Τριημερη Διακοπη εχοροπραξιων

agdim

Μέλος
Δυστυχως αλλο ενα μελος του παιχνιδιου και πρωην μελος μας,αφησε αυτον τον ματαιο κοσμο.
Σε ενδειξη σεβασμου πενθους και φιλιας προς τον Γιωργο Γιομελη σαν Royal Guard,σταματαμε καθε ειδος μαχης για 3 ημερες.Καλο παραδεισο φιλε Γιωργο
 

DeletedUser30573

Guest
τα συλλυπητηρια μου στην οικογενεια του και ελαφρυ το χωμα που θα τον σκεπασει
 

DeletedUser29638

Guest
Τα πιο θερμά μου συλλυπητήρια. Να είστε καλά να τον θυμόσαστε πάντα...
 

DeletedUser

Guest
H συντεχνεια Αρμαγεδδων εκφραζει τα θερμα της συλληπητηρια για τον χαμο του ΓΙΩΡΓΟΥ ΓΙΟΜΕΛΗ.Να ειναι ελαφρυ το χωμα που τον σκαπαζει.
 

DeletedUser

Guest
Η ΣΥΝΤΕΧΝΙΑ ΑΝΤΑΡΤΕΣ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΤΗΣ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ.ΕΛΑΦΡΥ ΤΟ ΧΩΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΣΚΕΠΑΣΕΙ
 

giannouli

Μέλος
Εκ μερους της συντεχνειας ΜΠΡΑΔΕΡ σας εκφραζουμε τα θερμα μας συλλυπητηρια για τα απωλεια του φιλου , συντεχνου και συνοδοιπορου σας . Δυναμη ψυχης στους οικειους του να ξεπερασουν (οσο ξεπερνιεται )αυτην την δυσκολη δοκιμασια που τους επιφυλασε η μοιρα. Καλο ταξιδι Γιωργο.
 

DeletedUser31458

Guest
Η συντεχνια INVICTUS εκφραζει τα θερμα της συλλυπητηρια.
 

DeletedUser31061

Guest
η συντεχνια ducatisti εκφραζει τα θερμα της συλλυπητηρια .
και εγω προσωπικα σαν φιλος και σύντεχνος του γιωργου στον μπετα καλο ταξιδη στα νεα μερη που ταξηδευεις.
σαν τα τραγουδια που ακούγαμε τα βραδια στο ραδιο φοε εχθροι και φιλοι ολοι μαζι
και παλι καλο ταξιδη γιωργος
 

DeletedUser28453

Guest
Η συντεχνία ΑΒΑΤΟΝ AΡΧΟΝΤΑΣ εκφράζει τα θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια , τους φίλους και τους συνέχνους του Γιώργου ...
Καλό παράδεισο να έχει και καλή αντάμωση στη γειτονιά των αγγέλων με τον ΑΡΧΟΝΤΑ και την ΑΣΤΕΡΟΠΗ μας ( ΑΝΝΟΥΛΑ ) .
 

DeletedUser30791

Guest
Θα σε θυμόμαστε παντα σαν εναν απο εμάς φιλε Γιώργο...Ειμαι τυχερός που σε γνώρισα. Ήσουν σπάνιο παιδι...Ποσό κρίμα να φύγεις τόσο γρηγορα. Στην συντεχνια σου, στον Δημητρη, την Δήμητρα και στους δικούς σου ανθρώπους, εκφράζω τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια.
 

DeletedUser31161

Guest
εκ μερους της συντεχνειας ΝΑΥΚΡΑΤΟΥΣΑΣL153 ΤΑ ΣΥΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ,ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΤΕΧΝΕΙΑ EXKALIBER ΤΟΝ AKHS46 ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ ΤΟ ΧΩΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΣΚΕΠΑΖΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΥ ΑΛΟΥ ....ΚΡΙΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΡΙΜΑ
ΑΝΤΙΟ ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ , ΑΝΤΙΟ ΦΙΛΕ ΑΚΗ
 

DeletedUser31055

Guest
Εκ μέρους της συντεχνίας PUPEETEER αλλά και όλων των μελών της σε όλους τους κόσμους
συμμετέχουμε στο πένθος με τριήμερη αποχή απο το χάρτη ΣΕΣ.
Καλό παράδεισο και δύναμη στους δίκούς του ανθρώπους να ναι καλά και να τον θυμούνται.
 

DeletedUser31352

Guest
H συντεχνία ΠΗΓΑΣΟΙ συλλυπείται για τον πρόωρο χαμό του συμπαίκτη Γιώργου Γιομελή και εύχεται καλό παράδεισο.
 

DeletedUser27883

Guest
τα θερμα μου συληπητηρια στην οικογενεια και σε ολους τους φιλους του Γιωργου, να ειναι ελαφρυ το χωμα που θα τον σκεπασει.
καλο παραδεισο Γιωργη!!!
 

DeletedUser31140

Guest
Τα συληπητηρια μας στους φίλους/οικογένια του παιδιού απο την |- Πολιτεια -|
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Τα θερμα μας συλλυπητηρια εκ μερους της Ιθακης του tamis
Ευχομαι ολοψυχα δυναμη και κουραγιο στους οικειους του
Στο τελευταιο του ταξιδι ειθε ο ανεμος να ειναι ουριος
Ειμαι σχεδον σιγουρη οτι απο εκει ψηλα εχουν ηδη ετοιμασει ολοι οι δικοι μας που ''εφυγαν'' την συντεχνεια των αγγελων
 

DeletedUser28347

Guest
επειδη τον γιωργο τον ειχα γνωριση αρκετα καλα μιλωντας πολλες ωρες μαζι του θελω να πω οτι ηταν ενας εξαιρετκος ανθρωπος εχω παθει σοκ απο τον αιφνιδιο θανατο του συλληπητηρια στους δικους του ανθρωπους .
θελω να εκφρασω και σαν αρχηγος της συντεχνιας NOBLES τα θερμα μου συληπητηρια απο ολα τα μελοι μας στην συντεχνιας μας στους φιλους γνωστους και μη απο την συντεχνια τον LED ZEPELIN κουραγιο παιδια να ζησετε να τον θυμωσαστε με της καλυτερες αναμνησεις ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ.
 

DeletedUser30097

Guest
Να 'στε γεροί να τον κρατήσετε ζωντανό στη μνήμη Σας. Συλλυπητήρια στους οικείους του.
 
Κορυφή