Συχρονη εποχη προβλημα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32285
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32285

Guest
καλησπερα πηγα στιν συχρονη εποχη και μου εβγαλε διαφορα που μπορω να κατασκευασω πχ εργοστασιο συσκευασιων, το χτιζω και αντι να μου βγαλει 10 μου βγαζει μονο 2 και εχτισα και αλλα τις συχρονης εποχης μπας και αλλα παλι δυο βγαζει μονο...η φαση ειναι οτι σταματησε να μου λεει και οτι θα βγαζω λιγοτερο παραγωγει σε ολα αυτα...αν ειναι ετσι δεν συμφερει να κατσω ν παιζω,που να περιμενεις να μαζεψει πχ 140 συσκευασια και να δινει μονο 2...το ξερω οτι πρεπει να εχεις το καταλληλο κοιτασμα αν πει καποιος...+ οτι πρεπει ν εχεις και το απαιτουμενο αγαθο για να βγαλεις συσκευασια, αλλα να σου δινει και αυτο 10 πχ, η συσκευασια θελει χαρτι...αν μπορει ν βοηθησει καποιος γιατι παιζω 2 χρονια κριμα ειναι ν το παρατησω
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
καλησπερα πηγα στιν συχρονη εποχη και μου εβγαλε διαφορα που μπορω να κατασκευασω πχ εργοστασιο συσκευασιων, το χτιζω και αντι να μου βγαλει 10 μου βγαζει μονο 2 και εχτισα και αλλα τις συχρονης εποχης μπας και αλλα παλι δυο βγαζει μονο...η φαση ειναι οτι σταματησε να μου λεει και οτι θα βγαζω λιγοτερο παραγωγει σε ολα αυτα...αν ειναι ετσι δεν συμφερει να κατσω ν παιζω,που να περιμενεις να μαζεψει πχ 140 συσκευασια και να δινει μονο 2...το ξερω οτι πρεπει να εχεις το καταλληλο κοιτασμα αν πει καποιος...+ οτι πρεπει ν εχεις και το απαιτουμενο αγαθο για να βγαλεις συσκευασια, αλλα να σου δινει και αυτο 10 πχ, η συσκευασια θελει χαρτι...αν μπορει ν βοηθησει καποιος γιατι παιζω 2 χρονια κριμα ειναι ν το παρατησω
Kαλησπερα καταρχας μην στεναχωριεστε θα βρεθει λυση
θα μπορουσατε να γινετε λιγο πιο αυγκεκριμενος/η σχετικα με το προβλημα που αναφερετε
αναφερεστε σε αποστολη ?
σε κτιρια υλικων με μπονους ?
σε κατι αλλο ?
Εαν αναφερεστε στα κτιρια υλικων
δεν δινει μπονους σε ολα τα υλικα της συγχρονης
μονο σε αυτα που εχει το πρασινο συμβολο εχετε μπονους παραγωγης
http://prntscr.com/kc722g
και για να ισχυει θα πρεπει
1 Να εχετε ανοιξει τις επαρχιες του χαρτη με τα υλικα ?
http://prntscr.com/kc72uf
σε μια επαρχια εχει ενα υλικο απο τα απαιτουμενα υλικα (δηλ της αποικιακης)
και σε αλλη επαρχια εχει ενα ακομη απο τα υλικα του χαλκου που ενισχυει το υλικα της συγχρονης
2 Να εχετε ξεκλειδωσει τις αντιστοιχες τεχνολογιες υλικων στην αποικιακη?

Μηπως ειχατε αφησει καποια τεχν χωρις να την ξεκλειδωσετε ?
http://prntscr.com/kc78k0
πχ γιατι δεν σας εδινε τοτε μπονους και δεν ηταν αμιγως συνδεδεμενη με το υπολοιπο δενδρο των τεχνολογιων?
και τωρα που εχετε απο το χαρτη επιπλεον υλικο με μπονους εκκρεμει η τεχνολογια που δεν την ειχατε ξεκλειδωσει στην αποικιακη?

Το ιδιο θα μπορουσε να ισχυει και για τις τεχνολογιες του χαλκου
http://prntscr.com/kc7cuq
(αν και αυτο ειναι υποθετω οτι ειναι περιττο που το αναφερω γιατι μαλλον τις εχετε ξεκλειδωσει)
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
...η φαση ειναι οτι σταματησε να μου λεει και οτι θα βγαζω λιγοτερο παραγωγει σε ολα αυτα...

Νομίζω ότι αυτό είναι ένα πρόβλημα για το οποίο θα πρέπει να επιληφθεί η διαχειριστική ομάδα του παιχνιδιού. Καλό θα είναι να γίνει μέσω της υποστήριξης https://support.innogames.com/kb/foe/el_GR
Ωστόσο, θα πρέπει να αναφέρω ότι σε εμένα εμφανίζεται κανονικά το προειδοποιητικό μήνυμα ότι δεν θα έχω πλήρη παραγωγή (10 κομμάτια στο 4ωρο) στην περίπτωση που δε διαθέτω το κοίτασμα.

.+ οτι πρεπει ν εχεις και το απαιτουμενο αγαθο για να βγαλεις συσκευασια, αλλα να σου δινει και αυτο 10 πχ, η συσκευασια θελει χαρτι...αν μπορει ν βοηθησει καποιος γιατι παιζω 2 χρονια κριμα ειναι ν το παρατησω

...εάν δεν έχεις το απαιτούμενο κοίτασμα, 2 τμχ θα σου δώσει και ας ξοδεύεις 10 απαιτούμενα αγαθά....
Δε χρειάζεται να τα παρατήσεις, μην αποθαρρύνεσαι...Άλλωστε υπάρχουν ΜΚ (Βαβέλ, Φάρος) που δίνουν αγαθά για τα κτήρια παραγωγής αγαθών, καθώς και ειδικά κτήρια που παράγουν αγαθά (αν έχεις στην αποθήκη σου κτήρια που παράγουν αγαθά αποικιακής εποχής -γιατί αυτά χρειάζεται η σύγχρονη- χρησιμοποίησέ τα ή ως δεύτερη -ύστατη- λύση κάνε αναβάμθμιση των ειδικών κτηρίων που έχεις στην πόλη σου και παράγουν αγαθά, ώστε να φτάσουν στην αποικιακή εποχή. Α! μπορείς να χτίσεις και το αντίστοιχο εργοστάσιο παραγωγής αγαθών αποικιακής φυσικά! Ή να βρίσκεις στην αγορά αυτά που χρειάζεσαι...αλλά όλα αυτά τα ξέρεις ήδη)
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser32285

Guest
Κοίταξα τα υλικά που μπορώ να βγάλω 10 και δεν μου βγάζει το ✓...ενώ έβγαζε κανονικά..και αυτό με τα κτίρια πες Βαβέλ το έχω τελειώσει το παζλ πρέπει να μαζέψω αυτά τα υλικό κα που λέει για τελειοποιηθεί;
 

Mama Au Rum

Καμένος Χρήστης
Κοίταξα τα υλικά που μπορώ να βγάλω 10 και δεν μου βγάζει το ✓...ενώ έβγαζε κανονικά..
Εάν είσαι σίγουρος/η ότι έχεις τα αντίστοιχα κοιτάσματα στο χάρτη ηπείρου (οι εικόνες της talamanta είναι κατατοπιστικές), τότε στείλε αίτημα στην υποστήριξη, ώστε να διορθωθεί το πρόβλημα.

...και αυτό με τα κτίρια πες Βαβέλ το έχω τελειώσει το παζλ πρέπει να μαζέψω αυτά τα υλικό κα που λέει για τελειοποιηθεί;
Το ερώτημά σου μου δίνει την εντύπωση ότι δεν έχεις κανένα Μεγάλο Κτήριο στην πόλη σου (μετά από δύο χρόνια;;; ). Και, ναι, πρέπει να μαζέψεις τα αγαθά που δείχνει το παράθυρο που ανοίγει, όταν πατήσεις πάνω στον πύργο της Βαβέλ, ώστε να μπορέσεις να τον χτίσεις.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
To να προχωρας ολα τα κτηρια σου αναλογα με την εποχη που βρισκεσε, οπως επισης και τον χαρτη εκστρατειας, θα ηταν μια καλη κινηση....
βλεποντας τη πολη σου, δεν νομιζω οτι προχωρας παραλληλα σε ολα τα επιπεδα...
επισης η Πολεοδομια θα σου χρειαστει....
γκρεμισε και ξαναχτισε.... και βαλε καποια ΜΚ, θα σε βοηθησουν....
 
Κορυφή