Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. gamespeopleplay

    Κατάσταση πλοίου

    Καλησπέρα και καλό απόγευμα. Αγαπητέ finrod, αυτό που έγραψα είναι απλά αυτό που παρατηρώ να συμβαίνει με το δικό μου καράβι. Το επιδιορθώνω, ελέγχω την κατάστατή του και δεν ξεκολλά ποτέ από το 85% (αυτό πριν από την επιλογή του πληρώματος). Εις μάτην τα αγαθά της επιδιόρθωσης. Χαζομάρα μου να...
  2. gamespeopleplay

    Κατάσταση πλοίου

    Καλησπέρα και καλό απόγευμα. Το πλοίο, ΜΕΤΑ την επιδιόρθωση της βλάβης και ΠΡΙΝ την επιλογή του πληρώματος μου, η οποία μπορεί νά αυξήσει ή να μειώσει τήν λειτουργικότητά του, βρίσκεται σε κατάσταση 85%. Αν το πλήρωμά μου ΔΕΝ επηρεάζει την λειτουργικότητά του τότε αυτό αναχωρεί με αυτό τό...
  3. gamespeopleplay

    Συζήτηση: Πασχαλινή Εκδήλωση 2016

    Καλημερα. Συμφωνα με την επισημη ανακοινωση του παιχνιδου, το πασχαλινο ιβεντ τελειωνει σημερα, 4 Απριλιου. Συμφωνα με την καρτελα του ιβεντ, που βρισκεται στις πολεις, αυτο ληγει μετα απο 1 μερα και 1 ωρα, δηλαδη αυριο. Ποιο απο τα δυο ισχυει? Θα μπορουμε μεχρι και αυριο να ανταλλαξουμε τα αυγα...
  4. gamespeopleplay

    Τελευταια αποστολη Mandrubar.

    καλησπέρα καί καλή χρονιά! ο δικός μου frosty είναι μνημονιακός. μού ζητά τεράστιο ζαχαροπλαστείο: ενώ μπορώ νά τού προσφέρω μόνο μεγάλο:
  5. gamespeopleplay

    Συζήτηση: Χειμερινή Εκδήλωση 2015

    καλημερα και καλη χρονια σε ολους! ο frosty μου ζητα να πουλησω το τεραστιο ζαχαροπλαστειο: στην πολη μου ομως διαθετω μονο το μεγαλο ζαχαροπλαστειο: αυτο σημαινει πως δεν θα μπορεσω να ολοκληρωσω την αποστολη?
Κορυφή