Επιλυμένο Himenji

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Zouao ο 5ος

Νέο Μέλος
Καλημερα.
ειναι η 3η ίσως και 4η μερα που το Himenji δεν μου εδωσε κανένα δωρο από τις μάχες..
υπάρχει καποιο bug? ( Επιπεδο 18 - Κοσμος B)
 

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Καλημερα.
ειναι η 3η ίσως και 4η μερα που το Himenji δεν μου εδωσε κανένα δωρο από τις μάχες..
υπάρχει καποιο bug? ( Επιπεδο 18 - Κοσμος B)

Για να μπορέσουμε να ελέγξουμε αν υπάρχει πιθανό σφάλμα στο λογαριασμό σου θα πρέπει να κάνεις αίτηση υποστήριξης.
Ωστόσο, θα πρέπει να θυμάσαι ότι οι πιθανότητες για να πάρεις κάποιο δώρο από τις μάχες στο επίπεδο 18 είναι 29,93% . Αυτό σημαίνει πως υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες να μη πάρεις κάποιο δώρο.
 

Zouao ο 5ος

Νέο Μέλος
Καταλαβαινω απολυτα τα ποσοστα..
ομως.. 29,93 ειναι σχεδον 1/3 .. που σημαινει οτι στις 6 προσπαθειες θα επρεπε να ειχαν βγει περιπου 2 ή εστω μια στη χειροτερη..
εδω τωρα μιλαω για 3χ6=18 προσπαθειες με μηδεν δωρα.. και οκ μια μερα να μην βγαλει το καταλαβαινω .. μπορει και να τυχει.. 3 σερι ειναι περιεργο..
Φυσικα να πω οτι εχει τυχει στο παρελθον να μου βγαλει 3/6 δωρα.. που ειναι 50% πολυ πάνω απο το ποσοτο..
Δεν θα πεθανουμε παιχνιδι ειναι .. περναμε καλα.. ..:)

απλα ειπα να το ανεφερω μηπως και υπαρχει καποιο bug ή αλλαξε κατι στο τροπο που υπολογιζονται τα δωρα και οι πιθανοτητες..
 

Vilya

Ενεργό Μέλος

Έχει επιλυθεί.
Για δική σας διευκόλυνση παρακαλούμε να διαβάσετε το σχετικό άρθρο σχετικά με τις αναφορές σφαλμάτων.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή