Φθινοπωρινή Εκδήλωση 2019

DeletedUser29206

Guest
χαχαχα.δεν το εγραψα για να τα παρεις Μαριε.
Μην ανυσηχείς, δε νευρίασα με εσένα. Εξάλλου και εγώ το έχω πολλές φορές. Αυτό που το έχουμε καθιερώσει εμείς οι ίδιοι οι παίκτες με νευριάζει.
 

DeletedUser29206

Guest
Εγώ 2-3 κομμάτια μάζεψα... Την πρώτη φορά που βγήκε η αναβάθμιση του Φθινοπωρινού Μύλου μάζεψα πολλά περισσότερα.
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
Πραγματικά σας ζηλεύω...
Τώρα και 2 ημέρες δεν μπορώ ούτε καν να προσπαθήσω...
Έχω σχεδόν 10 από όλα τα υλικά εκτός από μήλα που τώρα 2 ημέρες δεν έχω βρει ΟΥΤΕ ΕΝΑ!!!!!
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Πραγματικά σας ζηλεύω...
Τώρα και 2 ημέρες δεν μπορώ ούτε καν να προσπαθήσω...
Έχω σχεδόν 10 από όλα τα υλικά εκτός από μήλα που τώρα 2 ημέρες δεν έχω βρει ΟΥΤΕ ΕΝΑ!!!!!

παρε με 150 διαμαντια ενα μηλο για να συνεχισεις
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης
παρε με 150 διαμαντια ενα μηλο για να συνεχισεις
Την εκδήλωση θα την τερματίσω και με την αναβάθμιση που δίνει στην τελευταία αποστολή τερματίζω και το κτίριο, οπότε αν θέλει ας μου δώσει μήλο αλλά δεν χαλάω διαμάντια γι' αυτό.
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Την εκδήλωση θα την τερματίσω και με την αναβάθμιση που δίνει στην τελευταία αποστολή τερματίζω και το κτίριο, οπότε αν θέλει ας μου δώσει μήλο αλλά δεν χαλάω διαμάντια γι' αυτό.
ναι αλλα θα συνεχισεις και θα κερδισεις και forge Ποντους και αλλα δωρα που δινει.επισης θα εισαι στις πρωτες κατηγοριες με εξτρα ποντους και κιτ ανακαινισης.νομιζω αξιζει τον κοπο αλλα εσυ ξερεις καλυτερα τι χρειαζεσαι
 

DeletedUser31473

Guest
Μπορουμε να μαθουμε τις αμοιβες του εβεντ για αυριο και μεθαυριο? Αν καποιος γνωριζει τιποτα ας απαντησει παρακαλω αλλιως με βλεπω να καιω ολα μου τα υλικα στους ναους της γνωσης σημερα
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Μπορουμε να μαθουμε τις αμοιβες του εβεντ για αυριο και μεθαυριο? Αν καποιος γνωριζει τιποτα ας απαντησει παρακαλω αλλιως με βλεπω να καιω ολα μου τα υλικα στους ναους της γνωσης σημερα

δεν νομιζω οτι τις ξερει κανενας.εγω παντως ξοδεψα τα τελευταια σημερα στους ναους.
 

DeletedUser31473

Guest
Λογικα παλι δεν θα παρω απαντηση αλλα παιζει να ξερουμε πια θα ειναι η ημερησια αποστολη της Δευτερας? ρωταω μηπως μπορω να την προετοιμασω απο την προηγουμενη μιας και το πρωι της Δευτερας θα φυγω για επαγγελματικους λογους και χρειαζομαι την τελευταια αναβαθμιση του εβεντ για να τελειοποιησω το εξοχικο μου.
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
Λογικα παλι δεν θα παρω απαντηση αλλα παιζει να ξερουμε πια θα ειναι η ημερησια αποστολη της Δευτερας? ρωταω μηπως μπορω να την προετοιμασω απο την προηγουμενη μιας και το πρωι της Δευτερας θα φυγω για επαγγελματικους λογους και χρειαζομαι την τελευταια αναβαθμιση του εβεντ για να τελειοποιησω το εξοχικο μου.

Αποστολή 75 :"Κατατρόπωσε μερικές (12 - 31) Μονάδες Ή Επίλυσε αυτή τη πολύπλοκη διαπραγμάτευση"1 Μήλο
 
Κορυφή