Υπερβολικά γρήγορες μάχες στα πεδία μάχης συντεχνιών.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

panostall

Μέλος
παλη ηλιθιοτητες λες αρα δουλευεις μακροεντολες μονος σου τα λες τι αλλο θα δω εδω ρε φιλε ποιο χαζο αποα σενα δεν εχει βγαλει η υφηλιος οσο για γρηγορο ιντερνετ παλι θα βαλω τα γελια οταν φτασεις 1gbps και 11 ping me server του game ελα να ξαναμιλησουμε εκτος και εισαι και εσυ εξωτερικο
Και που ξερεις εσυ τι υπολογιστη εχω ? Που ξερεις τι ταχυτητα εχω ? Ποσο πονας με το μπαναρισμα ομως ε ? Δεν πειραζει. Θα στρωσετε χαραχτηρα ολοι σας οσοι κανετε τους εξυπνους με τις γρηγορες μαχουλες.
 

panostall

Μέλος
καταρχήν εγώ παίζω το παιχνίδι πριν ακόμα να σκεφτείς να παίξεις αν θελεις να ξερεις με το πληκτρολογιο παιζω και γω τωρα το μονο πραγμα που εχω με 8 κουμπια ειναι το πουκαμισο δεν δινω φραγκο για να παιξω αυτο το πραγμα που ονομαζουν παιχνιδι
Ο υπολογιστής μου είναι gamer (2500) και έχω 5 ping και 100αρα γραμμή όσο για τρόπο παιξίματος αν έχω ανοχή από την διαχείριση θα μπορώ να κάνω 30 μάχες το δευτερόλεπτο και όχι 7
το ότι ξέρεις ότι θα μπανιαριστούμε όλοι σημαίνει ότι έχεις εσωτερική πληροφόρηση άρα και βοήθεια άρα μη μου το παίζεις παικταράς με τις πλάτες της διαχείρισης
Ενταξει μια αγαπη η διαχειρηση σε μενα δεν μπορω να πω την εχει. Ειναι που ξερω καλυτερα το παιχνιδι απο σενα και δινω λυσεις, ισως γιαυτο. Αληθεια που ξερεις εσυ ποσα χρονια παιζω ? Το οτι σας εμαθα σε ολους να παιζετε με το πληκτρολογιο δηλωνει ξεκαθαρα πως παιζω περισσοτερα χρονια απο σενα.
 

SCORPIOS

Banned
Δόθηκε προειδοποίηση για προσβλητικά σχόλια
Ενταξει μια αγαπη η διαχειρηση σε μενα δεν μπορω να πω την εχει. Ειναι που ξερω καλυτερα το παιχνιδι απο σενα και δινω λυσεις, ισως γιαυτο. Αληθεια που ξερεις εσυ ποσα χρονια παιζω ? Το οτι σας εμαθα σε ολους να παιζετε με το πληκτρολογιο δηλωνει ξεκαθαρα πως παιζω περισσοτερα χρονια απο σενα.
Πάντα η εξουσία δίνει φροντίδα και προδερμ στα τσατσακια και στους γλυψιματιες τώρα το μόνο που ξέρεις καλύτερα από μένα είναι το γλύψιμο κάτι που δεν κατέχω όσο για το πόσα χρόνια το παίζεις εξαρτάτε από τι εννοείς
 

panostall

Μέλος
Δόθηκε προειδοποίηση σε προκλητικό σχόλιο που δηλώνει ότι έχει εξουσία στο παιχνίδι
Πάντα η εξουσία δίνει φροντίδα και προδερμ στα τσατσακια και στους γλυψιματιες τώρα το μόνο που ξέρεις καλύτερα από μένα είναι το γλύψιμο κάτι που δεν κατέχω όσο για το πόσα χρόνια το παίζεις εξαρτάτε από τι εννοείς
Zητα ταπεινα συγνωμη και πεσε στα γονατα για να σε γλιτωσω απο μονιμο μπαναρισμα απο ολους τους κοσμους. Ισως και να με καταφερεις να σε γλιτωσω
 

TeTaTeT

Μέλος
Μια χαρά. Άλλος με ποντίκι σούπερ-ντούπερ, άλλος με πληκτρολόγιο, άλλος έχει 1 δις γραμμή... και ;;

Αρχικά θα ξεκινήσουμε με τις γραμμές και τη σύνδεση.
Από κάποιο χρονικό όριο και μετά, δεν έχει καμία σημασία η ταχύτητα της γραμμής αφού το παιχνίδι δέχεται ως "νόμιμους" συγκεκριμένους χρόνους ms για τις διεργασίες. Τα χρονικά όρια υπάρχουν για να μπορούν να παίζουν ταυτόχρονα πολλοί παίκτες που χρησιμοποιούν από τον πιο απλό μέχρι τον πιο σύγχρονο υπολογιστή. Σε περίπτωση που ο χρόνος αυτός "ξεπεραστεί" βγάζει συγχρονισμό για να αποτρέψει το spam. Σε ένα απλό chat του 1995 που είναι γραμμένο σε DOS, δεν μπορείς να στείλεις παραπάνω από Χ εντολές, τις κόβει. Αν λοιπόν σε εσάς δεν βγαίνει συγχρονισμός είναι επειδή δεν τον βλέπετε, αφού δεν παίζετε με το χέρι και στέλνετε απ ευθείας εντολές χωρίς να μεσολαβούν τα γραφικά, οι έλεγχοι κλπ. Δεν το αναλύω περισσότερο. Ξέρετε εσείς τι εννοώ.

Πάει αυτό. Πάμε στα υπόλοιπα

Όι κανόνες του παιχνιδιού είναι ξεκάθαροι...
- Δεν επιτρέπεται η χρήση click-bots που ελαχιστοποιούν τα χειροκίνητα κλικ.
- Δεν επιτρέπεται να χρησιμοποιείτε προγράμματα που μιμούνται τα προνομιακά χαρακτηριστικά ή σας παρέχουν άδικο πλεονέκτημα.

Συνεπώς. Αυτά, τα περί γρήγορου υπολογιστή, ταχύτητας γραμμής, ποντικιού με 8 ουρές, πληκτρολόγιου με πλήκτρα αυτοκαταστροφής, ρυθμίσεων στα Windows για συντόμευση εργασιών κλπ είναι φθηνές δικαιολογίες για να δικαιολογήσουν την ξεκάθαρη "παρανομία" και δεν αποτελούν σε καμία περίπτωση τεκμήριο για να εξασφαλίσουν κάποια "νομιμότητα". Οτιδήποτε ελαχιστοποιεί τα χειροκίνητα κλικ ή κάνει το οτιδήποτε που παρέχει στον παίκτη άδικο πλεονέκτημα, είναι "παράνομο". Ακόμη και οι μάχες με το πληκτρολόγιο, αφού τα πλήκτρα μέσα στο παιχνίδι εκτελούν συγκεκριμένες διεργασίες (πχ να ανοίξουν ένα ΜΚ, να στείλουν εντολή για μια παραγωγή κλπ), είναι "παράνομες".

Το επαναλαμβάνω για να είναι και πάλι ξεκάθαρο...
Δεν επιτρέπεται η χρήση click-bots που ελαχιστοποιούν τα χειροκίνητα κλικ.
Δεν επιτρέπεται να χρησιμοποιείτε προγράμματα που μιμούνται τα προνομιακά χαρακτηριστικά ή σας παρέχουν άδικο πλεονέκτημα.

Κυκλοφορούν λοιπόν παίκτες που καταστρατηγούν τους κανόνες.
Αφού δεν υπάρχει "δεν μπορώ" και υπάρχει "δε θέλω", τι συμβαίνει άραγε ;
Η διαχείριση, γιατί δεν εφαρμόζει τους κανόνες "κάθετα" και τους εφαρμόζει κατά το δοκούν, σε ορισμένους ;
Δεν έχουν άραγε ένα απλό ριμαδολογισμικό, του 1ου έτους πληροφορικής, για να ελέγξουν ; Να τους βρούμε ένα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Zητα ταπεινα συγνωμη και πεσε στα γονατα για να σε γλιτωσω απο μονιμο μπαναρισμα απο ολους τους κοσμους. Ισως και να με καταφερεις να σε γλιτωσω


Εσείς με ποια ιδιότητα προτίθεστε να 'γλιτώσετε' οποιοδήποτε παίκτη από αποκλεισμό?
 

panostall

Μέλος
Δόθηκε προειδοποίηση γιατί αφήνει υπονοούμενα για την Ομάδα Διαχείρισης
Εσείς με ποια ιδιότητα προτίθεστε να 'γλιτώσετε' οποιοδήποτε παίκτη από αποκλεισμό?
Εσείς με ποια ιδιότητα με ρωτάτε;; Παίχτριας η διαχειριστριας τώρα. Δεν πρέπει να εχουμε και εμείς τα μυστικά μας;; τι λέτε;;
 

SCORPIOS

Banned
Zητα ταπεινα συγνωμη και πεσε στα γονατα για να σε γλιτωσω απο μονιμο μπαναρισμα απο ολους τους κοσμους. Ισως και να με καταφερεις να σε γλιτωσω
Στην μόνη περίπτωση που πέφτω στα γόνατα είναι στην εκκλησία για να προσκυνήσω εν αντίθεσή με σένα που είσαι μόνιμα στα τέσσερα
 

SCORPIOS

Banned
Δόθηκε προειδοποίηση για προκλητικό σχόλιο

edit:
Η προειδοποίηση ήταν για το παραπανω σχόλιο.
αφαιρέθηκε ο σύνδεσμος από εξωτερικό φόρουμ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Έχε υπόψιν σου ότι εγώ έχω ποντίκι με 8 κουμπιά που το κάθε ένα έχω ορίσει να κάνει διαφορετικές δουλειές οπότε όλα αυτά που λες περί οριων είναι εντελώς σχετικά. Το αν εγώ είμαι ποιο γρήγορος από κάποιον άλλον δεν σημαίνει αυτόματα ότι χρησιμοποιώ κάτι παράνομο αλλά ότι έχω γρηγορότερο ίντερνετ, Υπολογιστή, σύνδεση, τρόπο παιξίματος. Επίσεις εγώ παίζω και με το πληκτρολόγιο αφού μου το επιτρέπει η εταιρία πράγμα που δεν ξέρει πως γίνεται το 90% των παιχτών του ΦΟΕ
Καλησπερα να σε ενημερωσω πως και γω (οπως και αρκετοι αλλοι) ...το ιδιο μαλλον εχουμε και το Mousepads μου ειναι της ιδιας ...ρατσας
-δεν ξερω καν εαν κυκλοφορει πλεον στην ελλαδα γιατι ειναι ...απο ειδικο υλικο -οχι υφασμα- με ειδικες ατομικες ρυθμισεις απο την ιστ της ''μαμας εταιρειας''
αυτο με το φιδακι τον γιακουμι
ονοματα δεν λεμε μην χρεωθουμε οτι κανουμε και διαφημιση
 

panostall

Μέλος
Στην μόνη περίπτωση που πέφτω στα γόνατα είναι στην εκκλησία για να προσκυνήσω εν αντίθεσή με σένα που είσαι μόνιμα στα τέσσερα
Για καντο Μου Λιανά αυτό αν έχεις τα κότσια Μπορείς;; τι ενοεις ακριβώς με την φράση μόνιμα στα τέσσερα;;
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εσείς με ποια ιδιότητα με ρωτάτε;; Παίχτριας η διαχειριστριας τώρα. Δεν πρέπει να εχουμε και εμείς τα μυστικά μας;; τι λέτε;;

Την επόμενη φορά που θα αφήσετε υπονοούμενα ότι έχετε επιρροή στις αποφάσεις της Ομάδα Υποστήριξης ο αποκλεισμός σας από το φόρουμ θα είναι μόνιμος και θα ακολουθήσει και προσωρινός (αρχικά) αποκλεισμός στο παιχνίδι.

Το θέμα κλειδώνει γιατί έχει αρχίσει να ξεφεύγει από τα όρια.

Εκ της διευθύνσεως.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή