Συζήτηση Αναβάθμιση 1.214

*iris*

CM
Μέλος προσωπικού
Community Manager
Εδώ μπορείτε να μας πείτε τη γνώμη σας σχετικά με το περιεχόμενο της αναβάθμισης 1.214
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
σοβαρα τωρα μας τρολετε κιολας ετσι?
εχετε την συγκεκριμενη υποβαθμιση του παιχνιδιου σαν βελτιωση??
μας κανετε κ πλακα?
δεν εχετε παρει χαμπαρι το τι κραξιμο πεφτει γιαυτο το θεμα στο φορουμ του μπετα??
το χειροτερο δε ειναι οτι εχουν γραφτει εκατονταδες μηνυματα γιαυτο το θεμα κ κανεις απο την εταιρεια δεν εδωσε σημασια σε κανεναν..
το καταλαβαινει οτι η κανει τις μαχες σε σεσ κ πεδιο απιστευτα αργες?
καταλαβαινει οτι ωθει ολους τους παιχτες (οσους εχουν μεινει βεβαια) να χρησιμοποιουν παρανομα λογισμικα κτλ για να κανουν μαχες?
το καταλαβαινει η εταιρεια οτι δεν ειμαστε πλεον κοροιδα κ θα σταματησουμε ολοι το παιχνιδι?
βαζετε την ιαση μοναδων στο σημειο που ηταν το οκ-τελος μαχης? πατατε στην συνηθεια ετων σωστα? θελετε να χαλαμε διαμαντια το πρωτο διαστημα απο το συνηθειο κ την βιασυνη? (οσοι δεν εχουν ενεργοποιημενο το κουτι επιβεβαιωσης)
κ αυτο ας παει στα κομματια..τσεκαρουμε την επιβεβαιωση.
αλλα γιατι κανετε το παιχνιδι πιο αργο?
εχετε παιξει ποτε το παιχνιδι??

απ τις τραγικοτερες υποβαθμισεις ολων των ετων..μακραν..

οποιοι βαζετε ακομα διαμαντια ειστε πραγματικα κοροιδα ομως.ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ.σταματηστε να πληρωνετε μεχρι να μας δωσουν. εμεις ειμαστε οι πελατες τους.
 

Zeus

Νέο Μέλος
μαλλον εχει πεσει το κερδος... μαλλον τα πελατακια μειωθηκαν σημαντικα και η εταιρεια κοιταει πως να αρπαξει με υπουλο τροπο τα διαμαντια των παιχτων
 

Smerna

Μέλος
Θα εχει ενδιαφέρον σημερα στο ΣΕΣ, αν και οι επαγγελματίες ειναι ηδη προετοιμασμενοι, σημερα μετα την αναβάθμιση απλα εκαναν τις τελευταίες δοκιμές στους χαρτες, ώστε να ειναι έτοιμοι στις 8
μην χάσουν και αυτοί την πελατεία τους, κριμα ειναι εχουν οικογένειες να θρεψουν
Βεβαια η αναβάθμιση δεν επηρεάζει διόλου την αυτόματη πολιορκια που μπαινει σε κλάσματα δευτερολεπτου
οποτε τα μποτ κλπ, ζουν και βασιλεύουν στο ΦΟΕ
 

silvo

Banned
Να ρωτήσω κάτι με το φτωχό μου το μυαλό! Αν δεν μπορείς να κάνεις αυτόματες μάχες, τότε τα προγράμματα δεν θα κάνουν μπαμ και θα φαίνεται ποιος κλέβει; Μπορείς άνετα να κρατάς timestabs με το πόσο γρήγορα κάποιος κάνει πολιορκία ή μάχες στο ΠΜ! Όχι; Βασικά κάτι δεν έχω καταλάβει καλά
 

ΑΛΜΕ

Νέο Μέλος
Καλημερα για αλλη μια φορα η εταιρια προσπαθει να διωξει τους παιχτες!!
1.Η θεση των διαμαντιων στις μαχες
2. Μη επικεντρωση στους τομεις
ολα συνηγορουν υπερ οσων χρησιμοποιουν bots
Αυτους θελετε μονο στο παιχνιδι? Προτεινω να το βαλετε σαν βασικο κανονα για να παιξει καποιος ΦΟΕ!
 

Jonathan Wick

Ενεργό Μέλος
Καλη η αναβαθμιση για τις μοναδες χωρις εποχη, οπως και για τα Στρατιωτικα κτιρια που σε παει αυτοματα στο επομενο για παραγωγη.
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Μεταξυ άλλων σέ υπολογιστή άλλαξε η σήμανση του απαγορευτικου στο πεδιο.. Μα συγνώμη μουτζα??εμείς πρεπει να σάς την ρίχνουμε όχι εσείς σέ εμάς.
 

silvo

Banned
Παίζει να μου εξηγήσει κάποιος πως κερδίζουν τώρα μεγαλύτερο πλεονέκτημα αυτοί με τα μποτάκια; Ειλικρινά ρωτάω, δεν είναι ειρωνία!

Εμένα το πρόβλημα είναι άλλο! Το παιχνίδι απαιτεί πολύ χρόνο και τώρα θα απαιτεί ακόμα παραπάνω και δεν είναι εύκολο να ασχοληθεί κανείς
 
Τελευταία επεξεργασία:

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
τωρα ειναι που κερδιζουν μεγαλυτερο πλεονεκτημα. γιατι οσοι χτυπανε με χερι χτυπανε ακομα πιο αργα απ οτι πριν.
οσοι χτυπαγανε με μποτ κτλ εξακολουθουν να χτυπανε το ιδιο ακριβως.
 

silvo

Banned
Τότε καλά κατάλαβα και ξαναθέτω την απορία μου! Δεν θα μπορείς να έχεις ευκολότερα αποδείξεις ότι κάποιος κλέβει έτσι;
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
αποδειξεις μπορει να εχει μονο η διαχειριση κ οι διαχειριστες μετα απο ελεγχους.
εμεις οι παιχτες δεν μπορουμε να αποδειξουμε τιποτα.
τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια ομως ολοι ξερουμε.
 

silvo

Banned
Έχεις δίκιο θα το θέσω αλλιώς! Θα είναι ευκολότερο να κάνεις υποδείξεις στη διαχείρηση για να ελέγξουν παίκτες!
 

mitsos nikaia7

Καμένος Χρήστης
Συγνώμη.. Η διαχειριστές του φόρουμ τι ρόλο έχουν ακριβώς? Διακοσμητικά στοιχεία σαν τα πανελ των πρωιναδικων? Γνώμη άποψη έχουν γία το παιχνιδι? Ανοίγετε θέματα- συζητήσεις μετά από αναβαθμίσεις κ μετα εξαφανιζεστε?
Καί μετά λέτε γιατί έχει νεκρωσει το φόρουμ. Μακράν το χειροτερο φόρουμ απ όλες τίς κοινότητες.
 

Smerna

Μέλος
τωρα ειναι που κερδιζουν μεγαλυτερο πλεονεκτημα. γιατι οσοι χτυπανε με χερι χτυπανε ακομα πιο αργα απ οτι πριν.
οσοι χτυπαγανε με μποτ κτλ εξακολουθουν να χτυπανε το ιδιο ακριβως.
Μα σε αναφορες που εχω κανει για πολυ γρηγορες μαχες και πολυ γρηγορες πολιορκιες, η απαντηση ειναι το σύστημα εντοπίζει αυτόματα τα μποτ, λαθος? Αφου τα εντοπίζει αυτόματα, μαλον δεν υπαρχουν. Και καποια βιντεο που στείλαμε, δεν ειναι αποδεκτά, επειδη δεν υπαρχει λογος ανησυχίας, το σύστημα εντοπίζει αυτόματα τα μποτ.
 

SCORPIOS

Banned
ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΑΝΘΑΣΤΟ ΕΝΤΟΠΙΣΕ ΟΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΜΠΟΤ ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΝΑ ΜΠΩ 2,5 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΦΟΡΟΥΜ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ
 

talamanta

Καμένος Χρήστης
Kαλημερα αρω κατ εξαιρεση την ...αποφαση μου για μη ενεργη συμμετοχη γιατι η γνωστη κομπανια θα ...σκασουν εαν δεν μιλησουν για 2 θεματα που εχουν ειπωθει εδω απο καποιους παιχτες
1 σχετικα με το ..νεο συμβολο των ΠΜΣ
Σιγουρα η ΙΝΝΟ δεν φανταστηκε ...τι ειναι αυτο το συμβολο για μας **
ομως παρακαλω την αγαπητη iris να τους μεταφερει το κατωθι κατατοπιστικο βιντεο


...ειμαι σιγουρη οτι δεν θα χρειαστουν μεταφραση για να κατανοησουν τι συμβολιζει σε μας η ανοιχτη παλαμη
και πιστευω οτι μετα απο αυτο δεν θα θελησουν την συνεχιση της ''παραβιασης΄΄ των δικων τους κανονων παιχνιδιου (παραγραφος2)

2
Απειρες φορες εχω γραψει **** και εδω στο φορουμ και σε πριβε μνμ στην ΙΝΝΟ οτι δεχομαι την δυσκολια να 'πιασουν'' καποια παρανομα προγραμματα ομως δεν αποδεχομαι ... οτι ταιριαζει η φραση ΄΄ Το μεν πνευμα προθυμον , η δε σαρξ ασθενης΄΄
γιατι η ΙΝΝΟ μπορει να ξερει καλυτερα απο ολους την μινιμουμ διαρκεια μιας μαχης και το μινιμουμ χρονικο διαστημα που μεσολαβει μεχρι την εναρξη της επομενης μαχης
πως ?
γνωριζω παρα πολυ καλα οτι οι προγραμματιστες ως απλοι παιχτες κανουν δοκιμες/ παιζουν στον βετα και σε διαφορους ζωντανους σερβερς ετσι ωστε να βλεπουν /μελετουν επι του πρακτεου τα διαφορα νεα χαρακτηριστικα και τα πιθανα σφαλματα
Σιγουρα δε ως επαγγελματιες οι υπολογιστες /λαπτοπ που χρησιμοποιουν δεν ειναι ...απλοι
Τι πιο απλο λοιπον οσοι παιχτες ξεπαιρνουν αυτους τους χρονους αυτοματα σημαινει οτι εχουν καποιο παρανομο προγραμμα
δεν θελει λοιπον καποια μακροσχελη τεχνικη 'η φιλοσοφικη αναλυση για να πιαστουν οι παραβατες ***

****
αρκετες φορες εχω προτεινει -εγγραφως ορατα - και εδω και στο φορουμ του βετα να τεθει ενα προκαθορισμενο χρονικο οριο μαχης και μεχρι την εναρξη της επομενης μαχης


Ω ναι θα ακολουθησουν και ταλια ασχετα
**
Εκτος εαν γνωριζουν τον συμβολισμο και εννοουν οτι απαγορευεται να ...βασκελωνουμε τους μαχητες των γνωστων 1111111 ...και προσπαθουν να μας το πουν με τροπο οτι εμεις παραβιαζουμε τον κανονα 2

***
Φοεκιτακια μου λετε στην τελικη να ισχυει το αντιστροφο της παροιμιωδης εκφρασης ΄΄ Το μεν πνευμα προθυμον , η δε σαρξ ασθενης΄΄ ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

SCORPIOS

Banned
ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΟΥΝ ΤΑ ΜΠΟΤ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΣΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΤΑΞΟΥΜΕ
1 ΑΝΙΚΑΝΟΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ
2 ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ ΑΝΙΚΑΝΟΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ
ΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ
 
Κορυφή