Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. GKCollect

    Επαναφορα διαδικασιων

    Προτεινω να γινεται αυτοματη επαναφορα των διαδικασιων του παιχνιδιου οταν αποδεδειγμενα υπαρχει καταστρατηγηση κανονων και λογω αυτης της καταστρατηγησης εχουμε αδικο οφελος προς καποια συντεχνια. Π.χ. Λογω καποιου Bug, κερδιζει πλεονεκτημα καποια συντεχνια. Απο τη στιγμη που ως οφειλε, δεν...
  2. GKCollect

    Επιλυμένο Server παιχνιδιού, εκτός λειτουργίας

    Χθες το απογευμα, την ωρα του ημερησιου υπολογισμου, ο σερβερ του παιχνιδιου στον Γ κοσμο, ηταν εκτος λειτουργιας. Το αποτελεσμα ηταν να μην μπορουν να μπουν οι παικτες στο παιχνιδι και να λαμβανουν σφαλμα 500. Αυτο συνεχιστηκε και για αρκετα λεπτα μετα τον υπολογισμο. Οτι συνεβει κατα τη...
  3. GKCollect

    Επιλυμένο Ολες οι επιλογες στα Αγγλικα

    Απο σημερα το πρωι ολες οι επιλογες, τα μενου και τα μηνυματα του παιχνιδιου ειναι στα Αγγλικα.
  4. GKCollect

    Σε ποιες περιπτωσεις εμφανιζεται αυτο το μηνυμα ;

    Κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου, ενω παιζουμε ή ακομη και οταν απλα ειμαστε σε ενα σημειο του παιχνιδιου και δεν κανουμε τιποτα, ποιες ειναι ολες οι περιπτωσεις που εμφανιζεται αυτο το μηνυμα ;
  5. GKCollect

    Συμβαινουν κι αυτα #2

    Θα ηταν καλο να υπαρχουν συζητησεις για καποια πραγματα που βλεπουμε να συμβαινουν και δεν μπορουν να εξηγηθουν. Αν εχετε οποιοδηποτε video που δειχνει κατι "ανεξηγητο" ή εχετε καποια στοιχεια ανεβαστε τα εδω για σχολιασμο. Αναρτησεις του στυλ "μου φαινεται οτι ο ταδε", "πιστευω οτι ο ταδε"...
  6. GKCollect

    Συμβαινουν κι αυτα

    Θα ηταν καλο να υπαρχουν συζητησεις για καποια πραγματα που βλεπουμε να συμβαινουν και δεν μπορουν να εξηγηθουν. Αν εχετε οποιοδηποτε video που δειχνει κατι "ανεξηγητο" ή εχετε καποια στοιχεια ανεβαστε τα εδω για σχολιασμο. Αναρτησεις του στυλ "μου φαινεται οτι ο ταδε", "πιστευω οτι ο ταδε"...
  7. GKCollect

    Μηδενισμος αγορας προσπαθειων στην Αρενα

    Καλη χρονια και χρονια πολλα. Με την αλλαγη του μηνα και τον μηδενισμο της Αρενας, δεν εχει μηδενιστει η αγορα προσπαθειων με μεταλλια.
  8. GKCollect

    Λαθος εστιαση χαρτη Ηπειρου

    Παρολο που ειμαι στην εποχη της Αφροδιτης και εχω τελειωσει ολες τις επαρχιες, καθε φορα που μπαινω στον χαρτη Ηπειρων εστιαζει στην εποχη του Εικονικου. Υποθετω, και ειναι λογικο οτι, οταν εχουν "τελειωσει" ολες οι επαρχιες, σε ολους τους χαρτες και επειδη υπαρχουν μαχες για ειδικο αγαθο στην...
  9. GKCollect

    Επιλυμένο Μαχες σε τομεα που δεν συνορευει με εχθρικους τομεις

    Δεν εχω εντοπισει το πως μπορει να γινει αυτο, αλλα, συμβαινει... Στον χαρτη της Σημερινης εποχης υπηρχε ενεργη πολιορκια στον τομεα 48.45. Ο πιο κοντινος "εχθρικος" τομεας ειναι σε 2 τομεις αποσταση (50.46) και η συντεχνια που τον κατεχει εχει κανει μεταφορα αρχηγειου, συνεπως δεν μπορει να...
  10. GKCollect

    Εξαφάνιση αποστολών και κόλλημα

    Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει, αλλά, εδώ και κάποιες μέρες όταν γίνονται κάποιες ακυρώσεις στις αποστολές, μετά από λίγο βγάζει κενό και δεν πατιέται καμία επιλογή. Στη συνέχεια, δεν μπαίνει στις αποστολές και πρέπει να γίνει ανανέωση του περιηγητή για να επανέλθει. Αυτό συμβαίνει αν γίνουν 5-10...
  11. GKCollect

    Κατασταση τομεων στις μαχες ΣεΣ

    Υπαρχει σφαλμα στην αρχικη, ενεργη κατασταση των τομεων στις μαχες ΣεΣ, με αποτελεσμα να μπορει να πατηθει το βελακι και να εμφανιστει πινακακι τοποθετησης πολιορκιας σε οποιονδηποτε τομεα. Αυτο γινεται σε ολους τους τομεις, ειτε ειναι αλλης συντεχνιας, ειτε κι αν εχουν χορηγηθει προσφατα, ειτε...
  12. GKCollect

    Επιλυμένο Σφάλμα στη συλλογή Ανδριάντα

    Έχω στην πόλη μου 8 Ανδριάντες στο επίπεδο 7 και συνήθως, όταν μαζεύω με τη χρήση των 5 διαμαντιών, δεν κάνει συλλογή σε όλους ή σε κάποιους Ανδριάντες. Παρόλο που δεν συλλέγει (αυτό φαίνεται και στο ιστορικό από το Θησαυροφυλάκιο), μηδενίζουν κανονικά και πρέπει να περιμένω 24 ώρες για την...
  13. GKCollect

    Κόλλημα στις αλλαγές εποχών ΣεΣ

    Αν κάποιος μπει σε κάποιον τομέα σε έναν χάρτη ΣεΣ π.χ. Σημερινή, κάνει κάποιες ενέργειες για πολιορκία ή μάχες σε έναν τομέα και πάει μετά στα μετάλλια, αν πατήσει να βάλει πολιορκία ή να κάνει μάχη κλπ, ενεργοποιείται ο χάρτης (δεν είναι "σκούροι" οι τομείς). Αν στη συνέχεια βγει από τον τομέα...
Κορυφή