Συζήτηση Halloween 2021

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Αν έχετε ερωτήσεις, σχόλια ή προβλήματα σχετικά με την εκδήλωση του Halloween 2021, μπορείτε να σχολιάσετε σε αυτό το θέμα!
 

Smerna

Μέλος
Το τελικό κτιριο ειναι άνευ σημασιας
οι ημερήσιες ανταμοιβές καλες αλλα με πολυ μικρό ποσοστό ώστε να ξοδεύονται διαμαντια

Τωρα τελευταια βλέπουμε σε καποια εβεντ να δίνουν κτιρια κατώτερα οταν υπαρχουν πολυ καλα ημερήσια δωρα.
Γνώμη μου έξυπνο εκ μέρους της Inno, οπως και να το κανουμε ειναι επιχειρηση, προσφέρει ενα παιγχνιδι δωρεάν.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ YZF

Διαχειριστής
Μέλος προσωπικού
Διαχειριστής
Το ειδικό κτήριο για πολλούς παίχτες που είναι σε αρχικό στάδιο ανάπτυξης είναι ότι πρέπει βγαίνει στο επίπεδο 2 και χωρίς διαμάντι συν ότι κερδίσουν από τα ημερήσια...άρα μια χαρά όλα!
 

Panos FC

Νέο Μέλος
καλησπέρα, θεωρείτε λογικό να έχω προχωρήσει μέχρι τέλους και να μην βρίσκω όλα τα αρκουδάκια (μου λείπει ένα). Είναι δίκαιο κάποιοι παίχτες να βρίσκουν όλα τα αρκουδάκια και κάποιοι όχι; Από τη στιγμή που ανοίγω όλα τα κρυφά μέρη, παίζω όλα μου τα εισιτήρια, είμαι καθημερινός και ενεργός παίχτης, δεν θα έπρεπε να έχω την δυνατότητα να διεκδικήσω τα έξτρα εισιτήρια;
Επίσης σήμερα έπαιξα 2 πακέτα των 395 και παρόλο που προχώρησα αρκετά, δεν βρήκα το σημερινό αυτοκόλλητο. Στον άλλο μου λογαριασμό, σε μισό λεπτό το βρήκα, είναι αυτό δικαιοσύνη και ισονομία; Έχασα χωρίς να φταίω το έξτρα πακέτο με πόντους κλπ. Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω γι αυτό το event, απλά απαράδεκτο
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Λυπούμαστε που δε καταφέρατε να κάνετε την ίδια πρόοδο και στους δύο κόσμους που παίζετε .
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. Θα το μεταφέρουμε στους σχεδιαστές μας για να το λάβουν υπόψη προς βελτίωση του μηχανισμού της εκδήλωσης.
 

Panos FC

Νέο Μέλος
Λυπούμαστε που δε καταφέρατε να κάνετε την ίδια πρόοδο και στους δύο κόσμους που παίζετε .
Ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. Θα το μεταφέρουμε στους σχεδιαστές μας για να το λάβουν υπόψη προς βελτίωση του μηχανισμού της εκδήλωσης.
Το εβεντ αυτό τρέχει με τον ίδιο αδικο τρόπο εδώ και χρόνια πλέον. Οπότε δεν περιμένουμε κάποια αλλαγή, καλο είναι να εξηγούνται τα πράγματα από πριν, να λέτε πχ ότι "όσο και να ψάξετε, κάποιοι δεν θα βρείτε όλα τα υλικά γιατί έτσι το έχουμε σχεδιάσει, οπότε μην σκάτε κιόλας και μην χαλάτε τα διαμάντια σας χωρίς λόγο". Έτσι να είμαστε ενήμεροι και να αποφασίζουμε αν θέλουμε να παίξουμε
 

Kortez

Μέλος
Το εβεντ αυτό τρέχει με τον ίδιο αδικο τρόπο εδώ και χρόνια πλέον. Οπότε δεν περιμένουμε κάποια αλλαγή, καλο είναι να εξηγούνται τα πράγματα από πριν, να λέτε πχ ότι "όσο και να ψάξετε, κάποιοι δεν θα βρείτε όλα τα υλικά γιατί έτσι το έχουμε σχεδιάσει, οπότε μην σκάτε κιόλας και μην χαλάτε τα διαμάντια σας χωρίς λόγο". Έτσι να είμαστε ενήμεροι και να αποφασίζουμε αν θέλουμε να παίξουμε
:+1::+1::+1::+1::+1:
 
Κορυφή