Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Ιδέα Χάρτης Ηπείρων Συντεχνίας - Σταδιακή απαξίωση παιχνιδιού

    Πάλι στο ίδιο έργο θεατής είμαι, Σες δεν γίνεται καμία βελτίωση γιατί απλά δεν υποστηρίχθηκε να υπάρχει για τα κινητά τρόπος, όπως φτιάχτηκε !
  2. Επιλυμένο ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ INNO GAME?

    Η απλή λύση που θα σας προτείνω εγώ είναι μια κάρτα V_______ για δεύτερη επιλογή στο κινητό σας.
  3. Συζήτηση Εκστρατεία Συντεχνίας - Αναβάθμιση

    Καλημερα και καλο μηνα, καποιες σκεψεις για το 5ο επιπεδο. Γιατι δεν μπορουμε να αναβαθμισουμε τα υπαρχοντα Ουρανοσκοπια και Φλογες τελετουργιας? Θα βοηθησουν τους παικτες να ασχοληθουν με το 5ο επιπεδο της Εκστρατειας και επιτελους θα ειχανε σωστη χρηση! Η Αμυνα πολης οπως οριζει η ιδια εννοια...
  4. THE BEST GUILD IN FOE *** ΤΡΕΛΑΔΙΚΟ ***

    Το βιντεάκι σας είναι σκέτη απόλαυση! Η Ethereum και εγώ προσωπικά ευχόμαστε τα καλύτερα για τη νέα Χρονιά , το 2023 να μας βρεί όλους χαρούμενους και με Υγεία!
  5. Επιλυμένο Προβλημα φορτωσης σελιδας παιχνιδιου

    Καλημέρα σας, ευχαριστώ για την βοήθεια! έxετε δίκιο, ήθελε να κάνω update τους drivers της κάρτας γραφικών.
  6. Επιλυμένο Προβλημα φορτωσης σελιδας παιχνιδιου

    Καλησπέρα σας, θέλω να επισημάνω πως από τις 13-11-22, το παιχνίδι δεν λειτουργεί κανονικά στην έκδοση για τον Υπολογιστή. Παραθέτω το πρόβλημα που αντιμετωπίζω. Αφού κάνω είσοδο στον λογαριασμό μου, μετρά από 5 λεπτά, παραφορτώνει την σελίδα ο Chrome και εξαφανίζεται η πόλη μου και βλέπω...
  7. Επιλυμένο ΣΦΑΛΜΑΤΑ...μκρα ή μεγαλα...!!!

    Διορθωθηκε ευχαριστουμε!
  8. Επιλυμένο ΣΦΑΛΜΑΤΑ...μκρα ή μεγαλα...!!!

    Καλησπερα σας, μετα την αλλαγη που εγινε, στην Ημερισια Προσκληση η φιγουρα με τα τραπουλοχαρτα ειναι μεγαλη και καλυπτιει το κουμπι <Συγκεντωσε> , με αποτελεσμα να μην μπορω να συλλεξω τους ποντους του Καστρου και το Ξεχωριστο Στρατιωτικο Σεντουκι! Παρακαλω για την αμεση διορθωση του σφαλματος...
  9. Διαγωνισμός Διαγωνισμός: Οι καλύτερες στιγμές στο Forge!

    Ευχαριστούμε πολύ!!
  10. Διαγωνισμός Διαγωνισμός: Οι καλύτερες στιγμές στο Forge!

    Καλησπέρα παιδιά Στα ομαδικά διαδικτυακά παιχνίδια δεν έχω κάποια τρομερή εμπειρία, έχω όμως συναντήσει εδώ πολύ καλό κλίμα από τους περισσότερους συμπαίκτες μου, που έγιναν με το καιρό είτε σύντεχνοι μου είτε φίλοι μου και ομαδικά πορευόμαστε! Η προσωπική μου ιστορία σε αρκετούς είναι γνωστή...
  11. FOE 3ο Επιπεδο Εκστρατεια Συντεχνιας (Ζουγκλα)

    Καλημέρα παιδιά του FOE Ανέβασα το τρίτο μέρος της Ζούγκλας!! 3ο Επιπεδο Εκστρατεια Συντεχνιας Α'Μερος (Ζουγκλα) Υστερος Μεσαιωνας 3ο Επιπεδο Εκστρατεια Συντεχνιας Β΄ Μέρος (Ζουγκλα) Υστερος Μεσαιωνας Καλή απόλαυση!
  12. FOE 2ο Επιπεδο Εκστρατεια Συντεχνιας (Ζουγκλα)

    FOE 2ο Επιπεδο Εκστρατεια Συντεχνιας (Ζουγκλα) Υστερος Μεσαιωνας Επιθετικα ΜΚ Δια - Ααχεν - Μοντε στο 10 επιπεδο Αυτοματες μαχες Ευχαριστω που το παρακολουθατε!! FOE 2o Επίπεδο Εκστρατείας Συντεχνείας
  13. FOE 1o Επίπεδο Εκστρατείας Συντεχνείας

    Καλησπερα σε ολα τα μελη! Με χαρα σας ενημερωνω πως εφτιαξα νεο βιντεακι στο λογαριασμο μου, που δειχνει πως γινονται οι Αυτοματες μαχες στο 1ο επιπεδο δυσκολιας στην Εκστρατεια της Συντεχνειας. Προυπόθεση των νικών που θα παρακολουθησετε ειναι τα Επιθετικα σας ΜΚ στο 10 ανεβασμενα, να εχετε...
  14. Συζήτηση Σύστημα Κάστρου

    Καλη προσθηκη στο παιχνιδι για να ενεργοποιηθουν και αυτοι που κανουν ΜΟΝΟ διαπραγματευσεις σε Ζουγκλα και Πεδια! Πρεπει να το βλεπουμε σφαιρικα ενα θεμα και αυτο ελλειπε για αυτους τους συμπαικτες μας!
  15. Συζήτηση Οδηγίες FOE 2021!!

    ΓΕΝΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ FOE Συμβουλές Πάντα να προγραμματίζεις το μέλλον Θυμήσου να χρησιμοποιείς τους Forge πόντους σου πριν γεμίσει η μπάρα Προσπάθησε να ξεκινήσεις την παραγωγή των ενισχυμένων αγαθών όσο πιο νωρίς μπορείς Χρησιμοποίησε τα ενισχυμένα αγαθά σου για να τα ανταλλάξεις στην...
  16. Χρόνια πολλά καλή Χρονιά

    Καλημέρα!!! Καλή χρονιά σε όλους με υγεία και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!!!
  17. Ο Θόλος τι κάνει και γιατί είναι σημαντικό ΜΚ

    Εφόσον ενοχλεί μπορώ να το αποσύρω άμεσα!
  18. Ιδέα Συμμαχίες στο ΠΕΣ

    Τα Πεδία Μαχών Συντεχνιών είναι αυτά που καθορίζουν βαθμολογικά της συντεχνίες στην κατάταξη! Υπό αυτό το πρίσμα δυο αρχηγοί συντεχνιών μπορούν να μιλήσουν και να κάνουν συμμαχία. Ο σκοπός του Πεδία Μαχών Συντεχνιών είναι η κατάταξη της συντεχνίας ανάλογα με την βαθμολογία μας, άρα αν δεν...
  19. Ο Θόλος τι κάνει και γιατί είναι σημαντικό ΜΚ

    Συμφωνώ Δημήτρη για τις προσθήκες, εξαρτάται από τον χρήστη και την όποια χρήση θα κάνει εντός της πλατφόρμας, επίσης σωστά αναφέρεις "τιμωρούνται αυτόματα από το σύστημα μας όταν αυτό εντοπίσει παράνομη λειτουργία", όπως snipe , λεηλασίες πόλεων κλπ. και βεβαίως οι κανόνες του Θόλου...
  20. Ο Θόλος τι κάνει και γιατί είναι σημαντικό ΜΚ

    Καλημέρα σε όλους, μετά από παράκληση αρκετών συμπαικτών μου έφτιαξα το βιντεάκι που εξηγώ με απλά λόγια τι κάνει και γιατί είναι σημαντικός ο Θόλος σε ένα παίκτη και τον βοηθάει στην ανάπτυξη του! Το λινκ δεν είναι πλέον διαθέσιμο! Ευχαριστώ
Κορυφή