Τελευταια αποστολη Mandrubar.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28662
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser28662

Guest
Καλησπερα και καλη χρονια!

Μολις τελειωσα την τελευταια αποστολη εκδηλωσης - Mandrubar πουλωντας το τεραστιο ζαχαροπλαστειο, αλλα δεν μου εμφανιζεται σαν ολοκληρωμενη και φυσικα δεν μου δινει το καινουριο κτιριο. Θα σας ημουν υποχρεος αν μπορουσατε να το ελεγξετε και να μου πειτε.

Ευχαριστω εκ των προτερων!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλημερα Καλη Χρονια
για να μας δωσει το τεραστιο ζαχαροπλαστειο ζηταει :

1 να πουληθει το μεγαλο ζαχαροπλαστειο
δηλ αυτο που ειχε διασταση 3χ4 οχι απλο ζαχαροπλαστειο 2χ2 ουτε το τεραστιο?
http://prntscr.com/9lhrdz
http://prntscr.com/9lhrj5
2 θα επρεπε να ηταν κτισμενο στην πολη σας απο πριν την ολοκληρωση της προτελευταιας αποστολης για να σας το αναγνωρισει
http://prntscr.com/9lhw88

Δεν ξερω φυσικα εαν διορθωθηκε 'η εαν φοβηθηκε μην αρχισω τα ''γκρινιαρικα'' σεντονακια
Το γεγονος παντως ειναι οτι μου προσθεσε στην αποθηκη μου το τεραστιο ζαχαροπλαστειο
http://prntscr.com/9lhsv4
 

DeletedUser28662

Guest
Εμενα μου ζητησε να πουλησω το "Τεραστιο Ζαχαροπλαστειο" και (θεωρητικα) θα μου εδινε το "Θρυλικο Ζαχαροπλαστειο", αλλα... τζιφος.
 

DeletedUser27336

Guest
και σε εμενα το ιδιο στον c .δεν μου το εδωσε.
 

DeletedUser31272

Guest
Τελικά βγάλαμε καμιά άκρη? ούτε σε μένα το έδωσε.. μήπως πρέπει να περιμένουμε μέχρι το τέλος της εκδήλωσης ή τπτ τέτοιο ?
αλλά συνήθως αυτά τα δίνει κατευθείαν
 

DeletedUser31272

Guest
από την αγγλικήν .. οπότε ας περιμένουμε
Update on the quest matter:
The quest was fixed so if today/tonight you've only opened your game after 2:20 CET you'll have the working version.
If you opened the game between midnight and the wrong non-working version and you've sold the Confectionary, you'll receive the next (upgraded) version in about a week's time. The devs will work on providing all those affected by this with the upgraded Confectionary.
If for some reason you do not fall in the above categories, please contact support so that we can investigate your case. Please be patient while we go through all tickets, responses may not be as quick as usual. Thank you for your understanding.
 

DeletedUser18974

Guest
έσβησα το τεράστιο ζαχαροπλαστείο από το Arvahall,

έσβησα το τεράστιο ζαχαροπλαστείο από το Brisgard ,

και πήρα την κουμτέλ!!!


Όχι πως χέστηκε κανείς για το θρυλικό ζαχαροπλαστείο,

Αλλά , έτσι για να ήμαστε σωστοί , δεν πρέπει να μου στείλετε ένα κουτί δίπλες? για την αναστάτωση , έστω ένα κουτί κουραμπιέδες
 

DeletedUser29240

Guest
καλησπερα σας και καλη χρονια θα απαντησει καποιος απο τη διαχηριστες η θα βλεπουμε απαντησεις απο ξενους σερβερ
 

Dark Shadows

Νέο Μέλος
Kαλησπερα σας και Kαλη Xρονια.
Το ιδιο εχει συμβει και σε εμενα και στον Brisgard και στον Cirgard κοσμο. Μαλλον ισχυει αυτο που εχουμε δει στο Αγγλικο forum, οποτε μαλλον υπομονη.
 

DeletedUser31199

Guest
καλησπερα χρονια πολλα καλη χρονια,πετυχα το απλο ζαχαροπλαστειο στον Cirgard και μου ζηταει αυτο http://prntscr.com/9llrzt τι γινεται παει η αποστολη θα μεινω με το μικρο?γιατι ομως μου ζηταει να πουλησω το μεγαλο-τεραστιο απο την στιγμη που δεν εχω-ειχα στην πολη μου.στους αλλους δυο κοσμους μου ζητησε την διπλη αποστολη κερδισα το μικρο και μου εδωσε το μεγαλο,δεν μπορω να καταλαβω
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπερα για δες στην αποθηκη σου μηπως εχει παραπεσει κανενα τεραστιο ζααροπλαστειο απο παλια και δεν το θυμασαι???
εαν οχι πιστευω οτι εαν πουλησεις αυτο που ηδη εχεις θα παρεις μεγαλυτερο μεγεθος
εαν κανω λαθος ομως .. καλη καρδια?? το πολυ πολυ θα σου δινω τα μισα γλυκα του δικου μου

Ομως θεωρω οτι εαν δεν κανει να το πουλησεις το συστημα θα σου στειλει μνμ που θα σου ζηταει επιβεβαιωση
θα σου γραφει εισαι σιγουρος ? γιατι δεν θα κερδισεις τιποτα
εαν σου γραψει αυτο πατα ακυρο
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser31199

Guest
Έγινε συγχώνευση των μηνυμάτων. Θυμηθείτε πως το multi-posting απαγορεύεται στο κεντρικό φόρουμ και μπορεί να οδηγήσει σε περαιτέρω ποινές.
παιζω μονο 2 μηνες το παιχνιδι και στο μονο εβεντ που εχω παρει μερος ηταν με το εγαστηριο του τρελου επιστημονα που το πηρα,οχι δεν εχω παρει μεγαλο ειμαι σιγουρος,θα δοκιμασω αυτο που λες και θα δουμε τι θα γινει

ουτως η αλλως το συστημα εαν δεν κανω λαθος και το πρωι που πουλησα το μικρο που κερδισα στους αλλους 2 κοσμους ζητησε επιβεβαιωση φυσικα τα πουλησα γιατι ηταν η αποστολη τετοια που ζητουσε πωληση και μετα θα εδινε το μεγαλο οπως και εγινε

λες να το πουλησω η να περιμενω να δουμε τι θα γινει
Καλησπερα για δες στην αποθηκη σου μηπως εχει παραπεσει κανενα τεραστιο ζααροπλαστειο απο παλια και δεν το θυμασαι???
εαν οχι πιστευω οτι εαν πουλησεις αυτο που ηδη εχεις θα παρεις μεγαλυτερο μεγεθος
εαν κανω λαθος ομως .. καλη καρδια?? το πολυ πολυ θα σου δινω τα μισα γλυκα του δικου μου

Ομως θεωρω οτι εαν δεν κανει να το πουλησεις το συστημα θα σου στειλει μνμ που θα σου ζηταει επιβεβαιωση
θα σου γραφει εισαι σιγουρος ? γιατι δεν θα κερδισεις τιποτα
εαν σου γραψει αυτο πατα ακυρο
το πουλησα και δεν μου εδωσε τιποτα,θελω ενα ταψι γαλακτομπουρεκο σε παρακαλω

εγω παντος δηλωνω δυσαρεστημενος με τους διαχειριστες και γι'αυτο δεν θα ξανα αγορασω διαμαντια για τα ΜΚ(το τελευταιο σχεδιο) τελος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

talamanta

Καμένος Χρήστης
αμ δεν με ακουσες ? σου ειπα πατα ακυρο .... εαν δεις το μνμ με την ερωτηση ..κατι δεν θα παει καλα
παντως ολα δικα σου τα γαλακτομπουρεκα του δικου μου ζαχαροπλαστειου
Και στον βετα υπηρχε προβλημα με το τελικο δωρο για αυτο ειχαν βρει λυση και το χορηγησαν με διαφορετικο τροπο
χωρις να θελω να δικαιολογισω τα μελη της διαχειρισης, ισως να ψαχνουν να δουν με ποιον τροπο θα επανορθωσουν για αυτο καθυστερουν να απαντησουν
Ασχετο...μηπως να πω οτι ουτε κι εγω πηρα μεγαλυτερο ζαχαροπλαστειο ?
μπας και μου στειλουν και μενα την .. κουμτέλ!!! εχουν αρχισει και τα κρυα
 
Τελευταία επεξεργασία:

gamespeopleplay

Νέο Μέλος
καλησπέρα καί καλή χρονιά!
ο δικός μου frosty είναι μνημονιακός. μού ζητά τεράστιο ζαχαροπλαστείο:
Χωρίς τίτλο 2.jpg
ενώ μπορώ νά τού προσφέρω μόνο μεγάλο:
Χωρίς τίτλο.jpg
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
λυπούμαστε για την αναστάτωση και την αναμονή σας.
Το πρόβλημα έχει διορθωθεί από τους τεχνικούς μας και όσοι είχατε πρόβλημα από το σφάλμα που παρουσιάστηκε, θα πάρετε τα ζαχαροπλαστεία με μία εβδομάδα καθυστέρηση.
 

DeletedUser27336

Guest
και τι γινεται στην περιπτωση που μας ζηταει ως αποστολή να πουλησουμε το τεραστιο και να μας δωσει το θρυλικο ενω δεν εχουμε το τεραστιο εχοντας μονο το μεγαλο και το κανονικο?
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
αν δεν έχετε κάνει αίτηση υποστήριξης, θα πρέπει να κάνετε για να ελέγξουμε την αποστολή που σας έχει ανοίξει και να διορθωθεί το πιθανό σφάλμα
 
Κορυφή