Συζήτηση για το Διαγωνισμό Γενεθλίων

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για το διαγωνισμό μας σχετικά με τα 8α Γενέθλια του Forge of Empires!
 

rosella

Νέο Μέλος
Δεν παρέχεται η δυνατότητα να βάλει κάποιος την απάντηση στην πρόκληση 1.
Δεν λειτουργεί ο σύνδεσμος.
(είναι νωρίς ε ; - ίσως τον άλλο μήνα ..)
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Έχουν εξαφανιστεί ήδη τόσο η αρχική ανάρτηση, όσο και η πρόκληση... έπρεπε να μπω στη λίστα μηνύματων της Ειρήνης (ή Ίριδος μήπως?) για να βρω τον Διαγωνισμό :/
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Μπορείτε εναλλακτικά (μέχρι να το διορθώσουμε) να μπείτε στο θέμα της 1ης πρόκλησης και αντί να πατήσετε το κουμπί, να πάτε στο κάτω μέρος της σελίδας και να δημοσιεύσετε την απάντηση σας.
 

DeletedUser31374

Guest
Έχουμε 10 μέρες για να δώσουμε απαντήσεις χαλαρά παιδιά θα το φτιάξουν. :) ;)
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Από ότι φαίνεται υπάρχει ένα πρόβλημα με την αυτόματη δημιουργία απάντησης και θα το διορθώσουμε σίγουρα για την επόμενη πρόκληση.
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα κατι δεν παει καλα
μπαινω να δω την απαντηση μου και δεν μου την εμφανιζει
σαν να μην εχω απαντησει
παντα βλεπαμε-δηλ ειχαμε προσβαση- τις δικες μας απαντησεις
και ειχαμε δυνατοτητα να αλλαξουμε 'η να διορθωσουμε την απαντηση μας μεχρι την ληξη του διαγωνισμου
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Εμενα παντως Ταλα μου μολις μπω στο παρακατω λινκ μου εμφανιζει κανονικα την απαντηση μου με το κλασικο μηνυμα "Αυτό το μήνυμα περιμένει την έγκριση του συντονιστή και είναι αόρατο στους κανονικούς επισκέπτες." Μηπως δεν ειχε παρει την απαντηση την αλλαη φορα?

 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Kαλησπερα δεν εχει φτιαχτει τελικα
Ευχαριστω για την βοηθεια παιδια


Δεν λειτουργει απο την επιλογη συμμετεχω
η συμμετοχη δεν κατοχυρωνεται


μονο εαν γραψει καποιος στο κατω μερος της αρχικης σελιδας ως μνμ δεχεται την απαντηση

Ειρηνη εαν μπορεις γραψε ανακοινωση ετσι ωστε οποιοι εχουν στειλει απαντηση με τον ... ..κανονικο τροπο
δηλ απο την επιλογη συμμετεχω
να ξαναστειλουν με τον αλλο τροπο
 
Τελευταία επεξεργασία:

finrοd

Banned
Ξαναχάλασε;!! Κανονικά έστειλα συμμετοχή από τον συγκεκριμένο σύνδεσμο, κανονικά την έβλεπα, κανονικά την είδαν κι από την διαχείριση και κανονικά την διέγραψαν μετά από αίτημά μου, μιας και ήταν απλώς δοκιμαστικό για το εάν ο σύνδεσμος λειτουργεί.
Λογικά, σαν επιλεγεί ο συγκεκριμένος σύνδεσμος, γίνεται άμεση μετάβαση στην σελίδα που φαίνεται στην εικόνα π' ακολουθεί κι εκεί δίνεται η απάντηση:
tmp_un.jpg
 
Κορυφή