Συζήτηση για την αναβάθμιση 1.51

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
[iris] εδώ μπορείτε να αφήσετε τα σχόλια σας για την αναβάθμιση στην έκδοση 1.51.[/iris]
 

DeletedUser28080

Guest
καλησπέρα

πωπω......χαλια αυτο το ''η μνημη του βιντεο σας δεν επαρκει καντε αννεωση και ρυθμιζετε απο της ρυθμισεις τα animation της πολης σας ξανα'' ....
εγω βαρεθηκα να το κανω ξανα και ξανα ..και το χω απενεργοποιημενο.......κριμα τωρα ουτε ανθρωπακια περπατανε ουτε ελαφακια παιζουν ουτε φωτα αναβοσβηνουν.....πολυ κριμα :sad:
 

DeletedUser

Guest
Με το πηγάδι ευχών που υποτίθετα παίρνεις αν κάνεις like πως θα φαίνεται ότι έκανες! Προσωπικά έκανα και δεν πήρα τίποτα. Έκανα και invite τους φίλους μου!
 

DeletedUser28080

Guest
καλημέρα σε ολους......
λοιπον επανερχομαι στα σφαλματα του παιχνιδιου μετα την νεα αναβαθμιση..

1ον η μπάρα φιλων . ειναι κουραστικο να προσπαθεις να πατας ''βοηθεια'' σε φιλους . και να σε γυριζει στον πρωτο....αντι να προχωραει στον 2ο κ.ο κ

2ον η φόρτωση των animations. ποια φόρτωση? δεν υπαρχει. αφου σου βγαζει μηνυμα οτι η μνημη του βιντο σας δεν ειναι επαρκεις . και ξανα μανα ρυθμισεις και ξανα μανα , το ιδιο μηνυμα.

συμπερασμα, στην μπάρα φιλων , δεν θα ξανα περασει ποτε κανεις.....οπότε οποιος περασει και τον εχεις στο ιστορικο γεγονοτων θα τον ''βοηθας'' αλλιως .φινιτο λα μουζικα

συμπερασμα 2ο . γιατι να βαλει καποιος τον κινουμενο ουρανοξυστη?......αν δεν εχει τα animations. [εγω προσωπικα για αυτο το λογο θα το εβαζα και μονο]

αυτα τα ολιγα.......και παλι καλημέρα σας.....
 

DeletedUser410

Guest
με το πηγάδι ευχών που υποτίθετα παίρνεις αν κάνεις like πως θα φαίνεται ότι έκανες! προσωπικά έκανα και δεν πήρα τίποτα. έκανα και invite τους φίλους μου!

Για τον διαγωνισμό απλά θα κάνετε like την σελίδα μας και θα καλέσετε τους φίλους σας. ένας τυχερός θα κερδίσει πηγάδι ευχών.

καλημέρα σε ολους......
λοιπον επανερχομαι στα σφαλματα του παιχνιδιου μετα την νεα αναβαθμιση..

1ον η μπάρα φιλων . ειναι κουραστικο να προσπαθεις να πατας ''βοηθεια'' σε φιλους . και να σε γυριζει στον πρωτο....αντι να προχωραει στον 2ο κ.ο κ

2ον η φόρτωση των animations. ποια φόρτωση? δεν υπαρχει. αφου σου βγαζει μηνυμα οτι η μνημη του βιντο σας δεν ειναι επαρκεις . και ξανα μανα ρυθμισεις και ξανα μανα , το ιδιο μηνυμα.

συμπερασμα, στην μπάρα φιλων , δεν θα ξανα περασει ποτε κανεις.....οπότε οποιος περασει και τον εχεις στο ιστορικο γεγονοτων θα τον ''βοηθας'' αλλιως .φινιτο λα μουζικα

συμπερασμα 2ο . γιατι να βαλει καποιος τον κινουμενο ουρανοξυστη?......αν δεν εχει τα animations. [εγω προσωπικα για αυτο το λογο θα το εβαζα και μονο]

αυτα τα ολιγα.......και παλι καλημέρα σας.....

Το πρόβλημα με την κοινωνική μπάρα έχει αναφερθεί στους τεχνικούς και περιμένουμε την επίλυση του.

η αυτόματη ρύθμιση απενεργοποίησης των κινούμενων γραφικών, έχει προστεθεί εδώ και πάρα πολλές εκδόσεις, δεν αποτελεί σφάλμα του παιχνιδιού. απλά για την προστασία του συστήματος του παίκτη σε περίπτωση που η μνήμη του υπολογιστή και της κάρτας γραφικών του δεν επαρκεί για τα κινούμενα γραφικά που εκεί την ώρα τρέχουν στο παιχνίδι και αυτό δημιουργεί πρόβλημα στην λειτουργία του υπολογιστή του, το παιχνίδι τα απενεργοποιεί άμεσα. αν βλέπετε ότι αυτό συμβαίνει συχνά θα πρέπει να αφήσετε απενεργοποιημένη την ρύθμιση.
 

DeletedUser28080

Guest
να σαι καλα φιλε vamp......ετσι θα το αφησω..
πολυ κριμα...πανε τα κινουμενα γραφικα..δια παντως.

σε ευχαριστώ και παλι ......:thump:
 

DeletedUser28080

Guest
καλησπέρα σας και παλι....
λοιπον το μηνυμα ειναι αυτο
http://prntscr.com/78152e
και οκ να το απενεργοποιησω.ομως αν το κανω δεν θα μπορω να μπω σε φορουμ και υποστηρηξη....παταω κλικ και δεν ανοιγει τιποτα
εκτος και αν παω απο δω
http://prntscr.com/7815jo
στα παραθυρακια πανω δλδ.....που δεν τα αφηνει να ανοιξουν...

χαλια ολα ....
 

DeletedUser410

Guest
Όπως ήδη σας είπαμε προτείνουμε να απενεργοποιήσετε τα κινούμενα γραφικά μόνιμα.

Για το θέμα των αναδυόμενων παραθύρων δεν ευθύνεται το παιχνίδι αλλά κάποια ρύθμιση ή πρόσθετο στον browser σας.

Για οποιοδήποτε άλλο πρόβλημα για το οποίο δεν ευθύνεται η τελευταία έκδοση για την οποία και έχει δημιουργηθεί το συγκεκριμένο νήμα, κάντε μία Αίτηση Υποστήριξης.
 

DeletedUser28080

Guest
ok φιλε μου θα το χω απενεργοποιημενο
οσο για τον browser το εφτιαξα τελικα........ναι δεν εφταιγε το παιχνιδι 8)
 
Κορυφή