Venezian Contest 2019 !!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Φοεκικα κορίτσια και αγόρια μου σας χαιρετώ ξανά και σας καλωσορίζω σε νέο διαγωνισμό που θα μοιράσει πάλι σε 4 τυχερούς παίκτες από 500 διαμάντια.Αν και ξέρω πως ήδη μπήκαμε στο πνεύμα της αναμονής της νέας ανοιξιάτικης εκδήλωσης , εγώ θα σας ζητήσω να μου ανεβάσετε φωτο από τα βενετσιάνικα κτίρια που έχετε στην πόλη του forge of empires!!
Οι 4 φωτογραφίες με τα περισσότερα λαικ κερδίζουν απο 500 διαμάντια και σε περίπτωση ισοβαθμίας θα γίνει ψηφοφορία.Ο διαγωνισμός κλείνει την Κυριακή 31 Μαρτίου στις 23.59 και θα γίνεται δεκτή μια συμμετοχή ανά παίκτη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser32320

Guest
image15335[1010].jpg

Κερκυρα 2019
 

DeletedUser32594

Guest
Φοεκικα κορίτσια και αγόρια μου σας χαιρετώ ξανά και σας καλωσορίζω σε νέο διαγωνισμό που θα μοιράσει πάλι σε 4 τυχερούς παίκτες από 500 διαμάντια.Αν και ξέρω πως ήδη μπήκαμε στο πνεύμα της αναμονής της νέας ανοιξιάτικης εκδήλωσης , εγώ θα σας ζητήσω να μου ανεβάσετε φωτο από τα βενετσιάνικα κτίρια που έχετε στην πόλη του forge of empires!!
Οι 4 φωτογραφίες με τα περισσότερα λαικ κερδίζουν απο 500 διαμάντια και σε περίπτωση ισοβαθμίας θα γίνει ψηφοφορία.Ο διαγωνισμός κλείνει την Κυριακή 31 Μαρτίου στις 23.59 και θα γίνεται δεκτή μια συμμετοχή ανά παίκτη.
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Αντε να σας δειξω και γω μια βενετσιανικη ..ατμοσφαιρικη αποψη της διασημης ''αλλα ντ' αλλων'' πολης μας !!!??? (τα θαυμαστικα τα εβαλε η ταλα και τα ερωτηματικα η μαντα) και επειδη ειναι και πανεμορφη εβαλαν και εναν εχτρα ''διακοσμητικο'' βραχακι γιατι οπως λεει και η γνωστη ρηση οποιος φυλαει τα ρουχα του εχει τα μισα

upload_2019-3-27_21-31-34.png


ασχετο
και μια που μιλαμε για ..την εκδηλωση που ελαβε χωρα στην Βενετια θα βαλω και μια εικονα απο εκει

upload_2019-3-27_21-40-14.png
 

MarkDr

Καμένος Χρήστης

lolitaki

Καμένος Χρήστης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή