Event...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28960
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser28960

Guest
Γειά χαρά σε όλη την παρέα! Καταιγίδα τα event πλέον...και ξανά η ίδια ιστορία...εύκολες αποστολές για όσους έχουν τελειώσει το χάρτη και ακατόρθωτες για όσους είναι πίσω...Φτάνει πια με το "ανίχνευσε μια επαρχία" και "κατάκτησε μια επαρχία"...ΔΩΣΤΕ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ, ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ. Στον Β που είμαι μπροστά κάνω πλάκα και στον C που είμαι πίσω αδυνατώ να προχωρήσω και φαντάζομαι ότι το ίδιο γίνεται και με όλους όσους είναι στην ίδια θέση...
 

DeletedUser

Guest
σε αυτες τις περιπτωσεις πρεπει να κανεις δυο πραγματα.ή να κρατας μια επαρχια χωρις να την ανυχνεψεις μεχρι να ερθει το η αποστολη του εβεντ ή να φτιαξεις στρατο και να νικησεις στα γρηγορα τον τελαιυτεο που εχεις ανιχευσει.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Γειά χαρά σε όλη την παρέα! Καταιγίδα τα event πλέον...και ξανά η ίδια ιστορία...εύκολες αποστολές για όσους έχουν τελειώσει το χάρτη και ακατόρθωτες για όσους είναι πίσω...Φτάνει πια με το "ανίχνευσε μια επαρχία" και "κατάκτησε μια επαρχία"...ΔΩΣΤΕ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ, ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ. Στον Β που είμαι μπροστά κάνω πλάκα και στον C που είμαι πίσω αδυνατώ να προχωρήσω και φαντάζομαι ότι το ίδιο γίνεται και με όλους όσους είναι στην ίδια θέση...
Εχεις απολυτο δικιο
σε καποια προηγουμενα ειχε φανει οτι ειχαν δωσει λυση
ειχαν βαλει δικαιωμα διπλης επιλογης
..μετα μαλλον το ξανασκεφτηκαν ... η ψαλιδα μπορει να μην ηταν τοσο .. εποικοδομητικη απο καθε αποψη
αλλωστε οπως λεει και ο σοφος λαος μας
'' μάραθο το μάραθο, γεμίζ' η γριά τον κάλαθο ''
 

DeletedUser28960

Guest
...ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ...ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ? ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΩΘΟΥΝ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ? ΚΡΙΜΑ...
 
Κορυφή