αναζητησε την υπηρεσια 24/7

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31339
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31339

Guest
σε μια παραλληλη αποστολη. λεει αναζητησε την υπηρεσια 24/7. τι πρεπει να κανω?
 

DeletedUser31417

Guest
καλεσε 11899 σουπερ ιπποτες και πάρε ολες τις απαντησεις 1,38+ φπα
 

DeletedUser

Guest
Παρακαλώ να είστε κόσμιοι όταν κάποιος κάνει μια ερώτηση στο φόρουμ. Δόθηκαν οι απαραίτητες στιγμές για ανάρμοστη συμπεριφορά καθώς και οι απαραίτητοι -μόνιμοι- αποκλεισμοί.
 

DeletedUser31339

Guest
Παρακαλώ να είστε κόσμιοι όταν κάποιος κάνει μια ερώτηση στο φόρουμ. Δόθηκαν οι απαραίτητες στιγμές για ανάρμοστη συμπεριφορά καθώς και οι απαραίτητοι -μόνιμοι- αποκλεισμοί.
εγω εκανα αναφορα και εμενα αποκλεισατε?? στο τρολαρισμα και την ειρωνια δεν εχει αποκλεισμο?? ρωταμε κατι για να μαθουμε οχι να μας ειρωνευονται και να κανουν πλακιτσα!
 

dio21

Καμένος Χρήστης
χιουμορ φιλε μου.....χιουμορ λεγετε....
αν εκανες υπομονη καποιος αλλος θα σου απαντουσε σωστα, οπως και σου απαντησε στο 2ο ιδιο post που αναρτησες για το ιδιο θεμα....
αυτο που απαντησες εσυ ομως δεν ηταν καθολου καλο...τις μαναδες τις σεβομαστε αδερφε...
 

DeletedUser29206

Guest
εγω εκανα αναφορα και εμενα αποκλεισατε?? στο τρολαρισμα και την ειρωνια δεν εχει αποκλεισμο?? ρωταμε κατι για να μαθουμε οχι να μας ειρωνευονται και να κανουν πλακιτσα!
Επισης δεν ειπε κατι που σε προσβαλε απλος ειπε να καλεσεις το ταδε νουμερο. Ε, και λοιπον τι εγινε; Αμα προσβληθηκες μπορουσες να του πεις πως εσυ μιλουσες σοβαρα και δεν ειχες ορεξη για πλακες. Το να πεις αυτην την φραση που ειπες σημαινει πως χανεις το δικιο σου και πέφτεις σε κατωτερο επιπεδο. Εδώ είναι διαδικτυο αμα βλαστημήσεις εχεις απώλειες, ετσι λειτουργει το συστημα!
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Εμενα μου αρεσει που τωρα που βγηκε ο mafiore παγανια ειδα διορθωσεις και σε αλλα Thread που καποια post δεν ηταν καθολου κοσμια. Δηλ για να στε ευγενικοι ρε παιδια πρεπει να υπαρχει ο φοβος τιμωριας απο πανω σας??

Οποιοσδηποτε μπορει να τσαντιστει με το χιουμορ του αλλου αλλα αυτο ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ υβρεις προς τους γονεις ενος αλλου ατομου και μαλιστα με τετοιο τροπο. Να μαστε λιγο προσεκτικοι.
 

DeletedUser31339

Guest
κατ'αρχην δεν εβρησα κανεναν! να ειμαστε ακριβης σε οτι λεμε! αν την ειρωνια την εχετε για χιουμορ θα ποσταρω απο κατω σε οποιον κανει ερωτηση για το παιχνιδι,με τον ιδιο τροπο, χιουμοριστικα οπως λετε, να δουμε αν θα αρεσει το χιουμορ μου!
οσο για της διορθωσεις που λες albertous δεν πιστευω να λες για εμενα γιατι 1ον δεν αλλαξα τιποτα και 2ον ειμουν και ειμαι παντα ευγενικος εκτος οταν με ενοχλουν.
κραταω οτι εχασα το δικιο μου, επεσα ποιο κατω και βγηκε και απο πανω!
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Δεν εννοω εσενα για τις διορθωσεις.

Και οσον αφορα αυτο που ειπες εγω σου λεω να το σκεφτεις αυριο μεθαυριο ξανα με ηρεμια, γιατι τωρα εισαι ακομα φορτισμενος απο την ενταση, σκεψου αν θα σου αρεσε να στο λεγανε εσενα αυτο για την μητερα σου και θα καταλαβεις οτι ηταν πολυ προσβλητικο και πολυ ακομψο.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
εγω εκανα αναφορα και εμενα αποκλεισατε?? στο τρολαρισμα και την ειρωνια δεν εχει αποκλεισμο?? ρωταμε κατι για να μαθουμε οχι να μας ειρωνευονται και να κανουν πλακιτσα!
Να ρωτησω για ποιον λογο εκανες αναφορα?...

κατ'αρχην δεν εβρησα κανεναν! να ειμαστε ακριβης σε οτι λεμε! αν την ειρωνια την εχετε για χιουμορ θα ποσταρω απο κατω σε οποιον κανει ερωτηση για το παιχνιδι,με τον ιδιο τροπο, χιουμοριστικα οπως λετε, να δουμε αν θα αρεσει το χιουμορ μου!
Εγω παντως δεν θα σε αναφερω... γενικως δεν αναφερω....

κραταω οτι εχασα το δικιο μου, επεσα ποιο κατω και βγηκε και απο πανω!
εδω εισαι σωστος....μπραβο....
 

DeletedUser31339

Guest
το οτι ηταν προσβλητικο και ακομψο το ξερω και εννοειτε οτι γι αυτο το ειπα! σαν απαντηση φυσικα. απο την αλλη δεν εβρισα. ουτε εχω κανει πλακα με κανεναν που δεν ξερω και καλο ειναι να κανουμε πλακιτσα σε ατομα που γνωριζουμε.
τουλαχιστον οι οποιοι υπευθηνοι θα επρεπε να το ξερουν αυτο κ να το εχουν υπ οψην τους για να κρατανε τα προσχηματα.
δεν το ειπα ετσι. με ειρωνευτηκε, εσεις το ειδατε χιουμορ, εγω ειρωνια και ετσι απαντησα.
αναφορα για ειρωνεια. γιατι περιμενα καποιος να μου πει τι να κανω και οχι καποιο παιδακι να παιζει με τα νευρα μου, η περιμενα καποιος να του βαλει στοπ και να του πει οτι εισαι εκτος θεματος κ να του σβησει το σχολιο.
το σωστο ειναι οτι εχασα το δικιο μου και μου συμβαινει συχνα αυτο.
οσο για το φορτησμενος, φιλε, σε πληροφορω, οτι μακαρι να ηταν αυτα τα μονα προβληματα στην ζωη που θα εχουμε γενικοτερα, οποτε δεν τρεχει μια.
πειτε οτι θελετε αλλα να το τελειωσουμε καπου εδω
 

DeletedUser29206

Guest
το οτι ηταν προσβλητικο και ακομψο το ξερω και εννοειτε οτι γι αυτο το ειπα! σαν απαντηση φυσικα. απο την αλλη δεν εβρισα. ουτε εχω κανει πλακα με κανεναν που δεν ξερω και καλο ειναι να κανουμε πλακιτσα σε ατομα που γνωριζουμε.
τουλαχιστον οι οποιοι υπευθηνοι θα επρεπε να το ξερουν αυτο κ να το εχουν υπ οψην τους για να κρατανε τα προσχηματα.
δεν το ειπα ετσι. με ειρωνευτηκε, εσεις το ειδατε χιουμορ, εγω ειρωνια και ετσι απαντησα.
αναφορα για ειρωνεια. γιατι περιμενα καποιος να μου πει τι να κανω και οχι καποιο παιδακι να παιζει με τα νευρα μου, η περιμενα καποιος να του βαλει στοπ και να του πει οτι εισαι εκτος θεματος κ να του σβησει το σχολιο.
το σωστο ειναι οτι εχασα το δικιο μου και μου συμβαινει συχνα αυτο.
οσο για το φορτησμενος, φιλε, σε πληροφορω, οτι μακαρι να ηταν αυτα τα μονα προβληματα στην ζωη που θα εχουμε γενικοτερα, οποτε δεν τρεχει μια.
πειτε οτι θελετε αλλα να το τελειωσουμε καπου εδω
Πολυ σωστο το τελευταιο που ειπε! Δεν εχει καθολου νοημα να συζητητας κατι που εχει τελιωσει. Παρακαλω να μην γραφουν αλλα σχολια για αυτό το θεμα διοτι στο τελος θα δημιουργηθουν παρεξηγήσεις κλπ. Και το σημαντικο: η απαντηση στην ερωτηση σου είναι αυτή: http://prntscr.com/d0qdns
Συγγνωμη που αργησα να σου απαντησω το το ερωτημα σου.
 
Κορυφή