μεγαλα κτιρια - πολλοι ποντοι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser25974
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser25974

Guest
δεν ξερω ποσοι το εχουν προσεξει, αλλα τα μεγαλα κτηρια τελευταια δινουν τρελους ποντους καταταξης. αλκατραζ στο 28 επιπεδο εδωσε σε καποιον φιλτατο 700.000.

μηπως θα επρεπε η διαχειριση να μας δωσει μια εικονα πανω σε αυτο το θεμα. εγω το βρισκω αλλη μια μεγαλη δυσαναλογια μεσα στο παιχνιδι. και να ανεβαιναν κανονικα τα κτηρια χαλαλι τους. αλλα πως γινεται καποιος να βρισκει 1400 ποντους σε 3-4 μερες. ερε τι εχει να γινει με αυτο το θεμα, ποσοι θα δουμε να ανεβαινουν σφαιρα με τα πολλα φιλαρακια τους.

θα παρακαλουσα λοιπον τη διαχειριση να ενημερωσει ποσους ποντους καταταξης δινουν τα μ.κ. και γιατι εκρινε οτι πρεπει να δινουν τοσους πολλους ετσι ξαφνικα.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Καλησπέρα Σταματη καποιο λαθος μου φαινεται ότι πρεπει να εχει γινει
γιατι καποιοι γνωστοι μου- φιλοι που εχουν τοσο υψηλο επιπεδο το αλκατραζ
ο πρωτος χορηγος δεν εχει παρει τοσους
πρεπει να δινει γυρω στους 310 ποντους
και γυρω στα 3000 μεταλια
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser25974

Guest
ποντους στη γενικη καταταξη εννοουσα Αννα. φυσικα η απαντηση στο γιατι εγινε αυτο ετσι ξαφνικα, ειναι τα λεφτα. οποιος θελει λοιπον αγορασει σχεδια και ποντους (αν το θελει γρηγορα) και αυτοματως εκτοξευεται στη γενικη καταταξη. ποτε πριν δεν μπορουσε τοσο ευκολα και τοσο γρηγορα.
 

DeletedUser1355

Guest
μα τωρα το καταλαβες οτι money makes the GAME go round...?!
χαχαχα
 

DeletedUser25974

Guest
600 ποντους σε μια μερα, σε 1 μ.κ. ειναι λογικο ? θα μας τρελανουνε τελειως
 

DeletedUser

Guest
ΜYΝΗΜΑ ΑΠΟ aellaceltic :

‘’ γεια σου φιλε, θα ηθελα να σου πρωτεινω μια συνεργασια. Εσυ θα μου βαζεις ποντους στο αλκατραζ οσους μπορης κάθε μερα και εγω θα σε βοηθαυ με υλικα
επομενων εποχων που θα μπορης να ανταλασσεις ανετα με προηγουμενα υλικα.
επισης μπορω να σου πω καποιο τροπο που θα κερδιζεις ποντους στην καταταξη.
ενημερωσε με αν σε ενδιαφερη μια τετοια σηνεργασια.’’

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ
http://prntscr.com/4pnmmh

Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΟΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ! ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ !
 

agdim

Μέλος
Ο ιδιος κυριος (aellaceltic) πριν λιγο καιρο φωναζε για τις διπλες μαχες στο χαρτη και ηταν ο πρωτος που τις εκανε.Πως μαζεψε τους ποντους που εχει στη βαθμολογια;


[thy]Προειδοποίηση για Παραβίαση των Κανόνων του Φόρουμ
Αποφύγετε την δημιουργία πολλαπλών posts. Μπορείτε σε ένα post να κάνετε περισσότερα του ενός "αποσπάσματα" από posts άλλων παικτών (προκειμένου να απαντήσετε ή να σχολιάσετε πολλούς μαζί) καθώς και να χρησιμοποιήσετε την "επεξεργασία" για να διορθώσετε ένα post σας αντί να φτιάξετε καινούριο.

Malfiore[/thy]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser25974

Guest
η διαχειριση μπορει να κανει οτι θελει με το λογαριασμο μου αν κρινει οτι αυτο που προτεινα ειναι παρατυπο. επισης μπορει να με αποκλεισει δια παντος αν κρινει οτι βαζω παρατυπα πολιορκιες και παιρνω ποντους. χαρη θα μου κανει. αλλα θα πρεπει να δει και να ελεγξει καλυτερα ολους αυτους τους εξυπνακηδες με 5-10 λογαριασμους που βγαινουν και μιλανε. εδω μιλαμε για 1600 ποντους σε μια μερα, ολα τα αλλα ειναι κουραφεξαλα. οσο για τις επαναλαμβανομενες ναι φυσικα το εκανα και ειχα και το ρεκορ της μιας βδομαδας. δεν ειχα ομως το συνολικο ρεκορ. αυτο το ειχαν φιλαρακια σε αυτους που βγηκαν και μιλανε. αλλα ποιος βγηκε και διαμαρτηρηθηκε πρωτος για αυτο δεν το λεει κανεις σας. η διαχειρηση ξερει. οκ λοιπον οι υπευθυνοι θα κρινουν ποιος παιζει πιο καθαρα.
 

DeletedUser1355

Guest
χαχαχαχα μωρε ηντα γινεται εδω?


[thy]+10 πόντοι για Spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

Malfiore[/thy]

για πειτε μου τι ασχετο με το θεμα εχει το μυνημα μου?!
σχολιο εκπληξης για αυτα που διαβασα πιο πανω ειναι, τι θα επρεπε δηλαδη να γραψω??? νομιζω οτι το παρακανετε λιγο με τις παρατηρησεις...
θα επρεπε δηλαδη να γραψω..''χαχαχαχα μωρε ηντα γινεται εδω? τι ειναι αυτα που διαβαζω για αυτον τον παιχτη?''.....
τοτε δηλαδη θα ηταν ενταξει το μυνημα???

υγ. τι ειναι αυτοι οι ποντοι?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

andrian empire

Ενεργό Μέλος
Μια κουτή ερώτηση.
Σε 7 μέρες 12 σχέδια Frontenac & 0 σχέδια Αλκατράζ από επισκέψεις...........Τυχαίο ;
Παιδιά αν το κλειδώσατε,να μας το πείτε να μην παιδευόμαστε........
 

dio21

Καμένος Χρήστης
Δις-τρις-τετρακις εκκατομυρια ποντοι.....χαχαχαχαχχ.....σε λιγο μωρε δεν θα χωρανε (ηδη σε μερικους δεν χωρανε) στα στενα κουτακια οι αριθμοι....
Τοσες αναβαθμισεις, τοσες εποχες, ακομα δεν το πηρατε χαμπαρι να το φτιαξετε?
"Παικτες" χωρις μαχες, χωρις γνωσεις, χωρις καν αλλα ΜΚ σε ικανοποιητικο επιπεδο (αναλογα με την "αναπτυξη" τους), αλλα με πολλους-πολλους """φιλους""" και πολλα πολλα αδαμαντορυχια, φιγουραρουν σε ψηλες θεσεις....και οταν δεχονται λεηλασια -επειδη εχουν DEAL στο 2- απο παικτες 3δις ποντους κατω απο αυτους, στελνουν μνμτα απειλοντας και βαζουν τα φιλαρακια τους να λεηλατουν....αλλα να βαλουν αμυνες δεν μπορουν....μη παρει κανεις ποντους απο μαχες και τους περασει στη γενικη?...με Αλκατραζ στο 50φευγα, δεν τους μενει τπτ?...γιατι αραγε?....μηπως με επιθετικα στο 5 και αυτοματο χανουν πολλους?
Τεσπα, που το θυμηθηκα τωρα το θεμα ε?...ας θυμηθουμε και τπτ...ή βολευει τωρα το Αλκατραζ?
Διαχειριστες, πως το βλεπετε το θεμα?....καταρχην υπαρχει θεμα?...γιατι αν δεν υπαρχει αλλαξτε ονομα στο παιχνιδι ή μαλλον συμπληρωστε το...."Forge of Αlkatraz, αποδραση με ποντους και διαμαντια"....
Και για το φιλο Αντρεα, παραπανω, που ειπε μονο: "χαχαχαχα μωρε ηντα γινεται εδω?" λεω....Ηντα να γενει μωρε Συντεχ(κ)νε, δεν ειναι ενας, ειναι πολλοι....
αχαχχαχαχαχα.....
ΒΑΘΜΟΙ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΜΟΝΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΝ, και πολεμαν ΑΝΤΡΙΚΙΑ....ξεφουσκωστε τα μπαλονια!!!...the party MUST be over....
 
Κορυφή