πως μπορω να εχω μόνο επαναλαμβανομενες αποστολες;

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser27336
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser27336

Guest
στον κοσμο Α ειμαι στη σημερινη εποχη και εχω και τις τρεις αποστολες επαναλαμβανομενες.
στον κοσμο Β που ειμαι και εκει στη σημερινη εποχη ,εχω μόνο 2 αποστολες επαναλαμβανομενες και μια αποστολη ιστορίας.το ερωτημά μου ειναι το εξης:
πως θα γινει να έχω και στον Β' κοσμο 3 επαναλαμβανομενες;
Επισης ,οι αποστολες ιστορίας ειναι συγκεκριμενες για καθε εποχη;αν ναι,οταν τις τελειωσει καποιος,τι γινεται,εμφανιζονται μονο οι επαναλαμβανομενες;
 

finrοd

Banned
οι αποστολες ιστορίας ειναι συγκεκριμενες για καθε εποχη;
Ναι, είναι συγκεκριμένες για κάθε εποχή.
Σαν ολοκληρώνονται εμφανίζονται οι αποστολές ιστορίας τής αμέσως επόμενης εποχής.
στον κοσμο Α ειμαι στη σημερινη εποχη και εχω και τις τρεις αποστολες επαναλαμβανομενες.
Έψαξες καλά; Απ' όση γνώση έχω, αν διεκπεραίωσες τις αποστολές της ιστορίας τής σημερινής, θα έπρεπε να σου εμφανιστεί η πρώτη αποστολή ιστορίας τής αυριανής εποχής.
 

dio21

Καμένος Χρήστης
και εγω νομιζω οτι οι επαναλαμβανομενες ειναι 2...
αν 'κολλας' την αποστολη Ιστοριας, μενουν αλλες 2...
οι αποστολες Ιστοριας ανοιγουν διαδοχικα και δεν υπαρχει περιπτωση -απο οτι ξερω- να κολλησουν στη σημερινη...
 

nouliadis

Καμένος Χρήστης
εχει κανει λαθος σιγουρα.οι επαναλαμβανομενες ειναι μονο 2
 

finrοd

Banned
Σωστό θαρρώ πως είναι αυτό. Αυτός είναι κι ο λόγος που δεν μπορείς να έχεις στις στρατιωτικές εφεδρείες τής πόλης μονάδες πέρα από δύο μεταγενέστερες εποχές τής τρέχουσας εποχής της.
 
Κορυφή