Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. REWER

    Μια ερωτηση

    καμμία λογική εξήγηση,,,,,,,,, δεν είναι προσωπικό,,,,,,,,, παραπληροφόρηση,,,,,,,, θεωρείς,,,,,,,, και συγνώμη που το γράφω έτσι,,,,,,,,,, χαχαχαχ,,,,,,,,,,,,, :rolleyes:
  2. REWER

    Μια ερωτηση

    (πιο πολύ ως χρηστική πληροφορία το γράφω καθώς από τα likes σου καταλαβαίνω πως μάλλον βρήκες άκρη) :rolleyes: .............Τι να σας πώ κύριε, αν απο τα λαϊκ μου, βγάλατε ενα τέτοιο συμπέρασμα για εμένα. . . δεν έχω λόγια
  3. REWER

    Μια ερωτηση

    Απο την αρχή που έθεσα το θέμα προς συζήτηση μέχρι και σήμερα πρόσφατα πρίν απο λίγες μέρες με συνέπεια απο μέρους μου αφού διαπίστωσα το πρόβλημα και αυτό το έγραψα πολύ απλά και πολύ συγκεκριμένα, ότι ανεβάζοντας Δία 1 λέβελ, είδα διαφορά στην συμπεριφορά των Μονάδων μου, μέχρι που έβγαλα και...
  4. REWER

    Μια ερωτηση

    Δεν έχετε κανένα δικαίωμα ενώπιόν μου να απευθύνεστε σε άλλους ομιλητές παρά εμού με χαρακτηρισμούς, η λέξη τρολάρει για εμένα είναι προσβλητική και δεν την αποδέχομαι . Πάρτην πίσω και ζήτησε μου συγνώμη γιατί θα σε αναφέρω . Είμαι Έλληνας σας μιλάω Ελληνικά και είστε υποχρεωμένοι εφόσων θέλετε...
  5. REWER

    Μια ερωτηση

    Σας το έγραψα μία φορά ότι μόλις ανέβασα 1 επίπεδο αμέσως είχα αισθητή διαφορά στην στα αποτελέσματα των Μονάδων μου που έφεραν στις μάχες . Άν δεν σας είναι κατανοητό δεν μπορώ να κάνω τίποτα εγω για αυτό . Και πάμε τώρα στο προσωπικό θέμα καθώς ανώνυμα γράφεις αυτήν την φράση εσύ για εμένα και...
  6. REWER

    Μια ερωτηση

    Φίλε Δημήτρη το βρήκα τί συμβαίνει . Κολλούσα στην προσπάθεια 8 , 2η Πυραμίδα και είχα κολλήσει εκεί για πάνω απο 1 μήνα και ενω είχα ανεβάσει επίπεδα στα -ΜΚ ενίσχυση στρατού- και τότε ήτανε που έγραψα στο φόρουμ για κάτι που δεν κατανοούσα πώς είναι δυνατόν να συμβαίνει απο τη στιγμή που έχω...
  7. REWER

    Μια ερωτηση

    Τη μεγαλύτερη εμβέλεια, το γνωρίζω, Τα ανάλογα μπόνους έχω και εγω .. στο χειροκίνητο Αφού εξήγησα, μου δίνει μία και κατεβάζει την ενέργεια τέρμα με ενα χτύπημα ..
  8. REWER

    Μια ερωτηση

    Λοιπόν καλέ μου φίλε, δεν ξέρω το όνομα σου δεν ξέρω ποιός είναι απο πίσω απο την οθόνη, με ποιόν μιλάω, Χρυσοβαλάντης Αναστασιάδης λέγομαι εγω, είμαι απο Θεσσαλονίκη, Άκουσε με τί θα σου πώ, για τελευταία φορά και να ξέρεις ότι χρειάζεται κάποια διαδικασία για να βγάλω φωτογραφίες και να τις...
  9. REWER

    Μια ερωτηση

    Άν έχει τύχει σε άλλους παίκτες αυτό που συμβαίνει σε εμενα να μην μπορώ να περάσω Μονάδες που είναι 100% κάτω απο τις δικές μου Υπάρχει κάποιο μέρος όπου θα μπορούσα να κάνω παράπονο και να επιλυθεί το θέμα ; Γιατί αρκετές φορές είπα κάτι δεν βλέπω εγω καλά αλλά όχι κι έτσι να μην μπορώ να...
  10. REWER

    Μειωμένη Ισχύ ( ! )

    ........δυστυχώς αλλά παίχτηκαν όλοι οι συνδιασμοί και ιδιαίτερα με το ιππικό χάνει όλες τις μονάδες στο πρώτο κύμα και πάμε δεύτερη προσπάθεια επικρατεί μία αναλογία όπου χάνεται πάλι η προσπαθεια στο δεύτερο κύμα . προσπάθεια με την προσπάθεια κατέληξα να χάσω πάνω 40 μονάδες . Αυτό θέλω να...
  11. REWER

    Μειωμένη Ισχύ ( ! )

    Σε κάθε μία μάχη έχει διαφορετικό πεδίο, δηλαδή, η πρώτη μάχη ξεκινάει σε ενα πεδίο με Χ βαθμό δυσκολίας και η επόμενη προσπάθεια έχει διαφορετικό πεδίο με μεγαλύτερη δυσκολία, τα εμπόδια οι θάμνοι οι λίμνες τα μπόνους είναι διαφορετικά τίποτα δεν είναι στάνταρ, επομένως δεν είναι δυνατόν να...
  12. REWER

    Μειωμένη Ισχύ ( ! )

    Σε κάθε μία μάχη έχει διαφορετικό πεδίο, δηλαδή, η πρώτη μάχη ξεκινάει σε ενα πεδίο με Χ βαθμό δυσκολίας και η επόμενη προσπάθεια έχει διαφορετικό πεδίο με μεγαλύτερη δυσκολία, τα εμπόδια οι θάμνοι οι λίμνες τα μπόνους είναι διαφορετικά τίποτα δεν είναι στάνταρ, επομένως δεν είναι δυνατόν να...
  13. REWER

    Μειωμένη Ισχύ ( ! )

    Μου έφαγε πάνω απο 40 Μονάδες και δεκάδες συνδιασμούς αλλά δεν μπορεί να περάσει . Ποιό είναι το πρόβλημα, τι δεν πάει καλά ;;
  14. REWER

    Μία Ερώτηση & Μία Πρόταση

    ...ναί, θυμάμαι ότι υπήρξε ανάλογο θέμα, εγω κάνω μία πρόταση σύμφωνα με το σκεπτικό μου ότι το να μπορώ να έχω ενεργούς 300 πόντους αποθήκη με βοηθάει σε αρκετά πράγματα που αφορά τις θέσεις στα Κτίρια και τον χρόνο στην εύρεση σχεδίων, που στην δεδομένη στιγμή την ώρα δηλαδή που μαζεύουμε...
  15. REWER

    Μια πρόταση σχεδιασμού

    Οι χρυσές μπάρες των πόντων να τεμνηθούν με μία νοητή αυλάκωση σε δύο μέρη και ο ένας πόντος να γίνουν δύο πόντοι . Με κάθε κλικ στο ποντίκι να αφαιρείται ο πόντος ανα ένα . Η μπάρα να μεγαλώσει σε μήκος και να έχει την χωρητικότητα μέχρι τους εκατό πόντους . Αριστερά απο την μπάρα να υπάρχει...
  16. REWER

    Μία Ερώτηση & Μία Πρόταση

    Άς αφήσει ο σχεδιαστής ενα ποσό στην μπαρα να έχουμε όλοι μικροί μεγάλοι μέχρι 250-300 πόντους, ώστε να εισπράττεις το 24ωρο και να μπορείς να έχεις χρόνο να σκεφτείς τι θα κάνεις, είναι πάρα πολύ βασικό, είναι εργαλείο δουλειάς, οι 100 πόντοι είναι πολύ μικρό ποσό, και απο εκεί και πέρα δεκτό...
  17. REWER

    Μία Ερώτηση & Μία Πρόταση

    Με ποιό σκεπτικό οι σχεδιαστές υπολόγισαν και τοποθέτησαν όριο στην μπάρα των Πόντων στο 100 ;; Εισπράττω 300 πόντους απο την πόλη μου, που θα τους βάλω τους πόντους ;;; Που θα βρώ τον χρόνο εκείνη την ώρα να σκεφτώ τί χρειάζομαι να διαλέξω ενα κτίριο φίλου ανάλογα με την ανάγκη που έχω ανάλογα...
  18. REWER

    Επιλυμένο Ενα σφάλμα ( ! )

    Έχει χαθεί το χρονόμετρο απο χθές το απόγευμα
  19. REWER

    Συζήτηση Προβληματισμός για την πορεία της Εκδήλωσης

    Ακριβώς γι' αυτό γράφω για αυτό το θέμα, προβληματίστηκα γιατί έχω διαβάσει αρκετές φορές σε συζητήσεις και απο άλλους όπως και εσύ λές ότι έφτασες μέχρι το τέλος χωρίς να βάλεις διαμάντια και σε καλή κατηγορία αυτό το έχω ξανασυζητήσει παλιότερα και δεν μπορώ να κατάλβω πώς γίνεται να φτάνει...
  20. REWER

    Κέντρο Εκδηλώσεων

    Είχα δεί κάποιες αναφορές επάνω στο θέμα παλαιότερα αλλά δεν πίστευα ότι θα βγεί τελείως δεν πίστευα ότι ήταν βάσιμα τα αρνητικά σχόλια και οι υποθέσεις κατά του Κέντρου Εκδηλώσεων . Πόσο χρήσιμο ήτανε αυτό μπορώ να σας πώ, όπως σήμερα που πήγα να δώ την σειρά των Ιβέντ που πέρασαν και ποιό θα...
Κορυφή