προβλημα φορτωσης ΠΜΣ

lorin2

Νέο Μέλος
Εδω και 3 μερες δεν μου φορτωνει το Πεδιο Μαχης Συντεχνιας και ετσι δεν μπορω να παιξω
 

finrοd

Banned
Στο ΚΥ για να το δουν. Στείλε μαζί κι ένα αποτύπωμα των δεδομένων π' αναγράφονται στο πλαίσιο «Πληροφορίες» στην Καρτέλα των Ρυθμίσεων, στην οποία πηγαίνεις επιλέγοντας το τρίτο από τα δεξϊά κουμπί στην κάτω αριστερή γωνία τής οθόνης τού παιχνιδιού.
Κέντρο Υποστήριξης
 
Τελευταία επεξεργασία:

talamanta

Καμένος Χρήστης
Εμένα που δεν φορτώνει ο ΣεΣ από το κινητό;
Καλησπερα απο αυτο ξεκινησαν .....ολα
αντι να σχεδιασει απο την αρχη ενα ξεχωριστο φοε μονο για τα κινητα
η ΙΝΝΟ προσπαθησε να ενσωματωσει την εκδοση για κινητα στην ηδη υπαρχουσα που ειχε σχεδιαστει για υπολογιστες
στην πορεια ομως συνειδητοποιησε οτι καποια τμηματα δεν μπορουσαν να ...μεταφερθουν στην εκδοση για κινητα
γιατι εχουν βασιστει σε παλαια λειτουργικα συστηματα
(εγω φυσικα υποψιαζομαι οτι μπορει να παιζει // και κατι αλλο δηλ να εχει σχεση με τα δικαιωματα του δημιουργου του ΣεΣ σε σχεση με την ΙΝΝΟ)

Ετσι ξεκινησε και η μη προθυμια να το πω ? σκοπημη βαριεστημαρα ? της ΙΝΝΟ σχετικα με τον ΣεΣ
οκ ας ειμαι ευγενικη
ας πουμε οτι ΣεΣ επαψε να ειναι ο πρωταρχικος της στοχος για διορθωσεις βελτιωσεις κλπ
θα μου πειτε πρωταρχικος δεν ηταν αλλα εχουν περασει τοσα χρονια .....ακομη και τελευταιος στην λιστα των στοχων της να ηταν
παλι κατι επρεπε να ειχε κανει
εστω να βαλει ενα φιογκακι πανω στις πολιορκιες , μια δαντελιτσα γυρω απο τους τομεις

Λοιπον για να πω ξεκαθαρα τα πραγματα δεν μπορει να ''βαλει΄΄ τον ΣεΣ στην εκδοση για κινητα
Στην αρχη οταν ... το εμπεδωσε δηλ οτι δεν θα μπορεσει να ενσωματωσει και τον ΣεΣ στα κινητα
σκεφτηκε να τον ''τελειωσει'' και απο την εκδοση των υπολογιστων
καπως ετσι μας προεκυψε ...ο ταρζαν με την ζουγκλα
ομως οι απανταχου παιχτες ...αντισταθηκαν
και τωρα με τα Πεδια Μαχων παλι το ιδιο προσπαθησε/θει να κανει ......
Εαν οι παιχτες ...ξεχασουν τον ΣεΣ .....τοτε θα βρει το πατημα που ζηταει

Ακολουθει ταλιο ασχετο
Εαν λεω ανακριβειες ζητω σγμ
ομως ας μου πουν επισημα σε ποιο σημειο ακριβως

Μην φευγετε ακολουθει και,,, μαντιο ασχετο
Εχετε αναρωτηθει ενδομυχα φοεκητακια μου μηπως οι ολιγαρχες των ΣεΣ δεν ειναι αμιγως αυτοφωτοι?
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή