προβληματισμοι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31150
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31150

Guest
καλησπερα,
δεν ηξερα που να γραψω καποια πραγματα που με προβληματιζουν κι ετσι τα γραφω εδω.
συγγνωμη εκ των προτερων αν ειναι εκτος θεματος.
αν δεν εχεις τη δυνατοτητα να αγοραζεις διαμαντια,πιστευω οτι οι περισσοτεροι δεν την εχουν,δεν ειναι ευκολο να προχωρησεις ικανοποιητικα στο παιχνιδι.
τα αγαθα που σου δινει σε καθε εποχη για να παραγεις μεγαλες ποσοτητες ειναι μολις ενα εκτος απο την αρχη που σου δινει δυο,ενω για να πραγματοποιεις τις ερευνες που απαιτουνται για να προχωρησεις χρειαζεσαι πολλα περοσσοτερα.
δεν μπορω να καταλαβω αυτη τη φιλοσοφια.
ειναι σαν να σε τιμωρουν επειδη αποφασισες να παιξεις αυτο το παιχνιδι.
ουτε και απο την αγορα μπορεις να τα προμηθευτεις ευκολα.
εγω εχω κολλησει σε δυο τεχνολογιες μια βδομαδα τωρα γιατι δεν μπορω να βρω τα αγαθα που χρειαζομαι.

αυτα ειχα να πω.
ευχαριστω για την υπομονη σας.
αν καποιος εχει τα ιδια προβληματα σας παρακαλω να μου το πει,αν οχι θα ηθελα να μου πειτε τι κανω λαθος εγω.:sad:
 

DeletedUser28896

Guest
Λόγω του capital control είναι αδύνατη η αγορά διαμαντιών με Ελληνική πιστωτική κάρτα.
Επίσης δε ξέρω αν μπορεί να γίνει αγορά διαμντιών με έμβασμα.
Γίνονται εμβάσματα σε εξωτερικό για πληρωμές διδάκτρων και νοσηλείας .... δε μπορώ να πω για αγορά διαμαντιών.

Οσο αφορά τα αγαθά .....

Σε κάθε εποχή έχουμε μπόνους σε 2 αγαθά.
Μπορούμε να δούμε σε ποια αγαθά έχουμε μπόνους απο τον "Χάρτη Ηπείρου".
Στο Χαρτη Ηπείρου κάθε επαρχία που κατακτάμε μας δίνει και ένα μπόνους.
Ενα απο απο αυτά είναι και το μπόνους αγαθών.

Αν έχουμε μπόνους στο αγαθο που παράγουμε κερδίζουμε περισσότερα αγαθά.
Διάβασα οτι κερδίζεις 1 αγαθό οπότε μάλλον δεν έχεις μπόνους στο αγαθό που παράγεις.

Το εμπόριο ειναι και αυτό ενα κομμάτι του παιχνιδιού, δε βρίσκεις πάντα τα αγαθά που χρειάζεσαι αλλά προχωρόντας στο παιχνίδι, κάνοντας φίλους και εντασόμενοι σε μια συντεχνία είναι ευκολότερο να αλλάξουμε τα αγαθά μας.

Ελπίζω να βοήθησα.
Οτιδήποτε αλλο χρειαστείς μπορείς να ρωτησεις είτε εδώ είτε και στο τσατ του παιχνιδιού οπου μπορείς να βρεις βοήθεια.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31150

Guest
σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας.
προχωρωντας και βλεποντας λοιπον.
αυτα τα εξτρα παιχνιδια που αναφερεις talamanta δεν τα εχω συνσντησει η προφανως δεν ξερω που να κοιταξω.
 
Κορυφή