Συζήτηση 10η Επέτειος Forge!

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας για την εκδήλωση των 10 χρόνων του Forge of Empires!
 

poiuy22345

Ενεργό Μέλος
Καλά μπορούμε να μιλάμε για τα λάθη και τις παραλείψεις, μα αναγνωρίζουμε και τις αξιόλογες δημιουργίες. Έτσι λοιπόν γι'αυτήν την εκδήλωση το λιγότερο που μπορώ να πω είναι ένα μεγάλο μπράβο σ'όλους όσοι συνέβαλλαν στην σύλληψη και υλοποίησή της! Πρωτότυπη ιδέα για το παιχνίδι εύκολη γενικά(ειδικά, για το κτήριο, δεν κάνω την ανάλυση) με καλές ανταμοιβές και υψηλότερη πιθανότητα να κερδίσεις την ημερήσια ανταμοιβή(αν συνυπολογίσουμε τις πιθανότητες για να πέσεις σε κελί που την δίνει ε δεν ξέρω τότε, αλλά και πάλι στα περισσότερα κελιά μπορεί να την τύχεις) σε σχέση με άλλες εκδηλώσεις, ενώ και το κτήριο μου άρεσε αρκετά. Ωραία ιδέα να αλλάζει και η εποχή στο ταμπλό και να βελτιώνονται κι οι ανταμοιβές και το επιστέγασμα της επιτυχίας είναι η καινούργια μουσική!!! Γιατί εγώ προσωπικά την υπολογίζω πολύ.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ FOE!!!
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
ΠΕΡΑΣΑΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΕΕΕΕ?

Ειρηνη μου και μεις ακομη εδω **
Αχ και τι δεν θα δινα για να ειχαν περασει μονο 2 .... ( η ερμηνεια του εν του βαθει μηνυματος της προηγουμενης προτασης ....δικη σας)
Ακολουθει το γνωστο ταλιο ...ασχετο
**.... αυτο κι αν δεν ειναι εκπληξη !!!
βασικα αγγιζει ορια αθλου, υπομονης, επιμονης και ...εμμονης
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
ΠΕΡΑΣΑΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΕΕΕΕ?

Ειρηνη μου και μεις ακομη εδω **
Αχ και τι δεν θα δινα για να ειχαν περασει μονο 2 .... ( η ερμηνεια του εν του βαθει μηνυματος της προηγουμενης προτασης ....δικη σας)
Ακολουθει το γνωστο ταλιο ...ασχετο
**.... αυτο κι αν δεν ειναι εκπληξη !!!
βασικα αγγιζει ορια αθλου, υπομονης, επιμονης και ...εμμονης

Πρώτες μπήκαμε... τελευταίες θα βγούμε :p

Χρόνια μας Πολλά και ακόμα περισσότερα!!!
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εμείς που παίζουμε 10 χρόνια κάνα δωράκι?? Το εβεντ δίνει σε όλους το ίδιο.. Τι 1 χρόνο παιζεις τι 10 το ίδιο κ το αυτό..
Έτσι επιβραβευετε τόυς παιχτες 10ετιας?

Εμένα που σας "ανέχομαι" 10 χρόνια τι δώρο θα μου κάνετε? LOL
Εκείνο το λευκό σακάκι με τα μεγάλα μανίκια που δένει πίσω?
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Εμένα που σας "ανέχομαι" 10 χρόνια τι δώρο θα μου κάνετε? LOL
Εκείνο το λευκό σακάκι με τα μεγάλα μανίκια που δένει πίσω?

Εγώ προσωπικά είμαι ο πιο ήσυχος στο παιχνίδι.. Ζήτημα να έχω γράψει 2-3 καλημερες όλα αυτά τα χρόνια..
 

albertus magnus

Καμένος Χρήστης
Συμφωνω οτι ο Μητσος με 600 περιπου μηνυματα ειναι γενικα ησυχος. Εγω εχω λιγα παραπανω οποτε ειμαι και εγω ησυχος πολυ. Αντε να εχω πει μια καλησπερα παραπανω. Αλλα να πω οτι θελω 1 μηνα ακομα για τα 10 χρονια (23/5/2012 εγγραφηκα) οποτε για αυτο μαλλον με κοβετε απο τα δωρα!!!
 

panostall

Μέλος
τα ποσοστα να φτιαχνατε για τα δωρακια που δινεται για τα 10 χρονια του ΦΟΕ και που γελανε και οι πετρες με αυτα και οχι μονο οι μαθηματικοι.
Το εβεντ ειναι τουλαχιστον αστεια τα δωρα που δινει. Περιμενα πολλα περισσοτερα για εμας που παιζουμε 5 χρονια και οχι 10
11.000 διαμαντια για να μην παρω ουτε ενα δωρο. Το λες και πολυ μεγαλη επιτυχια αυτο το εβεντ για ολους μας
 
  • Like
Αντιδράσεις: *iris*
Κορυφή