Ωράριο μαχών ΣΕΣ

furfante

Ενεργό Μέλος
Καλησπέρα,
Από πολύ καιρό ήθελα να αναφερθώ την ώρα που παίζονται κυρίως οι μάχες στο χάρτη Συντεχνιών, δηλαδή στις 8 μμ (μετά το πέσιμο των ασπίδων).
πιστεύω ότι είναι άβολο για πολλούς από εμάς λόγω υποχρεώσεων ή δουλειάς να είμαστε στο κλασικό ραντεβού στις 8. Υπάρχει και ένα θέμα για όσους από εμάς παίζουμε σε περισσότερους από 1 κόσμους, που είναι σχεδόν αδύνατο να κάνουμε μάχες σε όλους γιατί είναι κοινό το ωράριο σε όλους.
Η δική μου πρόταση είναι να μεταφερθεί η ώρα πιο αργά ώστε να έχουν όλοι, (ή τουλάχιστον περισσότεροι), τη δυνατότητα να συμμετέχουν και να δημιουργηθεί ένα κενό ανάμεσα στον ημερήσιο υπολογισμό του κάθε κόσμου για να μπορούν όσοι το επιθυμούν να συμμετέχουν και σε άλλους κόσμους...
 

DeletedUser31103

Guest
Καλησπερα σας!σαν επισημο μελος της συντεχνιας μου κατοπην συζητησεως...θα ηθελα να αναφερω τα εξης..

Αν γινετε να ακυρωθει το χρονομετρο στις 20:00 και οσοι θελουν να ξανακανουν μαχες (ιβεντ) να μπορουν,αυτο ομως να μην εχει ως αποτελεσμα αυτο που γινοταν παλια το βραδυ πριν κοιμηθεις π.χ ειχες 7 τομεις στον χαρτη ΣΕΣ στην κατοχη σου και οταν ξυπνουσες το πρωι δεν εβρισκες τιποτα..
αυτο πιστευουμε οτι θα ξαναζωντανεψει το παιχνιδι και θα διευκοληθουν πολλα ατομα χωρις να εχουν το αγχος αν θα προλαβουν στις 20:00 να αφησουν τον τομεα τους ωστε να κανουν μαχες...και εκτος αυτου αυτο θα εχει και αποτελεσμα στο προβλημα που αντιμετωπιζει εδω και αρκετο καιρο ο χαρτης (με το να σε βγαζει εκτος,να μην φορτωνει η σελιδα,να εχει καθυστερηση κ.α)
θα παρακαλουσα αν μπορειτε να το διευθετησετε το θεμα ωστε να μπορεσουμε ολοι εμεις που παιζουμε και υποστηριζουμε το παιχνιδι οχι μονο απ την συντεχνια μου να συνεχισουμε να παιζουμε με ορεξη και ζωντανια!

Σας ευχαριστω!
 
  • Like
Αντιδράσεις: aoua59
Κορυφή