λεηλασία και κεραυνός λεηλασίας στην πόλη μας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30402
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser30402

Guest
http://prntscr.com/7yjswk

έκδοση 1,56,32569
παίκτης κουζουλός
κόσμος gr3 , gr1
έκδοση flash win 18.0.0.209
περιηγητής firefox/39.0

μετά απο λεηλασία σε μια καλή γειτονοπούλα (ναι ειναι κακό παιδί και λεηλατώ της γειτόνισσες που κάνουν λεηλασίες) και κατα την επιστροφή μου στην πόλη μου έβγαλε τον κεραυνό στα δεξιά σαν να με είχαν λεηλατήσει ! αυτό συμβαίνει κάθε φορά που κάνω λεηλασία

http://prntscr.com/7yh9y9 gr3
http://prntscr.com/7yjw8r gr1




σας έχει παρουσιάσει κάτι τέτοιο παρόμοιο ;:huh:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ναι απλώς μην του δίνεις σημασία γιατί και σε μένα το είχε βγάλει χωρίς να μου έχουν κάνει επίθεση και έψαχνα ώρες για να βρώ τον κεραυνό.Πιθανόν να είναι ένα glitch του παιχνιδιού που θέλει φτιάξιμο.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα αυτό θα σου δειχνει κάθε φορα που θα λεηλατείς
..υπαρχει και ..θεος εντος φοε μαλλον
ετσι για να βλέπετε τον κοκκινο κεραυνο και εσεις ....και να ταράζεστε εστω και στιγμιαια
με το που κανει καποιος ανανεωση όμως φευγει
φυσικα θα επρεπε κατά την γνωμη μου εκτος από την ανανεωση να προηγούνται και τα κατωθι
1 το ασμα του τολη βοσκόπουλου ''το γιατι καλε γειτονισσα''
2 να γραψετε και 20 φορες
''ναι ειμαι κακό παιδί και λεηλατώ τις γειτόνισσες, όμως δεν θα το ξανακανω''
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser30402

Guest
Καλησπέρα αυτό θα σου δειχνει κάθε φορα που θα λεηλατείς
..υπαρχει και ..θεος εντος φοε μαλλον
ετσι για να βλέπετε τον κοκκινο κεραυνο και εσεις ....και να ταράζεστε εστω και στιγμιαια
με το που κανει καποιος ανανεωση όμως φευγει
φυσικα θα επρεπε κατά την γνωμη μου εκτος από την ανανεωση να προηγούνται και τα κατωθι
1 το ασμα του τολη βοσκόπουλου ''το γιατι καλε γειτονισσα''
2 να γραψετε και 20 φορες
''ναι ειμαι κακό παιδί και λεηλατώ τις γειτόνισσες, όμως δεν θα το ξανακανω''

για να δεις talamata ποσο καλο παιδάκι είμαι και μπορω να γινω και οικολόγος αυριο θα τελειοποιήσω δεντράκι
 

DeletedUser410

Guest
[vam]Υπάρχει συγκεκριμένος τρόπος με τον οποίο και πρέπει να αναφέρονται τα σφάλματα και έχουν δοθεί οδηγίες εδώ.

Παρακαλούμε διαβάστε τες και διορθώστε την δημοσίευση σας.[/vam]
 

DeletedUser30402

Guest
ελπιζω να το έκανα σωστα αυτην την φορά :)
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα επειδή οι καλοι ανθρωποι πρεπει να ανταμοιβονται
συνεχιζε εσυ να ποτιζεις τα δενδράκια και συντομα (.σε μια δυο αναβαθμίσεις το πολυ) θα βαλω τα δυνατα μου να εξαφανιστει μονιμα..ο κοκκινος κεραυνουλης
ασχετο..εάν εξαφανιστεί κανενα ΜΚ απο τις πολεις σας μην τρομάξετε στιγμιαια θα ειναι.
δοκιμες μαγικων κανω μπορει να προσπαθω σκληρα μεν αλλα κανεις δεν είναι τελειος εεεεεεεε
 

DeletedUser30402

Guest
Καλησπέρα επειδή οι καλοι ανθρωποι πρεπει να ανταμοιβονται
συνεχιζε εσυ να ποτιζεις τα δενδράκια και συντομα (.σε μια δυο αναβαθμίσεις το πολυ) θα βαλω τα δυνατα μου να εξαφανιστει μονιμα..ο κοκκινος κεραυνουλης
ασχετο..εάν εξαφανιστεί κανενα ΜΚ απο τις πολεις σας μην τρομάξετε στιγμιαια θα ειναι.
δοκιμες μαγικων κανω μπορει να προσπαθω σκληρα μεν αλλα κανεις δεν είναι τελειος εεεεεεεε

μπορείς να εξαφανίσεις την λιμνούλα στα αριστερά για να έχουμε μεγαλύτερο οικόπεδο !!!! ;;;;;;;;

τα Μ/Κ ;;;;; τοσες εργατοώρες τοσα ένσημα στο Ι.Κ.Α. τόσο μπετό και σίδερα τόσα ευρά για να σηκώσουμε τα Μ/Κ :/ και θα τα ψάχνουμε μετα ; Την Νικολουληηηηηηηη :tongue:
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
[iris]το πρόβλημα έχει αναφερθεί και όπως ενημερωθήκαμε από τους τεχνικούς έχει ήδη διορθωθεί

* θα πληρώνετε πολύ ΕΝΦΙΑ για περισσότερα ΜΚ

κλειδώνει για να αποφύγουμε περισσότερο spam :wink:[/iris]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή