εκδηλώσεις - ιβεντ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32758
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32758

Guest
παιδιά μια ερώτηση να κάνω , τα βήματα το τι ζητάει σε κάθε εκδήλωση υπάρχουν κάπου να τα διαβάσουμε;
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Κοιτα αν εννοεις τα ζητουμενα των απσοτολων γενικα υπαρχουν στο ιντερνετ. Αλλα εδω ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να τα δημοσιευσουμε.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Εχει γεμισει ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙΣ η Ζωη μας.....!!!!!
δεν χαλαρωνει λιγο το FoE, τουλαχιστον...?
ο εικονικος κοσμος θα πρεπει να ειναι "διαφορετικος" απο τον πραγματικο, για να ειναι ελκτικος....:rolleyes:
Ευελιξια λεγετε, αλλιως...!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser32758

Guest
Κοιτα αν εννοεις τα ζητουμενα των απσοτολων γενικα υπαρχουν στο ιντερνετ. Αλλα εδω ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να τα δημοσιευσουμε.
ευχαριστω φιλε , δεν ειναι σωστο να γινεται ετσι απο την στιγμη που τα βγαζουν οι ιδιοι ''εξω'' ας τα βαζουν νομιμα να τα διαβαζουν ολοι , δικαια και σωστα
 

finrοd

Banned
Δεν το 'χω σίγουρο αν οι «ίδιοι» τα βγάζουν ή επιθυμούν το να «βγαίνουν» παραέξω.
Σίγουρο έχω πως γνωστά είναι, πως έχουν «βγει» και, συνεπώς, δίκαιο και σωστό την ανάρτησή σου να επιδοκιμάσω.

Μην επεκταθώ στην επιπλέον «απαγόρευση» που τέθηκε σε ισχύ με την ανακοίνωση της τρέχουσας εκδήλωσης...

Επεξεργασία, μιας και «τρώγεστε», αν και δεν θα προχωρήσω σε σχολιασμό του. Ιδού η τεκμηρίωσή του, εντός τού περιέκτη:
Παρασκεύη 27 Μάρτη 2020rE_1.jpg


rE_2.jpg

Ηθελημένη η αντίστροφη παρουσίαση σ' ότι τον χρόνο των δημοσιεύσεων αφορά, μιας και
το σήμερα από το χθες χειρότερο είναι και
τ' αύριο από το σήμερα χειρότερο θε να ξημερώσει,
σαν η «στράτα» αυτή επιλογή αποτελεί.
 
Τελευταία επεξεργασία:

finrοd

Banned
Όταν ο ...Ροζ Πάνθηρας, αθέλητα, φανερώνει τις αποστολές των εκδηλώσεων του ΦοΕ!!

Υποθετικά ομιλώντας, αν αναρτήσω εδώ, στο φόρουμ, σύνδεσμο προς το YouTube π' οδηγεί σε κάποια από τις ιστοριούλες του αγαπημένου ήρωα και, μετά την ημερομηνία τής εδώ ανάρτησης του συνδέσμου αυτού, κάποιο ...«αχαΐρευτο καθαρματάκι», προσθέσει σχόλιο στο ταινιάκι στο YouTube όπου θα αναγράφει όλες τις αποστολές μιας επικείμενης εκδήλωσης, εγώ θα εισπράξω «κατραπακιά»; o_O:eek::mad:

Αχ μωρέ. Κρυφτούλι θέλετε να παίζουμε; Αφήστε να μπαίνουν κι εδώ και οι αποστολές των εκδηλώσεων και πολλά άλλα. θα το δείτε ότι θα γίνει σημείο αναφοράς το φόρουμ για τα μέλη τής ελληνικής κοινότητας του ΦοΕ. ;)

Πάντως οι σύνδεσμοι προς την ακατονόμαστη σελίδα και την ανάρτηση σ' αυτήν για την Ανοιξιάτικη εκδήλωση του 2020 μπήκανε.
Ήταν στα εικονίδια στον πίνακα που δημοσίευσα. Τους αφαίρεσα. Ποιός ο λόγος να υπάρχουν; Το ζητούμενο δεν είναι να πάει κόσμος προς τα εκεί δίνοντας «gredits», (πείτε το «πόντους»), στην συγκεκριμένη σελίδα. Το ζητούμενο είναι να βρίσκει αυτό που θέλει εδώ. θα το βρει που θα το βρει. Γιατί όχι εδώ;
Κι εδώ θα θυμηθώ το που ο Τιμόθεος έγραψε:
kαι κατά τη ταπεινή μου άποψη αφήστε λίγο κατά μέρους τους πολλούς κανονισμούς και φορουμνόμους διότι το μόνο που καταφέρνετε είναι να μετατρέπετε ένα ψόφιο φόρουμ σε κυριολεκτικό νεκροταφείο, και δεν νομίζω ότι αυτό είναι που θέλετε, εκτός κι αν είναι.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή