Συζήτηση: Αναβάθμιση στην 1.80

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να αφήσετε τα σχόλια σας για το περιεχόμενο της αναβάθμισης στην 1.80
 

DeletedUser30721

Guest
καποια στιγμη καλο θα ηταν να απελευθερωθουν οι προσκλησεις για φιλους και να αλλαξει το οριο των 80 προσκλησεων που ισχυει τωρα.
τους 130 - 140 φιλους, δε θυμαμαι ποσοι ακριβως ισχυουν, να μπορεις να τους προσκαλεσεις κι εσυ αν θελεις!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα
141 ειναι το οριο που μπορει να δεχτεις εαν το εχεις ξεπερασει τους εμφανιζει μνμ οτι δεν μπορεις να δεχτεις αλλη
ομως θελω και να μοιραστω μαζι σας μια παρατηρηση που εχω κανει σχετικα με τους φιλους και την διαρροη μνημης (την εχω αναφερει και στον βετα)
εχω παρατηρησει οτι ο μεγαλος αριθμος φιλων αυξανει τα ηδη αρκετα προβληματα
οποτε το 80 πιστευω οτι ηδη ειναι πολυ και το 141 υπερβολικα μεγαλο
αλλωστε ουσιαστικα δεν παιζει ρολο
στην μπαρα των φιλων σου δειχνουν το ..ιδιο και αυτοι που τους εστειλες προσκληση και αυτοι που αποδεχτηκες την προσκληση τους
εαν συνυπολογισεις και τα 80 ατομα της γειτονιας και τα μελη της συντεχνειας τοτε ο αριθμος αυξανει αρκετα
 

AGALITSAS

Μέλος
Καλάααα, κοιτάξτε να φτιάξετε τόσο καιρό τώρα, που δεν μπορούμε να πάμε από εποχή σε εποχή χωρίς να κάνουμε ριφρές, στην επισκόπηση στους χάρτες ΣεΣ και τα υπόλοιπα των αναβαθμίσεων είναι "μ'άλλα λόγια ν'αγαπιώμαστε" ...!!!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Το ιδιο προβλημα με τον Αγκαλιτσα αντιμετωπιζω και γω,και περιμενω την επιδιορθωση....
Παντως προς το παρων φιλε Αγκαλιτσα να σου δωσω ενα τιπ...
Μεσα σε καθε χαρτη πανω δεξια εχει ενα μενου με τους χαρτες ολων των εποχων...απο κει μπορεις να αλλαξεις εποχη χωρις ριφρες...εγω τουλαχιστον μπορω....
θεωρω οτι το προβλημα το εχουμε καποιοι, οταν βγαινουμε απο το πρωτο χαρτη που μπηκαμε, στο γενικο χαρτη και παμε να ξαναμπουμε σε διαφορετικο χαρτη...αν βγαινεις και μπαινεις στον ιδιο χαρτη εχεις προβλημα?...
 

AGALITSAS

Μέλος
Καλησπέρα..Όχι φίλε diokomo δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα στο βγες μπες του ίδιου χάρτη και σ'ευχαριστώ πολύ για το τιπ που έγραψες..Καιρός να φτιάξουν τώρα συν τις άλλοις και το "φόρτωμα" μεταφοράς της 8άδας στρατού στη τοποθέτηση αμυνών ή πολιορκίας, κολλάει το "σύμπαν" κατά την εκτέλεση της ενέργειας...!!!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Σε αυτη την "αναβαθμιση" χαλασαν και τις συζητησεις δεξια....
δεν σβηνουν οι παλιες, και καθως δεν εχει ημερομηνια παρα μονο ωρα, δεν ξερεις ποτε μιλησε ο προηγουμενος απο εσενα....
στη Συζητηση Συντεχνιας προπαντως, ειναι πολυ ενοχλητικο.....
Αντε στην επομενη και αυτο....
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Mατιαξα και το κεντρο μνμτων....
τελευταια οταν γραφω σε κυκλικο και πεταει κατι καποιος αλλος μου σβηνει οτι εχω γραψει μεχρι εκεινη την ωρα....
και αν ειναι σεντονι?.....αστααααααα.....και βραστα.....χαχαχαχαχαχ
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
ΚΑΛΗΜΕΡΑ
ειναι παρα πολυ ενοχλητικο αυτο με τα μνμ
φυσικο και αναμενομενο ειναι να γραφουν παραλληλα τα ζωντανα μελη στο κυκλικο
οταν ρωταει 'η λεει καποιος συντεχνος κατι
εκτος εαν η συντεχνεια εχει ..μονο ξαδελφακια
οποτε μιλαει το ενα ...μεχρι να αλλαξει ρουχαλακια , ..μιζαπλι και να συνταξει το μνμ το επομενο .. υπαρχει ο καταλληλος χρονος
 
Κορυφή