνειας τους και το καλο των ..μελων*** τους ?

2) Για την προσωπικη τους ανοδο και τους πυργους της γειτονιας ?
Εαν επιλεξετε την ..κουρτινα 2 τοτε μαλλον θα δουμε συντομα παλι την εμπρακτη εφαρμογη της λαικης παροιμιας ΄΄Τι ειχες Γιαννη τι ειχα παντα΄΄
** αγνωστα μεν στην πλειψηφια των παιχτων του foe .. αλλα ευκολως πλεον αναγνωρισιμα
*** εδω θα μπορουσε καποιος να γραψει βασικα την φραση '' και των λοιπων .. συγγενων τους '''
 
Κορυφή