Συζήτηση: Φθινοπωρινή Εκδήλωση

DeletedUser438

Guest
Αυτο με την αμοιβη της γειτονιας δεν ειναι και τοσο δικαιο.. εμενα πχ η γειτονια μου αποτελειτε απο 36 ατομα.. και δεν ξερω και απο αυτα ποσα ειναι avtive... καποιου αλλου απο 80... λογικο ειναι να μην μαζευουμε τα ιδια μηλα και τις ιδιες ποσοτητες...
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα θεωρω μιας και αλλαχθηκαν τα δωρα στα μπαουλα ( ως προς το καλυτερο)
θα μπορουσε καλλιστα να ειχε προστεθει και σχεδιο/α ΜΚ της εποχης που ειναι το Δημαρχειο των παιχτων
Ετσι ωστε να υπηρχε μεγαλυτερη πιθανοτητα για ευρεση σχεδιων του νεου ΜΚ
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser26750

Guest
καλησπερα. εγω να ρωτησω γιατι ενω η γειτονια μου εφτασε τον στοχο στα 40000 μηλα στην απογραφη δεν βρηκα καμια ανταμοιβη ??????
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
καλησπερα. εγω να ρωτησω γιατι ενω η γειτονια μου εφτασε τον στοχο στα 40000 μηλα στην απογραφη δεν βρηκα καμια ανταμοιβη ??????
Καλησπερα
Νομιζω (ομως ορκο γι΄αυτο δεν παιρνω εεεε) οτι δεν κερδιζουμε ολα τα δωρα απο το κερας της αφθονιας
αλλα μονο ενα - τυχαια επιλογη
http://prntscr.com/cmznto
οποτε τα νομισματα, τα σφυρια και τα μεταλλια μπαινουν αυτοματα στην αντιστοιχη μπαρα
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Από το κέρας της αφθονίας κερδίζετε όλα τα δώρα που έχει μέσα και μπαίνουν απ' ευθείας στην απογραφή και το απόθεμα σας.
 

DeletedUser30775

Guest
Ούτε εγώ έχω βρει τιποτα. ειλίκρινά δεν ξέρω που πάνε πάντως στην απογραφή δεν υπαρχει τίποτα και εχουμε φτασει ήδη στις 120000 στην γειτονια
 

DeletedUser26750

Guest
εγω παντως στην απογραφη δεν βρισκω δωρο αποθηκευση κτιριου που ηταν η ανταμοιβη της γειτονιας στα 40000 ουτε και κατι αλλο που να γραφει κερας της αφθονιας.
 

DeletedUser438

Guest
και επαναλαμβανω ποσο δικαιο ειναι ολο αυτο για καποιον που ειναι σε μια γειτονια με 35 ατομα.. ας μου απαντησει καποιος υπευθυνος
 

DeletedUser30097

Guest
και επαναλαμβανω ποσο δικαιο ειναι ολο αυτο για καποιον που ειναι σε μια γειτονια με 35 ατομα.. ας μου απαντησει καποιος υπευθυνος
Υπεύθυνος δεν είμαι, αλλά μπορώ να σου πω πως δίκαιο δεν είναι. Είπε κανείς πως η ζωή είναι δίκαιη;
 

DeletedUser26750

Guest
δεν ξερω γιατι δικαιοσυη λετε αλλα κι εμενα μαζευα μηλα για να ανοιξω 15 φορες το καλαθι να παρω το σημερινο δωρο και δεν μου το εδωσε. αν υποτιθεται οτι εφτιαξαν τα ποσοστα για να παιρνουμε καλυτερα δωρα ας το αφηναν καλυτερα οπως ηταν. πριν 3 μερες παλι το ιδιο εγινε. πανω απο 10 προσπαθειες και τιποτα. ισως δεν θα επρεπε να ειναι και τοσο θεμα τυχης αλλα να παιρνεις απο μια φορα οτι περιεχει το καλαθι. τουλαχιστον στο τελος ξερεις οτι θα παρεις εστω μια φορα αυτο που θελεις..........στο θεμα των ποσοστων το παιχνιδι παιρνει 0 με τονο
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Εγω παντως θα τα κανω μηλοπιτα......:mad:
Τα δινει που τα δινει με το σταγονομετρο, αν τα χαλαμε να παρουμε σχεδια Παρατηρητηριου, βραστα και... καντα σουπα.....
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα
Τι .. κακοι ανθρωποι που ειστε ...χωρις οραμα για το μελλον
Εγω παραπονο δεν εχω ... εχω κερδισει ολα τα καλα
δηλ ολα αυτα που εχουν ... προοπτικη μελλοντικης αξιοποιησης
- Εχω κερδισει τοσα σχεδια που με τις γνωστες ... τυχερες ανταλλαγες διπλων/τριπλων κλπ σχεδιων εχω ηδη ξεκλειδωσει και το 20 επιπεδο του Παρατηρητηριου
Και ειμαι σιγουρη οτι συντομα θα ... κονταροκτυπιουνται ολοι για το ποιος θα πρωτο γινει χορηγος στο Παρατηρητηριο μου
Σιγα τωρα τους Θολους και τις ..Πορτοκαλιες ..το μελλον ανηκει στα Παρατηρητηρια!!!
..σε λιγα χρονια ξερετε βρε τι αξια μπορει να εχουν ?εεεε
- Αισιως εφτασα τους 36 Πυργους Νικης
και σας ερωτω οσονουπω στην παρελαση ...των παλαιμαχων*** φοεκικων πολεμιστων
τι θα ειχα να κρεμασω εεεε?
***Και ΠΡΙΝ με κραξουν καποιοι ... ναι το ομολογω μονη μου
Στους παλαιμαχους ..λογω τριτης ηλικιας εχω κερδισει την θεση και οχι λογω εμπειριας στα πεδια των μαχων ..
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή